 |
|
to trudniejsze niż sądzisz. nie rzucę tego z dnia na dzień, tego nie da się kontrolować tak łatwo. to gorsze niż uzależnienie. jakby w mojej głowie żyły jeszcze trzy inne osoby, które o określonej porze przejmują kontrolę nad moim życiem. nienawidzę każdej z nich, jestem niewolnikiem własnego ciała i umysłu. to okropne, krzyczą na mnie, wyzywają i dobijają. wiesz jak to jest być torturowanym przez własne myśli? może to dla Ciebie brzmieć jak wyznania schizofrenika, ale nie. nie każdy będzie wiedział o co chodzi. a tym osobom, które wiedzą, o czym mowa i czują to samo- szczerze współczuję i mam nadzieję, że uwolnicie się od tego.
|
|
 |
|
Najlepszym lekarstwem na kompleksy kobiety jest kochający mężczyzna.
|
|
 |
|
Tylko dzięki niej potrafię się uspokoić, tylko ona umie mnie rozśmieszyć w momencie kiedy mam ochotę rozjebać wszystko na kawałki, tylko ona potrafi być zła na wszystko i na nic, tylko ona kocha mnie i zależy jej na mnie niewyobrażalnie mocno, tylko ona potrafi zjeść całe jedzenie na przerwie, tylko jej mogę zaufać, tylko ona potrafi kopnąć mnie w dupe, tylko ona poptrafie mnie zrozumieć. Tylko ona rozumiesz.? ♥ | kissmebabyx3
|
|
 |
|
Nie wiem jak wytłumaczyć co do niego czuję, ale wiem, że nie może go zabraknąć. | kissmebabyx3
|
|
 |
|
do łóżka ZAWSZE zabieraj dobrą książkę. albo przynajmniej kogoś, kto taką przeczytał.:D
|
|
 |
|
Nie ma bardziej pustego miejsca, niż ja w środku. //bereszczaneczka
|
|
 |
|
łatwiej odwrócić się i zająć się własnym życiem, niż pomóc osobie, która dwa tygodnie temu nazywałaś "najbliższą". Udawać, że nie widzisz tego, co się dzieje ze mną, co ja robię ze swoim życiem. Nie wiesz, bo cię to nie obchodzi. "Masz wyjebane" spoko, nie mogę się doczekać aż przyjdziesz do mnie się wyżalić i poradzić. Posiedzę i cierpliwie poczekam aż Karma skopie ci tyłek.
|
|
 |
|
szczery przyjaciel? pierdolenie, nie ma przyjaciół, jeżeli w grę wchodzi zysk.
|
|
 |
|
- chcesz to skończyć? - zapytał przygryzając dolną wargę . nogi ugięły mi się a do oczu momentalnie podeszły łzy . nawet gdybym chciała nie powiedziałam tego , nie potrafiłabym . przede mną stał chłopak o jakim zawsze marzyłam , bez którego już nie potrafię funkcjonować . - nie . - odpowiedziałam . - a ty? - dodałam po chwili , spuszczając głowę , łzy podchodzące do oczu nie dały mi możliwości patrzenia na niego . - boję się jakby to wszystko bez ciebie wyglądało . - wyjąkał . - nawet gdybym chciał , nie zostawiłbym cię , nie dałbym rady . - ujął moją twarz w dłonie i musnął moje wargi . / grozisz_mi_xd
|
|
 |
|
Dużym problemem większości ludzi jest to, że nie potrafią znaleźć szczęścia w teraźniejszości, tylko rozpamiętują przeszłość, która wydaje im się idealna.
|
|
 |
|
Gdy spotka się osobę ,która ma podobne zainteresowania stajecie się całością w dwóch ciałach .
|
|
 |
|
Myślisz że głos drugiej osoby potrafi zatrzymać
serce? Już któryś raz, przez jego nieczuły,
pozbawiony jakichkolwiek emocji ton, chciałam
umrzeć. Dzieliło nas wtedy powietrze, kilka
niewypowiedzianych słów i można powiedzieć
że brak
miłości z przeciwnej strony / i.need.you
|
|
|
|