głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bedebralcie

nic na potem .

acosiebede dodano: 25 października 2010

nic na potem .

uzależniam od szczęścia.

acosiebede dodano: 25 października 2010

uzależniam od szczęścia.

podaj mi swą dłoń  weź marzenia i ze mną chodź.   3

acosiebede dodano: 24 października 2010

podaj mi swą dłoń, weź marzenia i ze mną chodź. < 3

że mam marzenia inne niż reszta dziewczyn  to źle?

acosiebede dodano: 24 października 2010

że mam marzenia inne niż reszta dziewczyn, to źle?

Spacerowała. Zakręcone alejki miejskiego parku  dziś wydawały się być magiczne. Kolorowe liście rozświetlane były promieniami słońca  a ławeczki wypełniły się. Przysiadła na jednej  wystawiła głowę ku słońcu. Tego dnia ubrała się bardzo starannie  obcisłe  czarne dżinsy  dłuższa  czerwona koszulka  na niej czarny sweterek  chustka w kwiaty  czarna skóra i botki na obcasie. Nałożyła okulary  które częściowo zakrywały lekki makijaż  długie włosy  spokojnie  spoczywały na jej ramionach. W słuchawkach płynęły same miłe melodie  znane przeboje  gdy nagle poczuła dotyk na ramieniu.. Otworzyła oczy  osoba obok milczała  głaskała jej dłoń. Nie poruszyła się o milimetr  czekała na rozwój wydarzeń  gdy usłyszała  słowo  tak istotne słowo   przepraszam. Po tych miesiącach cierpienia odważył się to zrobić. Mimo tego  była pełna dumy  wiedziała  że chciał do niej wrócić  ale nie dała mu szansy  tak jak on nie dał kiedyś jej.   waniilia

acosiebede dodano: 24 października 2010

Spacerowała. Zakręcone alejki miejskiego parku, dziś wydawały się być magiczne. Kolorowe liście rozświetlane były promieniami słońca, a ławeczki wypełniły się. Przysiadła na jednej, wystawiła głowę ku słońcu. Tego dnia ubrała się bardzo starannie, obcisłe, czarne dżinsy, dłuższa, czerwona koszulka, na niej czarny sweterek, chustka w kwiaty, czarna skóra i botki na obcasie. Nałożyła okulary, które częściowo zakrywały lekki makijaż, długie włosy, spokojnie, spoczywały na jej ramionach. W słuchawkach płynęły same miłe melodie, znane przeboje, gdy nagle poczuła dotyk na ramieniu.. Otworzyła oczy, osoba obok milczała, głaskała jej dłoń. Nie poruszyła się o milimetr, czekała na rozwój wydarzeń, gdy usłyszała, słowo, tak istotne słowo - przepraszam. Po tych miesiącach cierpienia odważył się to zrobić. Mimo tego, była pełna dumy, wiedziała, że chciał do niej wrócić, ale nie dała mu szansy, tak jak on nie dał kiedyś jej. / waniilia

 Jak kocha to poczeka  A może ja nie mam siły juz dłużej na Ciebie czekać co?!?   999

acosiebede dodano: 24 października 2010

"Jak kocha to poczeka" A może ja nie mam siły juz dłużej na Ciebie czekać co?!? / 999

chyba mam na czole napisane : mnie można ranić.   sszepteem

acosiebede dodano: 24 października 2010

chyba mam na czole napisane : mnie można ranić. / sszepteem

tak zawrócić mu w głowie   żeby gdy zobaczy spadającą gwiazdę   jego życzenie będzie brzmiało jak moje imię .   tymbarkoholiczka

acosiebede dodano: 24 października 2010

tak zawrócić mu w głowie , żeby gdy zobaczy spadającą gwiazdę , jego życzenie będzie brzmiało jak moje imię . / tymbarkoholiczka

Ludzie z Twojej planety..   powiedział Mały Książę.   ..hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie.. i nie znajdują w nich tego  czego szukają. a tymczasem to  czego szukają może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. lecz oczy są ślepe. szukać należy sercem.

acosiebede dodano: 24 października 2010

Ludzie z Twojej planety.. - powiedział Mały Książę. - ..hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie.. i nie znajdują w nich tego, czego szukają. a tymczasem to, czego szukają może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. lecz oczy są ślepe. szukać należy sercem.

szczęście to takie nic a potrafi być wszystkim.

acosiebede dodano: 24 października 2010

szczęście to takie nic,a potrafi być wszystkim.

narysuj mi tęczę ołówkiem.

acosiebede dodano: 24 października 2010

narysuj mi tęczę ołówkiem.

I trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem  żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to  żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę.

acosiebede dodano: 24 października 2010

I trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć