głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika awejapogubiona

To nie jest takie proste zapominać o ludziach  o wspomnieniach  o tych pieprzonych nadziejach  które mi narobiłeś i o tym wszystkim co nas łączyło.

czarnadusza dodano: 30 września 2012

To nie jest takie proste zapominać o ludziach, o wspomnieniach, o tych pieprzonych nadziejach, które mi narobiłeś i o tym wszystkim co nas łączyło.

gdybym miała tylko możliwość  małą szansę  uwierz  że już dziś zniknęłabym stąd na zawsze. zwyczajnie oderwałabym się od tego co przyziemne i odeszła gdzieś  gdzie tak naprawdę zaczęłabym w końcu żyć  już nie na pozór wmawiając sobie przy każdej możliwej okazji  że może jednak ma to jakiś sens. odeszłabym bez słowa  bez najmniejszego pożegnania  bez żalu w oczach tych najbliższych  bez miliona cisnących się do ust pytań  dlaczego posiadając wszystko mówię  że nie posiadam nic by było warte mojego życia tutaj  dlaczego właśnie tego chcę?   endoftime.

endoftime dodano: 28 września 2012

gdybym miała tylko możliwość, małą szansę, uwierz, że już dziś zniknęłabym stąd na zawsze. zwyczajnie oderwałabym się od tego co przyziemne i odeszła gdzieś, gdzie tak naprawdę zaczęłabym w końcu żyć, już nie na pozór wmawiając sobie przy każdej możliwej okazji, że może jednak ma to jakiś sens. odeszłabym bez słowa, bez najmniejszego pożegnania, bez żalu w oczach tych najbliższych, bez miliona cisnących się do ust pytań, dlaczego posiadając wszystko mówię, że nie posiadam nic by było warte mojego życia tutaj, dlaczego właśnie tego chcę? / endoftime.

Bądź ze mną szczery  nawet jeśli prawda miałaby zaboleć.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Bądź ze mną szczery, nawet jeśli prawda miałaby zaboleć.

Miłość   spędzanie czasu z kimś  kogo czasem chcesz udusić  ale nie zrobisz tego bo za bardzo by Ci go brakowało.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Miłość - spędzanie czasu z kimś, kogo czasem chcesz udusić, ale nie zrobisz tego bo za bardzo by Ci go brakowało.

Muzyka wyraża wszystko to  czego nie da się powiedzieć  ale o czym nie można milczeć.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Muzyka wyraża wszystko to, czego nie da się powiedzieć, ale o czym nie można milczeć.

Wolę się z Tobą śmiać przy kawie na stacji benzynowej niż siedzieć w restauracji i nie wiedzieć do czego służy jeden z trzydziestu widelców.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Wolę się z Tobą śmiać przy kawie na stacji benzynowej niż siedzieć w restauracji i nie wiedzieć do czego służy jeden z trzydziestu widelców.

Jeśli odchodzisz od faceta to trzymaj się od niego z daleka nawet  jeżeli serce miałoby pękać Ci z bólu.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Jeśli odchodzisz od faceta to trzymaj się od niego z daleka nawet, jeżeli serce miałoby pękać Ci z bólu.

Co u mnie? Jak zwykle. Coś się sypie  ktoś się kłóci  ktoś się czepia  ktoś przychodzi  ktoś odchodzi  ja zostaję.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Co u mnie? Jak zwykle. Coś się sypie, ktoś się kłóci, ktoś się czepia, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi, ja zostaję.

Miłość. Nie sztuką jest ją odkryć  sztuką jest ją budować.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Miłość. Nie sztuką jest ją odkryć, sztuką jest ją budować.

Nie mam żalu  że odeszliście. Mam żal  bo obiecaliście  że zostaniecie na zawsze.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Nie mam żalu, że odeszliście. Mam żal, bo obiecaliście, że zostaniecie na zawsze.

Podczas snu żadna kołdra  koc  pierzyna nie da Ci tyle ciepła co osoba  do której się przytulasz.

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Podczas snu żadna kołdra, koc, pierzyna nie da Ci tyle ciepła co osoba, do której się przytulasz.

Boże  na ilu ludziach jeszcze muszę się zawieść  aby zrozumieć  że nie warto się nimi przejmować?

czarnadusza dodano: 26 września 2012

Boże, na ilu ludziach jeszcze muszę się zawieść, aby zrozumieć, że nie warto się nimi przejmować?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć