 |
|
Wygrywają tylko Ci, którzy wiedzą na czym im zależy.
|
|
 |
|
Nie potrzebuję tracić ani jednego elementu, by docenić życie.
|
|
 |
|
Nigdy się nie tłumacz – przyjaciele tego nie potrzebują, a wrogowie i tak nie uwierzą.
|
|
 |
|
Jeśli teraz się poddasz to już nigdy nie dasz rady..
|
|
 |
|
Czasem ratują nas prawdziwe drobiazgi: zmiana pogody, gest dziecka, filiżanka doskonałej kawy.
|
|
 |
|
Niektórych problemów nie da się przeskoczyć, trzeba po nich przejść bosymi stopami i nie zważać na to, że boli.
|
|
 |
|
Nie wiem kurwa, za kogo Ty mnie masz? Tyle ile razy mnie okłamałeś, nie zliczy nikt. W końcu też mam swoją pierdoloną godność, jednak za każdym razem Ci wybaczam i za każdym razem się nie zmieniasz, choć obiecujesz.
|
|
 |
|
A teraz, mężczyzna, który miał być zawsze przy mnie, mówi to samo innej.
|
|
 |
|
- no ileż można? miesiąc? dwa? trzy? rok? dwa lata? pięć?
- całe życie..
|
|
 |
|
i od dzisiaj będę zakładać tą zieloną sukienkę od niego, bo wiem że jej nie znosisz.
|
|
 |
|
po ponad roku ciężkich przeżyć i chorej miłości, stwierdzam, że nie ma co rozpaczać, nie cofnę czasu, nie zmienię ciebie, nie zmienię wypowiedzianych słów.
|
|
 |
|
tak bardzo nienawidzę siebie. dlaczego? dlatego, że kładąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. przypominają mi się te cudowne chwile i ryczę, jak dziecko - zatykając twarz poduszką, by przypadkiem ktoś nie usłyszał.
|
|
|
|