 |
|
Bo pewnych faktów po prostu nie da się wymazać jak gumką ołówka na kartce papieru. zawsze zostaje przeszłość, która wysyła nam te wspomnienia w najgorszym momencie naszego życia dobijając resztki nadziei, która daje chęć do dalszego funkcjonowania.
|
|
 |
|
umalowałam usta błyszczykiem w krwisto czerwonym odcieniu. założyłam szpilki. bluzkę z głębokim dekoltem. wyszłam z domu. czekałeś na mnie. pocałowałam cię w usta. przytuliłam mocno do siebie. resztę czerwieni pozostawiłam na twojej koszulce. od tak. żebyś o mnie nie zapomniał.
|
|
 |
|
nienawidzę kłamstw. po tych ośmiu miesiącach powinieneś o tym wiedzieć...
|
|
 |
|
nie ma cię... nawet nie wiesz jak bardzo potrzebuje twoich ramion w tej chwili.
|
|
 |
|
A radość w jej oczach doprowadzała do szału tych, którzy czekali aż podwinie jej się noga.
|
|
 |
|
' przyjaciele i rodzina dodają nam sił. dzięki nim żyjemy ' - powiedział człowiek samotny i umarł.
|
|
 |
|
' Kocham Cie mocno tak i nie ma takich słów by wyrazić Ci to mógł. Kochaj mnie zawsze już, razem zwyciężymy wszystko pokonamy każdy próg ...'
|
|
 |
|
nie cierpię tego do cholery.! rozumiesz nie cierpię tego. nienawidzę wybaczać ci każde przewinienie, błąd, wszystko. nawet nie mam o to żalu. o nic nie mam żalu. a wystarczy tylko, że się uśmiechniesz.
|
|
 |
|
wryłeś mi się gdzieś tam...głęboko. powiedziałabym nawet, że siedzisz mi w duszy.
|
|
 |
|
wypełniasz mi każdy milimetr mojego życia.
|
|
|
|