 |
zrobiłam porządki. w szafie, w pokoju, w folderach. nawet w głowie! tylko w sercu jakoś nie umiem.
|
|
 |
chcę kogoś, ale nie na jeden wieczór, nie na jeden poranek. chcę kogoś na bardzo długo, nawet na zawsze.
|
|
 |
nawet nie wyobrażasz sobie ile oddałabym za poranną kawę z Tobą, i rozmowy do nocy.
|
|
 |
Uwielbiała, gdy przepuszczał ją w drzwiach. ubóstwiała jego uśmiech. śmiała się z jego opowieści, jak za bardzo wczuwał się w rolę. lubiła prowadzić z nim wielogodzinne rozmowy. kochała Jego zapach.przepadała za patrzeniem w jego zielone oczy. chciała po prostu, żeby był.
|
|
 |
przestałam żyć dla niego, teraz żyję tylko dla siebie. jak się z tym czuję? na razie zjebanie, ale zobaczymy co będzie dalej.
|
|
 |
Ogarnąć się w 15 minut i wyglądać cudownie, wziąć ostatni, duży gryz tosta z dżemem,
dać szybkiego buziaka facetowi marzeń z plakatu, wybiec z domu na ulicę, spędzić dzień w pracy,
którą będę uwielbiać i wrócić do ciepłego, przytulnego domu.
Przytulić najsłodszego psa, walnąć się na kanapę włączając telewizor,
złapać telefon i odczytać: 'Zaraz będę, wychodzimy do kina Skarbie.' Tak, właśnie tego chcę za 10 lat.
|
|
 |
kiedy ranisz kobietę pamiętaj, że zwykle stoją za nią jej przyjaciółki. ona sama nic ci nie zrobi, ale one jak cholerna drużyna ' a ' , przypuszczalnie powieszą cię za jaja .
|
|
 |
nie widziałeś jak upadam. widziałeś jednak, jak podnoszę się do góry.
|
|
 |
od czasu do czasu powinniśmy dostać w mordę. tak profilaktycznie, aby nie narzekać kiedy jest w miarę dobrze
|
|
|
|