 |
|
Nasi rodzice wychowali się na Lady Pank, Maryli Rodowicz, Annie Jantar. A nasze pokolenie na kim? Kto nas wychowuje? My słuchamy takich raperów jak Hemp Gru, Grubson, Pih, Pezet, Małolat, Eminem, Sobota, Ras Luta, Peja, Kaczor, Wwo, O.S.T.R, Eldo. Oni w każdej z swoich piosenek mają prawde o życiu.
|
|
 |
|
i mógłbyś chociażby napisać to głupie 'żyjesz?' wtedy przynajmniej wiedziałabym, że ociupinkę się o mnie martwisz, że tęsknisz.
|
|
 |
|
Nocą najlepiej się wspomina, najlepiej się rozmawia, najlepiej się rozkminia...
|
|
 |
|
To nie kilometry tak bolą , tylko niepewność czy po ich przybyciu ktoś będzie jeszcze tam czekał.
|
|
 |
|
Twoje 'dobranoc' to najpiękniejsza kołysanka na świecie.
|
|
 |
|
- Przecież wiesz, że nigdy nie przyznam się do tego, ile dla mnie znaczysz.
|
|
 |
|
- Nie pozwól, żeby jakiś skurwiel, który ma na Ciebie totalnie wyjebane, zniszczył Ci życie po raz kolejny, rozumiesz ?!
|
|
 |
|
- Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół
Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół
Nie ma Cię i nie wiem już gdzie jesteś
Ale dobrze że nie wiesz co u mnie bo pekło by Ci serce,
Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół
Nie ma Cię gdy wszystko łamie się na pół
Ale kocham Cię, kocham wciąż Cię kocham, kurwa i nie znam już innych slów
To jest zbyt trudne .
|
|
 |
|
- Nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. nie noszę miniówek i wysokich szpilek. nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką. nie mam 5 cm tipsów. mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. nie robiłabym sobie nadziei.
|
|
 |
|
- Możesz nazwać mnie tchórzem, ale inaczej nie umiem .
|
|
 |
|
- Znaleźć życia sens, wybrać jedną z dróg, tak by z każdym dniem przeżyć nowy cud. Znaleźć życia sens, kochać z całych sił, życie po to jest, by dla kogoś żyć.
|
|
 |
|
- Wiesz jakie to uczucie, gdy nagle uświadamiasz sobie, że byłaś dla niego nikim .
|
|
|
|