głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bez.komentarza

Pragnęła aby on chciał tylko jej  by widział tylko jej oczy   zrozumiała po czasie  że to zbyt wiele..

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Pragnęła aby on chciał tylko jej, by widział tylko jej oczy - zrozumiała po czasie, że to zbyt wiele..

Każda kobieta chce Faceta  którego urodę będzie podziwiała a inteligencji się będzie bała.

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Każda kobieta chce Faceta, którego urodę będzie podziwiała,a inteligencji się będzie bała.

a to do wszystkich którzy odeszli bez słowa wyjaśnienia  tak po prostu bo im sie znudziło.  tak   ja też spieprzyłam kilka dobrych opcji  bez słowa wyjaśnienia też znikne. nara

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

a to do wszystkich którzy odeszli bez słowa wyjaśnienia, tak po prostu bo im sie znudziło. tak , ja też spieprzyłam kilka dobrych opcji, bez słowa wyjaśnienia też znikne. nara

Nie mam siły już dłużej starać sie o ludzi  wysiadam

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Nie mam siły już dłużej starać sie o ludzi, wysiadam

Wszystko u mnie w porządku .. tylko tak po prostu nie jestem szczęśliwa...i uwierz w to  nie pytając mnie dlaczego.

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Wszystko u mnie w porządku .. tylko tak po prostu nie jestem szczęśliwa...i uwierz w to, nie pytając mnie dlaczego.

Jeśli przyjdzie wybierać pomiędzy przyjaciółką  którą znasz od dzieciństwa  a chłopakiem  bez którego nie możesz żyć  kogo wybierzesz?

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Jeśli przyjdzie wybierać pomiędzy przyjaciółką, którą znasz od dzieciństwa, a chłopakiem, bez którego nie możesz żyć, kogo wybierzesz?

Ona? była  kiedy innych zabrakło. przytuliła  gdy widziała  że tego potrzebuję. ucałowała  by dać mi poczucie swojej miłości. pamiętała  zawsze. martwiła się  gdy tylko przekraczałam próg domu. dzwoniła  gdy nie wracałam na umówioną godzinę. opiekowała się  w każdej chwili. wypełniała wszystkie zadania  jak na matkę przystało. ale nie dlatego  że czuła  że tak musi  albo że to Jej rodzicielski obowiązek. kochała  bo tak podpowiadało Jej serce.

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Ona? była, kiedy innych zabrakło. przytuliła, gdy widziała, że tego potrzebuję. ucałowała, by dać mi poczucie swojej miłości. pamiętała, zawsze. martwiła się, gdy tylko przekraczałam próg domu. dzwoniła, gdy nie wracałam na umówioną godzinę. opiekowała się, w każdej chwili. wypełniała wszystkie zadania, jak na matkę przystało. ale nie dlatego, że czuła, że tak musi, albo że to Jej rodzicielski obowiązek. kochała, bo tak podpowiadało Jej serce.

i to uczucie gdy widzisz człowieka pierwszy raz na oczy i wiesz że to ten z którym chciała byś przeżyć większość swojego czasu

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

i to uczucie gdy widzisz człowieka pierwszy raz na oczy,i wiesz że to ten,z którym chciała byś przeżyć większość swojego czasu

Nie boisz się ciemności  boisz się tego co może w niej być. Nie boisz się wysokości  tylko tego  że spadniesz. Nie boisz się ludzi  którzy są dookoła Ciebie boisz się ich reakcji. Nie boisz się miłości  boisz się  że nie będzie ona odwzajemniona. Nie boisz się odejścia  boisz się  że nie przyzwyczaisz się do tego  że jego już nie ma. Nie boisz się znowu próbować  boisz się  że skończy się tak jak poprzednio.

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Nie boisz się ciemności, boisz się tego co może w niej być. Nie boisz się wysokości, tylko tego, że spadniesz. Nie boisz się ludzi, którzy są dookoła Ciebie,boisz się ich reakcji. Nie boisz się miłości, boisz się, że nie będzie ona odwzajemniona. Nie boisz się odejścia, boisz się, że nie przyzwyczaisz się do tego, że jego już nie ma. Nie boisz się znowu próbować, boisz się, że skończy się tak jak poprzednio.

Nigdy nie mów złamanemu sercu  że wiesz co czuję  bo to największe kłamstwo powtarzane jest bardzo często. Nie możesz go rozumieć  nie możesz czuć tego co ono  bo każde ranione jest na inny sposób.

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Nigdy nie mów złamanemu sercu, że wiesz co czuję, bo to największe kłamstwo powtarzane jest bardzo często. Nie możesz go rozumieć, nie możesz czuć tego co ono, bo każde ranione jest na inny sposób.

nigdy nie zrobię ci awantury o to   że piłka jest ode mnie ważniejsza   bo wiem   że kiedy trening wypadnie akurat wtedy   gdy miałeś przyjechać   ty mi napiszesz : ' nie zamienię ciebie na trening   przestań . ' nigdy nie będę stękała   że zapalisz blanta podczas wieczoru z kumplami . jak będziesz chciał to mi powiesz :   wziąłem jednego buszka   takiego malutkiego .   kiedy przyjedziesz godzinę później niż planowaliśmy się spotkać   ja nie będę krzyczała i waliła fochów . to normalne   przecież ja też mogę się kiedyś spóźnić   może mi coś niespodziewanie wyskoczyć w planach . nie mam zamiaru cię w żaden sposób ograniczać   ani nie będę nic wymuszała . będziesz robił to   co uważasz za słuszne . jedyne o co cię poproszę to o to   żebyś mnie nie zranił . zbyt dużo przeszłam..

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

nigdy nie zrobię ci awantury o to , że piłka jest ode mnie ważniejsza , bo wiem , że kiedy trening wypadnie akurat wtedy , gdy miałeś przyjechać , ty mi napiszesz : ' nie zamienię ciebie na trening , przestań . ' nigdy nie będę stękała , że zapalisz blanta podczas wieczoru z kumplami . jak będziesz chciał to mi powiesz : - wziąłem jednego buszka , takiego malutkiego . - kiedy przyjedziesz godzinę później niż planowaliśmy się spotkać , ja nie będę krzyczała i waliła fochów . to normalne , przecież ja też mogę się kiedyś spóźnić , może mi coś niespodziewanie wyskoczyć w planach . nie mam zamiaru cię w żaden sposób ograniczać , ani nie będę nic wymuszała . będziesz robił to , co uważasz za słuszne . jedyne o co cię poproszę to o to , żebyś mnie nie zranił . zbyt dużo przeszłam..

Nigdy nie miałem nic do powiedzenia   A teraz pytam się czy zostaniesz?  Choć na chwilę w mych ramionach  A gdy będziesz dziś wieczorem zamykać oczy  Modlę się  byś zobaczyła światło błyszczących gwiazd nad nami

naina_884 dodano: 28 czerwca 2012

Nigdy nie miałem nic do powiedzenia A teraz pytam się czy zostaniesz? Choć na chwilę w mych ramionach A gdy będziesz dziś wieczorem zamykać oczy Modlę się, byś zobaczyła światło błyszczących gwiazd nad nami

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć