głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika anastasiagrant

Dzisiaj. Okrągłe pół roku  od kiedy oficjalnie przyznałeś ze jestem Twoją kobietą. Bo ja byłam nią już wcześniej. Byłam Twoja  kiedy pierwszy raz wziąłes mnie czule w swoje ramiona. Wiesz? Tak nie wiele czasu a dla mnie to cala wieczność spędzona u Twojego boku. Najlepsza wieczność.. Najlepsza przeszłość  teraźniejszość i przyszłość.

przeeejebane.nie dodano: 6 czerwca 2016

Dzisiaj. Okrągłe pół roku , od kiedy oficjalnie przyznałeś ze jestem Twoją kobietą. Bo ja byłam nią już wcześniej. Byłam Twoja , kiedy pierwszy raz wziąłes mnie czule w swoje ramiona. Wiesz? Tak nie wiele czasu, a dla mnie to cala wieczność spędzona u Twojego boku. Najlepsza wieczność.. Najlepsza przeszłość , teraźniejszość i przyszłość.

 Bolesna prawda  nie cukierkowe kłamstwa . !

przeeejebane.nie dodano: 21 maja 2016

"Bolesna prawda , nie cukierkowe kłamstwa ." !

Chciałabym móc kiedyś powiedzieć Ci TAK. Chciałabym być ostatnią kobietą w Twoim życiu. Żebyś nikogo prócz mnie nie potrzebował. I żebyś był pewien że my to coś na sto procent że ja to ta właściwa i jedyna. I żebym mogła zasypiać co wieczór bez żadnych wątpliwości co do Ciebie. Żebyśmy kochali się każdego dnia tak mocno jak dzisiaj. Do końca naszego wspólnego życia.

przeeejebane.nie dodano: 18 maja 2016

Chciałabym móc kiedyś powiedzieć Ci TAK. Chciałabym być ostatnią kobietą w Twoim życiu. Żebyś nikogo prócz mnie nie potrzebował. I żebyś był pewien, że my to coś na sto procent, że ja to ta właściwa i jedyna. I żebym mogła zasypiać co wieczór bez żadnych wątpliwości co do Ciebie. Żebyśmy kochali się każdego dnia tak mocno jak dzisiaj. Do końca naszego wspólnego życia.

 Kiedyś usiądziemy razem. Moja starcza dłoń zamknięta w Twojej dłoni. I opowiem Ci jak cudowne było moje życie u Twego boku.

przeeejebane.nie dodano: 18 kwietnia 2016

"Kiedyś usiądziemy razem. Moja starcza dłoń zamknięta w Twojej dłoni. I opowiem Ci jak cudowne było moje życie u Twego boku."

W końcu go znalazłam. Bez szukania nawet bo cały czas był obok. On mężczyzna z którym warto się zestarzeć. Z którym można iść prze życie bez żadnych obaw. Zwyczajny jednak zupełnie niezwykły. Niepowtarzalny i już na zawsze tylko mój.

przeeejebane.nie dodano: 18 kwietnia 2016

W końcu go znalazłam. Bez szukania nawet, bo cały czas był obok. On- mężczyzna, z którym warto się zestarzeć. Z którym można iść prze życie bez żadnych obaw. Zwyczajny, jednak zupełnie niezwykły. Niepowtarzalny i już na zawsze tylko mój.

Stworzymy swoją nudną historię i będzie ona najlepsza. Najlepsza bo nasza.

przeeejebane.nie dodano: 16 kwietnia 2016

Stworzymy swoją nudną historię i będzie ona najlepsza. Najlepsza, bo nasza.

On na milion lat na nudę na niepogodę na obiad w łóżku na rozmowy nocą na leniwe poranki na browar i na romantyczną kolację na wakacje do pracy na święta z rodziną i na melanże w energy. Najlepszy. Na wszystko.

przeeejebane.nie dodano: 16 kwietnia 2016

On- na milion lat, na nudę, na niepogodę, na obiad w łóżku, na rozmowy nocą, na leniwe poranki, na browar, i na romantyczną kolację, na wakacje, do pracy, na święta z rodziną, i na melanże w energy. Najlepszy. Na wszystko.

I jest zdecydowanie najwspanialszym facetem jakiego miałam. EVER.

przeeejebane.nie dodano: 19 stycznia 2016

I jest zdecydowanie najwspanialszym facetem jakiego miałam. EVER.

I jest MÓJ .

przeeejebane.nie dodano: 12 grudnia 2015

I jest MÓJ .

Zniszczył resztki parszywego dnia. Jest lepszy niż antydepresanty. Zdecydowanie.

przeeejebane.nie dodano: 20 października 2015

Zniszczył resztki parszywego dnia. Jest lepszy niż antydepresanty. Zdecydowanie.

Idealny układa to mieć Ciebie jako kolegę i mieć Ciebie jako kochanka. I przeżywać te wszystkie uniesienia ale nie czuć żadnych ograniczeń. Robić co się chce i z kim  jednak mieć Cię cały czas w jakiejś cząstce mózgu która nie pozwoli Cię skrzywdzić.

przeeejebane.nie dodano: 5 października 2015

Idealny układa to mieć Ciebie jako kolegę, i mieć Ciebie jako kochanka. I przeżywać te wszystkie uniesienia, ale nie czuć żadnych ograniczeń. Robić co się chce i z kim , jednak mieć Cię cały czas w jakiejś cząstce mózgu, która nie pozwoli Cię skrzywdzić.

Jakby coś to NIC.

przeeejebane.nie dodano: 5 października 2015

Jakby coś, to NIC.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV