głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika anahi125

Chciałabym wrócić do czasów  gdzie największym obciachem było wepchnięcie do męskiego kibla. Chciałabym znowu potańczyć w kółeczku na dyskotekach z jednej nogi na drugą. Chciałabym znowu słyszeć najczęstszą wolną piosenkę na dyskotece Farby   Chcę tu zostać. Chciałabym dostać tą pierwszą uwagę za śmianie się na lekcji i podważanie autorytetu nauczyciela. Chciałabym nie mieć problemów.

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

Chciałabym wrócić do czasów, gdzie największym obciachem było wepchnięcie do męskiego kibla. Chciałabym znowu potańczyć w kółeczku na dyskotekach z jednej nogi na drugą. Chciałabym znowu słyszeć najczęstszą wolną piosenkę na dyskotece Farby - Chcę tu zostać. Chciałabym dostać tą pierwszą uwagę za śmianie się na lekcji i podważanie autorytetu nauczyciela. Chciałabym nie mieć problemów.

a gdy połknęła dwudziestą piątą tabletkę i zapiła dwudziestym piątym łykiem wódki   on zadzwonił i oznajmił jej   że chce spędzić z nią resztę swojego życia..

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

a gdy połknęła dwudziestą piątą tabletkę i zapiła dwudziestym piątym łykiem wódki , on zadzwonił i oznajmił jej , że chce spędzić z nią resztę swojego życia..

może cierpię  ale pamiętaj że nie żałuję żadnego momentu.

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

może cierpię, ale pamiętaj że nie żałuję żadnego momentu.

gdybyś zapytał mnie  kim jestem odpowiedziałabym Ci  że jestem tysiącem pytań i milionem odpowiedzi.  przepastną nocą i płytkim oddechem  nikim szczególnym i kimś wyjątkowym.

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

gdybyś zapytał mnie, kim jestem odpowiedziałabym Ci, że jestem tysiącem pytań i milionem odpowiedzi. przepastną nocą i płytkim oddechem, nikim szczególnym i kimś wyjątkowym.

budząc się rano  zastanawiam się czy dalej mam siłę udawać.  czy mam jeszcze siłę wstać  zjeść  ubrać się  umalować i  na każde pytanie  co u Ciebie ?   odpowiadać z głupim uśmiechem  wszystko dobrze .

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

budząc się rano, zastanawiam się czy dalej mam siłę udawać. czy mam jeszcze siłę wstać, zjeść, ubrać się, umalować i na każde pytanie "co u Ciebie ?", odpowiadać z głupim uśmiechem "wszystko dobrze".

do kieszeni chowam najwspanialsze chwile  aby móc kiedyś wyciągnąć je wszystkie i śmiało powiedzieć 'czasami bywałam szczęśliwa'.

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

do kieszeni chowam najwspanialsze chwile, aby móc kiedyś wyciągnąć je wszystkie i śmiało powiedzieć 'czasami bywałam szczęśliwa'.

Nie mogę obiecać Ci  że spędzimy ze sobą resztę życia. Jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. Jednak mogę szczerze powiedzieć  że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. Tyle musi wystarczyć.

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

Nie mogę obiecać Ci, że spędzimy ze sobą resztę życia. Jesteśmy młodzi nie wiemy co przyniesie nam los. Jednak mogę szczerze powiedzieć, że w tej chwili jesteś najważniejszą osobą w moim życiu. Tyle musi wystarczyć. ;**

Najgorsza  najtrudniejsza do wyleczenia nienawiść to taka  która zajęła miejsce wielkiej miłości.

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

Najgorsza, najtrudniejsza do wyleczenia nienawiść to taka, która zajęła miejsce wielkiej miłości.

Nie jestem cholerną pesymistką  pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami  która wie  że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się  nie uciekam marzeniami do innego wymiaru. Jestem dziewczyną którą wychowało życie!

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

Nie jestem cholerną pesymistką, pieprzoną realistką ani pogodną optymistką. Jestem dziewczyną z marzeniami, która wie, że w życiu nie ma łatwo. Nigdy nie poddaję się, nie uciekam marzeniami do innego wymiaru. Jestem dziewczyną którą wychowało życie!

nie zdajesz sobie sprawy z tego  ze ona nigdy nie bedzie mną..

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

nie zdajesz sobie sprawy z tego, ze ona nigdy nie bedzie mną..

czekałabym  gdybym miała pewność  że mam na co..

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

czekałabym, gdybym miała pewność, że mam na co..

nie ma nic gorszego od świadomości ze słuchasz kłamstw  a jednak w nie wierzysz. ze pozwalasz się wykorzystywać chociaż nie powinnaś. ze zgadzasz się na rzeczy wbrew samej sobie wbrew własnym zasadom. nie ma nic gorszego od podlej świadomości ze pozwalasz na zdecydowanie więcej bo kochasz.

rastagirl dodano: 30 kwietnia 2011

nie ma nic gorszego od świadomości,ze słuchasz kłamstw, a jednak w nie wierzysz. ze pozwalasz się wykorzystywać,chociaż nie powinnaś. ze zgadzasz się na rzeczy wbrew samej sobie,wbrew własnym zasadom. nie ma nic gorszego od podlej świadomości,ze pozwalasz na zdecydowanie więcej,bo kochasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć