głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aromatycznie

Ja wiem  że Ty wszystko wiesz. Ty jesteś tak zwana mądra kobieta  o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz  że wszystko wybaczasz  że wszystko potrafisz mądrze ustawiać. Za mądrość płaci się cierpieniem  Krystyno. Biedne  nieszczęśliwe  mądre kobiety. Żal mi was  bo prawie zawsze giniecie przez głupców.

chokoreeto dodano: 9 października 2013

Ja wiem, że Ty wszystko wiesz. Ty jesteś tak zwana mądra kobieta, o ile takie w ogóle istnieją. To znaczy najbardziej nieszczęśliwa. Dlatego że jesteś mądra. Że wszystko rozumiesz, że wszystko wybaczasz, że wszystko potrafisz mądrze ustawiać. Za mądrość płaci się cierpieniem, Krystyno. Biedne, nieszczęśliwe, mądre kobiety. Żal mi was, bo prawie zawsze giniecie przez głupców.

Nie wierzę w brak czasu. Zawsze jest czas na ten krótki błysk  na ten znak: jesteś dla mnie ważna.  Agnieszka Osiecka

czarnycharakter dodano: 9 października 2013

Nie wierzę w brak czasu. Zawsze jest czas na ten krótki błysk, na ten znak: jesteś dla mnie ważna. /Agnieszka Osiecka

jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia Cię z milionem myśli  których nie potrafisz zrozumieć..

basically dodano: 9 października 2013

jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia Cię z milionem myśli, których nie potrafisz zrozumieć..

jest jeszcze coś  co człowiek musi wiedzieć o łzach. nie sprawią  że pokocha Cię ktoś  kto Cię nie kocha.

basically dodano: 8 października 2013

jest jeszcze coś, co człowiek musi wiedzieć o łzach. nie sprawią, że pokocha Cię ktoś, kto Cię nie kocha.

nienawidzę Cię za to  że zostawiasz mnie na pożarcie tym wszystkim ludziom  którzy nie są Tobą.

basically dodano: 8 października 2013

nienawidzę Cię za to, że zostawiasz mnie na pożarcie tym wszystkim ludziom, którzy nie są Tobą.

żyj teraźniejszością  ponieważ to wszystko  co masz.

basically dodano: 7 października 2013

żyj teraźniejszością, ponieważ to wszystko, co masz.

wiesz  temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać  tak zwyczajnie  tak najzwyczajniej w świecie   jak podarek imieninowy czy urodzinowy   całe moje życie. bez reszty. chciałabym być z nim i podróżować z nim  i czekać na niego wtedy  kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę  kompoty  konfitury  marynować grzyby  kwasić ogórki  butelkować szczaw  pomidory  kisić kapustę i inne wspaniałości. chciałabym mu zrobić na drutach albo na szydełku długi długi ciepły szalik i ciepły sweter  i ciepłe rękawiczki  i ciepłą czapkę  i bardzo ciepłe skarpety  i w ogóle. bo to tak jest  że dla siebie  owszem  można coś tam zrobić  ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić  wszystko. wszystko.

basically dodano: 7 października 2013

wiesz, temu jednemu mężczyźnie chciałabym dać, tak zwyczajnie, tak najzwyczajniej w świecie - jak podarek imieninowy czy urodzinowy - całe moje życie. bez reszty. chciałabym być z nim i podróżować z nim, i czekać na niego wtedy, kiedy nie mógłby mnie ze sobą zabierać. chciałabym dla niego utrzymywać dom w czystości i robić zapasy na zimę, kompoty, konfitury, marynować grzyby, kwasić ogórki, butelkować szczaw, pomidory, kisić kapustę i inne wspaniałości. chciałabym mu zrobić na drutach albo na szydełku długi długi ciepły szalik i ciepły sweter, i ciepłe rękawiczki, i ciepłą czapkę, i bardzo ciepłe skarpety, i w ogóle. bo to tak jest, że dla siebie, owszem, można coś tam zrobić, ale dla drugiego człowieka to już można coś niesamowicie pięknego zrobić, wszystko. wszystko.

uwielbiam  gdy tak leżysz obok mnie i najzwyczajniej na świecie  po prostu jesteś.

basically dodano: 7 października 2013

uwielbiam, gdy tak leżysz obok mnie i najzwyczajniej na świecie, po prostu jesteś.

http:  obietnicapowrotu.blogspot.com 2013 10 po co.html Może warto przez chwilę się zastanowić i odpowiedzieć sobie na to pytanie.

endoftime dodano: 7 października 2013

http://obietnicapowrotu.blogspot.com/2013/10/po-co.html Może warto przez chwilę się zastanowić i odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Człowieku  zakochałam się. teksty endoftime dodał komentarz: Człowieku, zakochałam się. do wpisu 7 października 2013
http:  obietnicapowrotu.blogspot.com 2013 09 dawniej bylismy.html

endoftime dodano: 7 października 2013

okazuje się  że piekło to nie płonąca  wrząca otchłań ognia i cierpienia  ... . piekło jest wtedy  kiedy ludzie  których kochasz najbardziej na świecie  sięgają po Twoją duszę i wyrywają Ci ją. i robią to tylko dlatego  że mogą.

basically dodano: 6 października 2013

okazuje się, że piekło to nie płonąca, wrząca otchłań ognia i cierpienia [...]. piekło jest wtedy, kiedy ludzie, których kochasz najbardziej na świecie, sięgają po Twoją duszę i wyrywają Ci ją. i robią to tylko dlatego, że mogą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć