głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika asieeq

Myślę  że Babka Muminka po urodzeniu Mamy Muminka dała jej na imię po prostu Mama Muminka. Po urodzeniu Muminka nie chci­eli robić przypału  więc nazwali go Muminek  żeby uniknąć głupich pytań sąsiadów  dlaczego ona się nazywa Mama Muminka  a ich syn Zbyszek.

explosive_ dodano: 14 września 2012

Myślę, że Babka Muminka po urodzeniu Mamy Muminka dała jej na imię po prostu Mama Muminka. Po urodzeniu Muminka nie chci­eli robić przypału, więc nazwali go Muminek, żeby uniknąć głupich pytań sąsiadów, dlaczego ona się nazywa Mama Muminka, a ich syn Zbyszek.

Ludzie  którzy obiecują   że przyjaźń będzie wieczna zazwyczaj najszybciej odchodzą   zamieniając nas na kogoś innego i to boli   cholernie boli.

explosive_ dodano: 14 września 2012

Ludzie, którzy obiecują , że przyjaźń będzie wieczna zazwyczaj najszybciej odchodzą , zamieniając nas na kogoś innego i to boli , cholernie boli.

cały czas zastanawiam się jak będzie dalej. czy pokocham kogoś tak bardzo jak Jego?

explosive_ dodano: 14 września 2012

cały czas zastanawiam się jak będzie dalej. czy pokocham kogoś tak bardzo jak Jego?

Nie mów mi  że jestem piękna  inteligentna  idealna. po prostu bądź. chcę czuć Twój oddech na mojej szyi  chcę łączyć Twoje wargi z moimi  chcę zasypiać w Twoich ramionach. właśnie to wszystko jest dla mnie najcudowniejszym komplementem  wiesz?

explosive_ dodano: 14 września 2012

Nie mów mi, że jestem piękna, inteligentna, idealna. po prostu bądź. chcę czuć Twój oddech na mojej szyi, chcę łączyć Twoje wargi z moimi, chcę zasypiać w Twoich ramionach. właśnie to wszystko jest dla mnie najcudowniejszym komplementem, wiesz?

Widzisz dziewczynkę w różowej sukience z prawej strony? Tak  tę blondynkę. Spędziła długie dnie i noce  czekając na wyniki badań. Dostrzegłeś wzrok tamtej kobiety przy stoliku? Tak  w tej szmaragdowej tunice. Modliła się do Boga  by jej mąż przeżył ciężką operację. Popatrz na tego mężczyznę przy oknie. Przez niekończące się 13 minut  trzymał za rękę swoją żonę  której przedwcześnie odeszły wody. S  postrzegłeś trójkę rodzeństwa  którzy pusto wpatrują się w drzwi? Oni ze strachem oczekiwali na telefon  który powiedziałby im  że ich rodzice zginęli w wypadku autokarowym. Wiesz co ich wszystkich łączy? Niepewność  która wraz z krwiobiegiem ogarnia całe ciało człowieka. Ten brak wiedzy  brak pewności  że wszystko będzie dobrze.

explosive_ dodano: 14 września 2012

Widzisz dziewczynkę w różowej sukience z prawej strony? Tak, tę blondynkę. Spędziła długie dnie i noce, czekając na wyniki badań. Dostrzegłeś wzrok tamtej kobiety przy stoliku? Tak, w tej szmaragdowej tunice. Modliła się do Boga, by jej mąż przeżył ciężką operację. Popatrz na tego mężczyznę przy oknie. Przez niekończące się 13 minut, trzymał za rękę swoją żonę, której przedwcześnie odeszły wody. S postrzegłeś trójkę rodzeństwa, którzy pusto wpatrują się w drzwi? Oni ze strachem oczekiwali na telefon, który powiedziałby im, że ich rodzice zginęli w wypadku autokarowym. Wiesz co ich wszystkich łączy? Niepewność, która wraz z krwiobiegiem ogarnia całe ciało człowieka. Ten brak wiedzy, brak pewności, że wszystko będzie dobrze.

Siedząc w wannie opowiadam pralce  w jakim to dupku się zakochałam.

explosive_ dodano: 14 września 2012

Siedząc w wannie opowiadam pralce, w jakim to dupku się zakochałam.

Każdy czeka na kogoś  kto już nigdy nie wróci.

explosive_ dodano: 14 września 2012

Każdy czeka na kogoś, kto już nigdy nie wróci.

Nie pisz   nie dzwoń   nie dołuj . Zostaw mnie po prostu w spokoju . Mniej mnie w dupie tak jak to zazwyczaj świetnie robisz .

explosive_ dodano: 14 września 2012

Nie pisz , nie dzwoń , nie dołuj . Zostaw mnie po prostu w spokoju . Mniej mnie w dupie tak jak to zazwyczaj świetnie robisz .

dlaczego jeśli czegoś nam nie wolno  to to coś kusi ze zdwojoną siłą ?

explosive_ dodano: 14 września 2012

dlaczego jeśli czegoś nam nie wolno, to to coś kusi ze zdwojoną siłą ?

A teraz na 1 2 3 wrócimy do czasów gdy się nie znaliśmy .

explosive_ dodano: 13 września 2012

A teraz na 1,2,3 wrócimy do czasów gdy się nie znaliśmy .

gdy miał już wszystkiego dosyć   na moje pytania odpowiadał wzruszeniem ramion . nie wiedziałam co mysleć . szczerze tego nie znosiłam . czułam   że jesteśmy już tak blisko i nagle wszystko stawało pod znakiem zapytania . cholernie wkurzał mnie jego brak zdecydowania i chęć pokazania   że nic go nie interesuje . z każdym dniem jednak udowadniał   że pogrąża się coraz bardziej   że jest za słaby   że boi się własnych uczuć .

explosive_ dodano: 13 września 2012

gdy miał już wszystkiego dosyć , na moje pytania odpowiadał wzruszeniem ramion . nie wiedziałam co mysleć . szczerze tego nie znosiłam . czułam , że jesteśmy już tak blisko i nagle wszystko stawało pod znakiem zapytania . cholernie wkurzał mnie jego brak zdecydowania i chęć pokazania , że nic go nie interesuje . z każdym dniem jednak udowadniał , że pogrąża się coraz bardziej , że jest za słaby - że boi się własnych uczuć .

zrób coś dla mnie. zatęsknij za mną i dojdź downiosku  że beze mnie jest Ci źle.

explosive_ dodano: 13 września 2012

zrób coś dla mnie. zatęsknij za mną i dojdź downiosku, że beze mnie jest Ci źle.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć