głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika andzia10612

dzięki Bogu za zdrowie za życie całus dla mamy motywacja to mamy ego też nie najmniejsze trwa operacja zmiany wszystkiego złego na lepsze.

siemakochamcie dodano: 27 października 2015

dzięki Bogu za zdrowie,za życie całus dla mamy motywacja-to mamy,ego też nie najmniejsze trwa operacja zmiany wszystkiego złego na lepsze.

chciałem mieć Cię na stałe ale życie zmienia

siemakochamcie dodano: 26 października 2015

chciałem mieć Cię na stałe ale życie zmienia

W Twoim niebyciu najgorsze nie jest to  że Ciebie nie ma. Najtrudniejsza jest niewiedza  że nie wiem na co masz ochotę i co słychać w domu  co Ci się śniło i jak pachnie Ci dzisiaj powietrze  a przede wszystkim   niewiedza czy jesteś w tym wszystkim szczęśliwy.

uklajowa dodano: 26 października 2015

W Twoim niebyciu najgorsze nie jest to, że Ciebie nie ma. Najtrudniejsza jest niewiedza, że nie wiem na co masz ochotę i co słychać w domu, co Ci się śniło i jak pachnie Ci dzisiaj powietrze, a przede wszystkim - niewiedza czy jesteś w tym wszystkim szczęśliwy.

Wydawało mi się  że jesteś w stanie się zmienić  że ja jestem w stanie cię zmienić. Ale ludzie się nie zmieniają. Wydawało mi się  że to  co do ciebie czuję  wystarczy  żeby coś zbudować razem. Ale to będzie takie szarpanie dwa kroki w przód  krok w tył  trzy do tyłu  dwa do przodu. Nie mam na to siły. Myślałam  że mam  ale niestety nie.

siemakochamcie dodano: 25 października 2015

Wydawało mi się, że jesteś w stanie się zmienić, że ja jestem w stanie cię zmienić. Ale ludzie się nie zmieniają. Wydawało mi się, że to, co do ciebie czuję, wystarczy, żeby coś zbudować razem. Ale to będzie takie szarpanie dwa kroki w przód, krok w tył, trzy do tyłu, dwa do przodu. Nie mam na to siły. Myślałam, że mam, ale niestety nie.

So go ahead and get gone  And call up that chick and see if she's home  Oops  I bet ya thought that I didn't know  What did you think I was putting you out for?

siemakochamcie dodano: 25 października 2015

So go ahead and get gone And call up that chick and see if she's home Oops, I bet ya thought that I didn't know What did you think I was putting you out for?

  Jaka jest twoja główna wada?    Bycie skurwysynem w połowie. Nie masz pojęcia  jakie to upokarzające być podłym z dobrym sercem. Strasznie rozpierdala i zabiera energię.

uklajowa dodano: 25 października 2015

- Jaka jest twoja główna wada? - Bycie skurwysynem w połowie. Nie masz pojęcia, jakie to upokarzające być podłym z dobrym sercem. Strasznie rozpierdala i zabiera energię.

Człowieka trzeba poznać by móc coś powiedzieć Choć wiem  że wygląd mówi czasem sam za siebie Spójrz w moje wnętrze  mam w sobie dobro Tak jak wszyscy  czasem miłość  czasem ostre porno Żyję tak jak żyję  żyję tak jak chcę  bo wolno Jestem osobą skromną  przytomną i otwartą

siemakochamcie dodano: 24 października 2015

Człowieka trzeba poznać by móc coś powiedzieć Choć wiem, że wygląd mówi czasem sam za siebie Spójrz w moje wnętrze, mam w sobie dobro Tak jak wszyscy, czasem miłość, czasem ostre porno Żyję tak jak żyję, żyję tak jak chcę, bo wolno Jestem osobą skromną, przytomną i otwartą

lepsza niz wiele tutaj wiadomo pozdrowienia

siemakochamcie dodano: 23 października 2015

lepsza niz wiele tutaj wiadomo pozdrowienia

Jak długo zapomina się o kimś  kto znaczył wszystko?

yezoo dodano: 22 października 2015

Jak długo zapomina się o kimś, kto znaczył wszystko?

 Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij o tym  aby się z nim pożegnać. I bez względu na to  co łączyło cię z tym człowiekiem  nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną  miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy  nim odejdziesz na zawsze.

uklajowa dodano: 22 października 2015

"Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś nie zapomnij o tym, aby się z nim pożegnać. I bez względu na to, co łączyło cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy, nim odejdziesz na zawsze."

Pamiętasz  co powiedziałaś? Że już nic  co z nim związne  cię nie ruszy. Żadna wiadomość o nim nie spowoduje szybszego bicia serca. Jego widok nie sprawi  że zmiękną ci kolana. Wspomnienia nie doprowadzą do tego  że znów upadniesz równie nisko  co ostatnio. Jego znajomi  wspólne miejsca  cokolwiek  co was łączyło to już przeszłość  zamknęłaś tamte drzwi. Obojętność  pamiętasz? Czy już zapomniałaś? Jedna wiadomość  jeden krótki SMS i wracasz. Lądujesz niżej  niż kiedyś. Już nie wstaniesz  wiesz o tym. Nie podniesiesz się drugi raz. Już drugi raz nie uda Ci się wymazać go z pamięci.   yezoo

yezoo dodano: 22 października 2015

Pamiętasz, co powiedziałaś? Że już nic, co z nim związne, cię nie ruszy. Żadna wiadomość o nim nie spowoduje szybszego bicia serca. Jego widok nie sprawi, że zmiękną ci kolana. Wspomnienia nie doprowadzą do tego, że znów upadniesz równie nisko, co ostatnio. Jego znajomi, wspólne miejsca, cokolwiek, co was łączyło to już przeszłość, zamknęłaś tamte drzwi. Obojętność, pamiętasz? Czy już zapomniałaś? Jedna wiadomość, jeden krótki SMS i wracasz. Lądujesz niżej, niż kiedyś. Już nie wstaniesz, wiesz o tym. Nie podniesiesz się drugi raz. Już drugi raz nie uda Ci się wymazać go z pamięci. [ yezoo ]

Tak trudno jest zbudować więź   taką prawdziwą wydawałoby się. Naturalne zachowanie w swojej obecności  wspólne wyjścia rozmowy. Potrzebuję dużo czasu żeby to wszystko było prawdziwe  nie potrafię się otworzyć przy pierwszej napotkanej osobie. Muszę spędzić z nią naprawdę dużo czasu w różnych sytuacjach. Miałam wrażenie że mam własnie taką osobę  mogłam z nim robić wszystko był dla mnie jak brat. Wkurzał  ale się troszczył. Znał mnie i moje problemy. Szkoda tylko że nie zauważyłam w którym momencie się we mnie zakochał.. I wszystko się popsuło  cała nasza więź pękła. Nagle poczułam się samotna jak nigdy dotąd. Każdy ma już swoją drugą połówkę  nie ma czasu na wyjścia ze starymi znajomymi. Moja paczka się rozsypała. A z nim na razie brak kontaktu. Tak cholernie przykro  zostałam sama zdana na siebie  taki pustelnik.. A ja tak nie potrafię. Depresyjnie ostatnio.. lokoko

lokoko_zakochana_wakacyjnie dodano: 21 października 2015

Tak trudno jest zbudować więź , taką prawdziwą wydawałoby się. Naturalne zachowanie w swojej obecności, wspólne wyjścia rozmowy. Potrzebuję dużo czasu żeby to wszystko było prawdziwe, nie potrafię się otworzyć przy pierwszej napotkanej osobie. Muszę spędzić z nią naprawdę dużo czasu w różnych sytuacjach. Miałam wrażenie,że mam własnie taką osobę, mogłam z nim robić wszystko był dla mnie jak brat. Wkurzał, ale się troszczył. Znał mnie i moje problemy. Szkoda tylko,że nie zauważyłam w którym momencie się we mnie zakochał.. I wszystko się popsuło, cała nasza więź pękła. Nagle poczułam się samotna jak nigdy dotąd. Każdy ma już swoją drugą połówkę, nie ma czasu na wyjścia ze starymi znajomymi. Moja paczka się rozsypała. A z nim na razie brak kontaktu. Tak cholernie przykro, zostałam sama zdana na siebie, taki pustelnik.. A ja tak nie potrafię. Depresyjnie ostatnio../lokoko

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć