głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bezdna

taak!  nie mogę wytrzymać bez moblo. ej  mogę wiedzieć skąd jesteś? teksty slowemnieogarniesz dodał komentarz: taak! nie mogę wytrzymać bez moblo. ej, mogę wiedzieć skąd jesteś? do wpisu 11 marca 2011
okok :   masz świetne wpisy :    teksty deliciious dodał komentarz: okok : * masz świetne wpisy : )) do wpisu 11 marca 2011
  kochaniee?   tak skarbie?   zrobisz mi kanapkę kotku?   a sam nie umiesz misiu?   no właśnie nie słoneczko.   oj kurwa pysiaczku ruszaj dupę i zapierdalaj do kuchni zrobić tą kanapkę  a jak nie to wypierdalaj z tego pokoju jebany mój skarbie. nie rób takiej miny  wiem że mnie kochasz.   haha myślałam że nie wyrobię jak to słyszałam. xd mój chrzestny i jego żona. xD

aendezeet dodano: 11 marca 2011

- kochaniee? - tak skarbie? - zrobisz mi kanapkę kotku? - a sam nie umiesz misiu? - no właśnie nie słoneczko. - oj kurwa pysiaczku ruszaj dupę i zapierdalaj do kuchni zrobić tą kanapkę, a jak nie to wypierdalaj z tego pokoju jebany mój skarbie. nie rób takiej miny, wiem że mnie kochasz. / haha myślałam że nie wyrobię jak to słyszałam. xd mój chrzestny i jego żona. xD
Autor cytatu: xxxlenkkkaxxx

nie jestem głupia. po prostu mam nadzieję. a że nadzieja matką głupich to już inna sprawa  slowemnieogarniesz

slowemnieogarniesz dodano: 10 marca 2011

nie jestem głupia. po prostu mam nadzieję. a że nadzieja matką głupich to już inna sprawa /slowemnieogarniesz

jego plan znam na pamięć  w swoim pamiętam tylko że w poniedziałki mam na dziewiątą.  slowemnieogarniesz

slowemnieogarniesz dodano: 10 marca 2011

jego plan znam na pamięć, w swoim pamiętam tylko że w poniedziałki mam na dziewiątą. /slowemnieogarniesz

potężne!    teksty milajla dodał komentarz: potężne! ;) do wpisu 10 marca 2011
nadchodzi dzień  kiedy robisz makijaż tylko dlatego  że jest on zdecydowanie najmocniejszym argumentem na to  aby powstrzymać się przed płaczem.

abstracion dodano: 8 marca 2011

nadchodzi dzień, kiedy robisz makijaż tylko dlatego, że jest on zdecydowanie najmocniejszym argumentem na to, aby powstrzymać się przed płaczem.

wymarzyłam już sobie przyszłość. Ty musisz się jedynie dostosować  nic więcej.

izuu dodano: 8 marca 2011

wymarzyłam już sobie przyszłość. Ty musisz się jedynie dostosować, nic więcej.

Wracałam od przyjaciółki. Mróz różowił mi policzki. Szłam powolnym krokiem spoglądając przed siebie. Nie przejmowałam się tym że rodzice mogą być źli  lub poprostu zwyczajnie mogą się o mnie martwić. Dzisiaj mnie to nie obchodziło. W słuchawkach usłyszeć można było tylko kawałki tych najlepszych. Rozmyślając nad każdym słowem piosenek zastanawiałam się czy w XXI wieku istnieje jeszcze miłość?. Ta miłość która kojarzy mi się z tuzinem czerwonych róż  pomadkami  byciem blisko  bezgranicznym zaufaniem. Czy dziewczyny potrafią jeszcze kochać chłopaka za to co ma w środku a nie za to w jakich chodzi butach czy jakim jeździ samochodem. Czy faceci potrafią jeszcze patrzeć trochę głębiej niż tylko w rozmiar stanika? Mam wyjebane na dzisiejszą miłość. Chcę tej co była kiedyś.

aendezeet dodano: 8 marca 2011

Wracałam od przyjaciółki. Mróz różowił mi policzki. Szłam powolnym krokiem spoglądając przed siebie. Nie przejmowałam się tym że rodzice mogą być źli, lub poprostu zwyczajnie mogą się o mnie martwić. Dzisiaj mnie to nie obchodziło. W słuchawkach usłyszeć można było tylko kawałki tych najlepszych. Rozmyślając nad każdym słowem piosenek zastanawiałam się czy w XXI wieku istnieje jeszcze miłość?. Ta miłość która kojarzy mi się z tuzinem czerwonych róż, pomadkami, byciem blisko, bezgranicznym zaufaniem. Czy dziewczyny potrafią jeszcze kochać chłopaka za to co ma w środku a nie za to w jakich chodzi butach czy jakim jeździ samochodem. Czy faceci potrafią jeszcze patrzeć trochę głębiej niż tylko w rozmiar stanika? Mam wyjebane na dzisiejszą miłość. Chcę tej co była kiedyś.
Autor cytatu: bieberovva

8 dnia Bóg stworzył facebooka i powiedział :   Lubię to.

deliciious dodano: 8 marca 2011

8 dnia Bóg stworzył facebooka i powiedział : - Lubię to.
Autor cytatu: misspandora

najlepszego dupeczki !

aendezeet dodano: 8 marca 2011

najlepszego dupeczki !

za STO SZEŚĆ dni  co będzie!? ♥     kashiya

aendezeet dodano: 7 marca 2011

za STO SZEŚĆ dni, co będzie!? ♥ / kashiya

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć