 |
|
..ból ustąpi i kiedyś ta Twoja pierwsza miłość śmieszna Ci się wyda i jedyne, co Ci po niej pozostanie, to ten przeceniany przymiotnik "pierwsza". Bo ważniejsze są miłości następne, a najważniejsza jest i tak zawsze ta ostatnia.
— Janusz Leon Wiśniewski - Na fejsie z moim synem
|
|
 |
|
Bliskość jest w dzisiejszych czasach
tak rzadka, że aż magiczna.
— Janusz WIśniewszki
|
|
 |
|
Prawie już o tobie nie myślę
— Osiecka
|
|
 |
|
Bo najczęściej próbujemy zapomnieć o kimś, kogo tak naprawdę chcemy pamiętać.
|
|
 |
|
Bo najczęściej próbujemy zapomnieć o kimś, kogo tak naprawdę chcemy pamiętać.
|
|
 |
|
istnieją dziś słowa tak pokaleczone, że muszę owijać je bandażem i pielęgnować. troszczyć się o ich siłę i piękno, bo tak są zaniedbane i lekceważone.
|
|
 |
|
chcę siły, by móc ponownie unieść swoją dłoń. i chcę Twojego dotyku. nie czułości, a zwykłego poczucia, że jesteś tuż obok. może odrobiny ciepła, bo marznę od środka. bo we mnie panuje taka straszna i surowa zima. i ona pozwala przetrwać tylko tym najwytrwalszym. i wiesz... muszę Ci coś zdradzić. mi już brak sił na to przetrwanie.
|
|
 |
|
to uczucie, kiedy brakuje Ci kogoś, z kim nawet nie wiesz jak by było, kogoś, kogo nigdy nie miałaś.
|
|
 |
|
może zadzwoniłbym do Ciebie z budki mówiąc, że mi na Tobie zależy i jestem smutny.
|
|
 |
|
Pocałunek to milion słów, które chciałabym Ci powiedzieć w jednej sekundzie.
|
|
 |
|
I czuję się kurwa całkiem żałosny, gdy myślę o Tobie nocą i błądzę.
|
|
 |
|
"Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało tchu. Rozumiesz, jak jego nie było przy mnie (...) był gdzieś daleko, to mnie wszystko bolało. Dusiłam się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu, kiedyś na początku (...) poznałam, że go kocham."
|
|
|
|