głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bella1604

Moja nieobecność chyba nie zrobiła na Tobie wrażenia.

caara dodano: 24 listopada 2012

Moja nieobecność chyba nie zrobiła na Tobie wrażenia.

Nigdy bym nie pomyślałabym  że całe swoje życie   poświęcę takiemu komuś jak On.

caara dodano: 24 listopada 2012

Nigdy bym nie pomyślałabym, że całe swoje życie, poświęcę takiemu komuś jak On.

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś  kto znaczył dla nas najwięcej.  Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak wszystko powoli w nas umiera.

caara dodano: 24 listopada 2012

Ciężko jest patrzeć jak odchodzi ktoś, kto znaczył dla nas najwięcej. Jak z dnia na dzień coraz bardziej się od siebie odsuwamy. Jak wszystko powoli w nas umiera.

Zadzwoń do mnie rano ale proszę zrozum najpierw ze moje życie to chaos i pasmo zmartwień czasem chce słyszeć tylko te bębny z samplem aby ukoić nerwy i wygrać walkę

caara dodano: 24 listopada 2012

Zadzwoń do mnie rano ale proszę zrozum najpierw ze moje życie to chaos i pasmo zmartwień czasem chce słyszeć tylko te bębny z samplem aby ukoić nerwy i wygrać walkę

Stworzył dla mnie drugi rodzaj nieba   kiedy przy mnie był.

caara dodano: 24 listopada 2012

Stworzył dla mnie drugi rodzaj nieba, kiedy przy mnie był.

Teoretycznie jestem   niekoniecznie dla Ciebie.

caara dodano: 24 listopada 2012

Teoretycznie jestem, niekoniecznie dla Ciebie.

Uświadomiłam sobie coś bardzo podstawowego.  Nie kocham Cię.

caara dodano: 24 listopada 2012

Uświadomiłam sobie coś bardzo podstawowego. Nie kocham Cię.

W życiu każdej dziewczyny jest taki chłopak   który pozostaje w Jej sercu na zawsze  bez odwołania.

caara dodano: 20 listopada 2012

W życiu każdej dziewczyny jest taki chłopak, który pozostaje w Jej sercu na zawsze, bez odwołania.

niektóre rzeczy i miejsca nie będą już nigdy takie same. zabrakło w nich osób  które nadawały im wyjątkowego znaczenia.

caara dodano: 7 listopada 2012

niektóre rzeczy i miejsca nie będą już nigdy takie same. zabrakło w nich osób, które nadawały im wyjątkowego znaczenia.

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to dlaczego moje serce przyspiesza  kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani  to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to  abyś był przy mnie  to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję  że przyjdzie taki dzień  kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

caara dodano: 7 listopada 2012

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym, to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

i chodź wszystkim dookoła powtarzała   że nie chce go widzieć   tak na prawdę prosiła  Boga o przypadkowe spotkanie z nim . .

caara dodano: 7 listopada 2012

i chodź wszystkim dookoła powtarzała , że nie chce go widzieć , tak na prawdę prosiła Boga o przypadkowe spotkanie z nim . .

Zmieniło się moje podejście   ale nie uczucia.

caara dodano: 7 listopada 2012

Zmieniło się moje podejście , ale nie uczucia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć