głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bezsennazakochana

Nara szamto  on jest mój. więc weź lepiej zabierz stąd swoją wytapetowaną twarzyczkę i spiepszaj stąd jak najprędzej.

plasticova dodano: 13 stycznia 2012

Nara szamto, on jest mój. więc weź lepiej zabierz stąd swoją wytapetowaną twarzyczkę i spiepszaj stąd jak najprędzej.

po prostu chciałabym usłyszeć od Ciebie  że żałujesz. to wszystko.   tylkomniiekochaj

plasticova dodano: 13 stycznia 2012

po prostu chciałabym usłyszeć od Ciebie, że żałujesz. to wszystko. / tylkomniiekochaj

nadchodzą momenty  kiedy niesamowite ciepło oblewa wnętrze Twojego ciała  chcąc ugotować każdy z Twoich organów. serce zaczyna skakać jak wirująca pralka. chcesz krzyczeć  ale odbiera Ci mowę. pragniesz płakać  ale Twoje kanaliki łzowe odmawiają posłuszeństwa. rzucasz się w amoku  nie wiedząc co robić. patrzysz ślepo w jeden punkt  opadając z sił. nie potrafiąc uwierzyć w coś co Cię właśnie spotkało. budzisz się w środku nocy  oblana potem na dywanie  na który upadłaś z niemocy. rękawy brudne od tuszu. pod paznokciami tynk ze ścian. a podniesienie powiek staje się jedną z brutalniejszych rzeczy jakie Cię ostatnio spotkały. wehikuł czasu zabiera Cię do rzeczywistości  teraźniejszości nieusilnie każąc Ci z nią walczyć  wiedząc że nie masz najmniejszych szans bo chociażbyś spłonęła od wewnątrz  paląc każdy z własnych organów począwszy od serca uczucie przerażenia nie spłonie już nigdy.

abstracion dodano: 11 stycznia 2012

nadchodzą momenty, kiedy niesamowite ciepło oblewa wnętrze Twojego ciała, chcąc ugotować każdy z Twoich organów. serce zaczyna skakać jak wirująca pralka. chcesz krzyczeć, ale odbiera Ci mowę. pragniesz płakać, ale Twoje kanaliki łzowe odmawiają posłuszeństwa. rzucasz się w amoku, nie wiedząc co robić. patrzysz ślepo w jeden punkt, opadając z sił. nie potrafiąc uwierzyć w coś co Cię właśnie spotkało. budzisz się w środku nocy, oblana potem na dywanie, na który upadłaś z niemocy. rękawy brudne od tuszu. pod paznokciami tynk ze ścian. a podniesienie powiek staje się jedną z brutalniejszych rzeczy jakie Cię ostatnio spotkały. wehikuł czasu zabiera Cię do rzeczywistości, teraźniejszości nieusilnie każąc Ci z nią walczyć, wiedząc że nie masz najmniejszych szans bo chociażbyś spłonęła od wewnątrz, paląc każdy z własnych organów począwszy od serca uczucie przerażenia nie spłonie już nigdy.

Nawet jak człowiek sobie coś zaplanuje  to ktoś to rozpierdoli.

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

Nawet jak człowiek sobie coś zaplanuje, to ktoś to rozpierdoli.

Ludzie odchodzą  jeden po drugim  ale zostają Ci najlepsi i to jest najważniejsze.

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

Ludzie odchodzą, jeden po drugim, ale zostają Ci najlepsi i to jest najważniejsze.

To tysiące myśli zawarte w jednym ziarnku.  Zawarte  by zakończyć życia fatum

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

To tysiące myśli zawarte w jednym ziarnku. Zawarte, by zakończyć życia fatum

Dziś znów zamykam oczy  nakreślając wspólne myśli.   Biegnę do tych dni  gdy tak wiele mogliśmy.   Każda kolejna myśl zaciera drugą.   Lecz uczucia dziś już świecą pustką.   Przede mną już dziś stoi nowy świat.   Świat warty życia  bez łez i wad.

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

Dziś znów zamykam oczy, nakreślając wspólne myśli. Biegnę do tych dni, gdy tak wiele mogliśmy. Każda kolejna myśl zaciera drugą. Lecz uczucia dziś już świecą pustką. Przede mną już dziś stoi nowy świat. Świat warty życia, bez łez i wad.

Dziś nie chcę nic czuć  nie ta kwestia życia.   Choć w sercu to ona właśnie być powinna.

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

Dziś nie chcę nic czuć, nie ta kwestia życia. Choć w sercu to ona właśnie być powinna.

Dziś już nieważne  nieważne czego chcemy.   Zostawiłam serce setki myśli stąd.   Może kiedyś stwierdzę  że to był jednak błąd.   Może  kiedyś poczuję się jak Ikar.

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

Dziś już nieważne, nieważne czego chcemy. Zostawiłam serce setki myśli stąd. Może kiedyś stwierdzę, że to był jednak błąd. Może, kiedyś poczuję się jak Ikar.

Mam w sobie wiele siły  jednak czegoś mi brakuje.   Może brak mi słów  by wyrazić to  co czuje.

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

Mam w sobie wiele siły, jednak czegoś mi brakuje. Może brak mi słów, by wyrazić to, co czuje.

Czas jednak nie zna się wcale na bliznach.   I niejedna osoba na tym nie korzysta.

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

Czas jednak nie zna się wcale na bliznach. I niejedna osoba na tym nie korzysta.

Warty by ciągle iść na przód  bez przeszkód.   Zacierając serce z piasku.

differentsx3 dodano: 11 stycznia 2012

Warty by ciągle iść na przód, bez przeszkód. Zacierając serce z piasku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć