głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ayuda

roztaczała wokół aurę kobiety niezależnej  choć rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie.

my_error dodano: 12 stycznia 2011

roztaczała wokół aurę kobiety niezależnej, choć rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie.

wolę czekać na prawdziwość niż przejechać się donikąd.

my_error dodano: 12 stycznia 2011

wolę czekać na prawdziwość niż przejechać się donikąd.

Nienawidzę nadziei. Nie mogę znieść tego uczucia i wewnętrznej myśli która mówi Ci ' a może jednak' . Rozkłada mnie od wewnątrz  nie potrafię jej z siebie wyrzucić. Nie chcę już nią żyć  nie chcę kolejnego rozczarowania. Wolę wiedzieć   że już nigdy nie wrócisz niż żyć z myślą   że kiedyś sobie o mnie przypomnisz.

my_error dodano: 12 stycznia 2011

Nienawidzę nadziei. Nie mogę znieść tego uczucia i wewnętrznej myśli która mówi Ci ' a może jednak' . Rozkłada mnie od wewnątrz, nie potrafię jej z siebie wyrzucić. Nie chcę już nią żyć, nie chcę kolejnego rozczarowania. Wolę wiedzieć , że już nigdy nie wrócisz niż żyć z myślą , że kiedyś sobie o mnie przypomnisz.

dałeś mi nadzieję. rozbudziłeś we mnie pożądanie na to  abym oddała swoje serce do depozytu właśnie tobie. kiedy wnikliwie ułożyłam je na dłoni  chcąc Ci je wręczyć oznajmiłeś  że zwyczajnie się rozmyśliłeś. w zamian obdarzyłeś mnie dniami milczenia. mijaliśmy się  a ja wnikliwie badałam Cię wzrokiem. byliśmy mistrzami w udawaniu  że się nie znamy. gdyby rozdawali medale w tej kategorii  to zapewne stanelibyśmy na podium. zagryzałam wargi w obawie  że wybuchnę spazmatycznym płaczem z błahego powodu jakim był ten  że przestałeś mi mówić swoje namiętne 'cześć'. kiedy straciłam już wszelaką nadzieję na to  że kiedykolwiek usłyszę swoje imię płynącę z Twoich ust  napisałeś. niemal z palpitacjami serca przeczytałam wiadomość. tą  która dała mi nadzieję. na lepsze jutro. na ponowną możliwość  ofiarowania Ci mojego serca.

my_error dodano: 12 stycznia 2011

dałeś mi nadzieję. rozbudziłeś we mnie pożądanie na to, abym oddała swoje serce do depozytu właśnie tobie. kiedy wnikliwie ułożyłam je na dłoni, chcąc Ci je wręczyć oznajmiłeś, że zwyczajnie się rozmyśliłeś. w zamian obdarzyłeś mnie dniami milczenia. mijaliśmy się, a ja wnikliwie badałam Cię wzrokiem. byliśmy mistrzami w udawaniu, że się nie znamy. gdyby rozdawali medale w tej kategorii, to zapewne stanelibyśmy na podium. zagryzałam wargi w obawie, że wybuchnę spazmatycznym płaczem z błahego powodu jakim był ten, że przestałeś mi mówić swoje namiętne 'cześć'. kiedy straciłam już wszelaką nadzieję na to, że kiedykolwiek usłyszę swoje imię płynącę z Twoich ust, napisałeś. niemal z palpitacjami serca przeczytałam wiadomość. tą, która dała mi nadzieję. na lepsze jutro. na ponowną możliwość, ofiarowania Ci mojego serca.

Za często chcemy tego  czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce  męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia  najbardziej cierpią ci  którzy nie wiedzą  czego chcą.

my_error dodano: 11 stycznia 2011

Za często chcemy tego, czego nie możemy mieć. Pragnienia łamią nam serce, męczą nas. Pożądanie może rujnuje nam życie. Ale jeśli chodzi o pragnienia, najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą.

Bliskim mów  gdyby pytali  że chwilowo zmieniałam adres  że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości.

my_error dodano: 11 stycznia 2011

Bliskim mów, gdyby pytali, że chwilowo zmieniałam adres, że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości.

dobre! ale mimo ćpania wcale sie tak optymistycznie nie patrzy na świat. właściwie to zaczyna się ćpać jak się negatywnie do życia podchodzi. teksty my_error dodał komentarz: dobre! ale mimo ćpania wcale sie tak optymistycznie nie patrzy na świat. właściwie to zaczyna się ćpać jak się negatywnie do życia podchodzi. do wpisu 11 stycznia 2011
bo wszystko to jest gówno   powiedział pijak   oprócz moczu.

my_error dodano: 11 stycznia 2011

bo wszystko to jest gówno - powiedział pijak - oprócz moczu.

hahahaha   D teksty my_error dodał komentarz: hahahaha ; D do wpisu 11 stycznia 2011
Gdzieś na dnie snu  siedzimy ja i ty  i układamy własną bajkę...   my error

my_error dodano: 11 stycznia 2011

Gdzieś na dnie snu, siedzimy ja i ty, i układamy własną bajkę... //my_error

Lubię się sparzyć i spokojnie koić ból  a później mówić  że tak chcę.

my_error dodano: 11 stycznia 2011

Lubię się sparzyć i spokojnie koić ból, a później mówić, że tak chcę.

więc jestem staroświecka wraz z tobą. teksty my_error dodał komentarz: więc jestem staroświecka wraz z tobą. do wpisu 10 stycznia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć