głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika anitka1121

nie wiem co mnie bardziej przeraża. zobaczyć Cię ponownie  czy nie zobaczyć Cię już nigdy.

truskawkova dodano: 11 luty 2016

nie wiem co mnie bardziej przeraża. zobaczyć Cię ponownie, czy nie zobaczyć Cię już nigdy.

'to  co było piękne jest już za nami. teraz stanie się to wspomnieniami.'

truskawkova dodano: 11 luty 2016

'to, co było piękne jest już za nami. teraz stanie się to wspomnieniami.'

Można powiedzieć  Kocham Cię  na milion sposobów.   Np.:  zapnij pasy    załóż szalik  jest zimno    musisz odpocząć . Trzeba po prostu słuchać.

melaa dodano: 9 luty 2016

Można powiedzieć "Kocham Cię" na milion sposobów. Np.: "zapnij pasy", "załóż szalik, jest zimno", "musisz odpocząć". Trzeba po prostu słuchać.

Jestem ważna. Jestem wartościowa.

bailamorena dodano: 7 luty 2016

Jestem ważna. Jestem wartościowa.

Szkoda czasu na kłótnie i spory  Lepiej podrasuj uśmiech  daje Ci fory  Wykasuj co smutne było do tej pory  Z jakim spotkasz się jutrem   Twoje wybory

melaa dodano: 7 luty 2016

Szkoda czasu na kłótnie i spory Lepiej podrasuj uśmiech, daje Ci fory Wykasuj co smutne było do tej pory Z jakim spotkasz się jutrem - Twoje wybory

To  o czym najwięcej myślimy  tym będziemy.

bailamorena dodano: 6 luty 2016

To, o czym najwięcej myślimy, tym będziemy.

Zwycięzca wie  jak wiele się jeszcze musi nauczyć  nawet jeżeli przez innych uważany jest za mistrza. Przegrywający chce być uważany przez innych za mistrza  zanim nauczy się dość  by wiedzieć  jak niewiele wie.

bailamorena dodano: 6 luty 2016

Zwycięzca wie, jak wiele się jeszcze musi nauczyć, nawet jeżeli przez innych uważany jest za mistrza. Przegrywający chce być uważany przez innych za mistrza, zanim nauczy się dość, by wiedzieć, jak niewiele wie.

Nie potrafisz  prawda? Nie umiesz już z kimś innym  na nowo. To już nie to samo. Próbujesz i za każdym razem się sparzasz  i niszczysz tego  który był gotów dla ciebie. Wciąż w tym samym miejscu  od dłuższego czasu  bez kroku naprzód  bez nadziei  wiary  bez miłości. Nie wiesz  jak zacząć. Nie wiesz  co powiedzieć. Już nie umiesz  już nie jest tak jak kiedyś. Udajesz  przez cały czas odgrywasz cudzą rolę  stwarzasz pozory  a później jesteś zobowiązana powiedzieć  przepraszam  ale jednak nic z tego . Tylko na tyle cię stać  tylko ty tak potrafisz dawać nadzieję i zabierać ją bezpowrotnie  bo tylko tego On cię nauczył  tyle z tego wyniosłaś.   yezoo

namalowanaksiezniczka dodano: 4 luty 2016

Nie potrafisz, prawda? Nie umiesz już z kimś innym, na nowo. To już nie to samo. Próbujesz i za każdym razem się sparzasz, i niszczysz tego, który był gotów dla ciebie. Wciąż w tym samym miejscu, od dłuższego czasu, bez kroku naprzód, bez nadziei, wiary, bez miłości. Nie wiesz, jak zacząć. Nie wiesz, co powiedzieć. Już nie umiesz, już nie jest tak jak kiedyś. Udajesz, przez cały czas odgrywasz cudzą rolę, stwarzasz pozory, a później jesteś zobowiązana powiedzieć "przepraszam, ale jednak nic z tego". Tylko na tyle cię stać, tylko ty tak potrafisz dawać nadzieję i zabierać ją bezpowrotnie, bo tylko tego On cię nauczył, tyle z tego wyniosłaś. [ yezoo ]

Różnica między człowiekiem sukcesu a innymi to nie brak sił czy brak wiedzy  tylko raczej brak determinacji.

bailamorena dodano: 1 luty 2016

Różnica między człowiekiem sukcesu a innymi to nie brak sił czy brak wiedzy, tylko raczej brak determinacji.

znowu wszystko pod górkę znowu tonę w morzu łez. z dnia na dzień wszystko się zmienia  że nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego kiedy to się stało. życie kopie dupę  zbyt często  za mocno. znowu szukam sensu  gubię się  nie wiem gdzie iść  nie wiem co robić.

princescolors dodano: 29 stycznia 2016

znowu wszystko pod górkę,znowu tonę w morzu łez. z dnia na dzień wszystko się zmienia, że nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego kiedy to się stało. życie kopie dupę, zbyt często, za mocno. znowu szukam sensu, gubię się, nie wiem gdzie iść, nie wiem co robić.

Jeżeli chcesz odnieść sukces  musisz skupić się na tym  czego możesz dokonać  a nie na tym  czego nie możesz.

bailamorena dodano: 24 stycznia 2016

Jeżeli chcesz odnieść sukces, musisz skupić się na tym, czego możesz dokonać, a nie na tym, czego nie możesz.

Czasem tak długo patrzymy na drzwi  które się zamykają  że nie widzimy tych  które się otwierają.

bailamorena dodano: 24 stycznia 2016

Czasem tak długo patrzymy na drzwi, które się zamykają, że nie widzimy tych, które się otwierają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć