 |
To wszystko było iluzją.. Teraz dopiero widzę, że nie miało szans przetrwać. Ale wiesz co? Nie żałuję. Chociaż wyjebałeś mnie na plecy i potraktowałeś jak śmiecia. I nawet mnie czegoś nauczyłeś. - Tak a czego? - Jak być skurwysynem.. /aurevoir
|
|
 |
Jak mam się dobrze zachowywać skoro gdy byłam mała, to oglądałam : - Tarzana , który chodzil pół nago, - Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy - Pinokio kłamał - Aladyn był złodziejem - Batman jeździł 320 km/h - Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami , a Pacman , w którego grałam biegał po ciemnej Sali i jadł kolorowe pigułki , od których dostawał energii . To nie moja wina . To wszystko przez te bajki .
|
|
 |
-ktoś musi Cie pilnować
-i na nieszczęście trafiło na Ciebie?
-
czy ja wiem czy nieszczęście
|
|
 |
Dopiero wtedy gdy naprawdę Cię straciłem
zrozumiałem, że to wszystko zle zrobiłem
popełniłem błąd, zamiast usiąść porozmawiać..
Teraz nie ma cie, mija dzień za dniem
nie wiem sam.. czego bardziej chcę
Czy jak magik nagle cofnąć czas
Czy zapomniec jak na imię masz.. :(
|
|
 |
Zostaw mnie . Opuść bez słowa . Rozkochaj w sobie kolejną dziewczynę . Wyśmiej mnie kiedy będę tęsknić . Rozpierdol moje serce na kawałki . Ale obiecaj tylko jedno . Że jej też tak zniszczysz życie .
|
|
 |
I'm missing you so much - can't help it I'm in love A day without you is like a year without rain [ Bardzo za tobą tęsknię - nic nie poradzę, jestem zakochana
Dzień bez ciebie jest jak rok bez deszczu ]
|
|
 |
mącisz mi w głowie nie od dziś.
|
|
 |
już mnie nie zobaczysz w depresji i lękach.. nie bede się mściła - ale wciąż pamiętammm..
|
|
 |
A jeśli powiem , że kogoś kocham . Domyślisz się , że chodzi o Ciebie ?
|
|
 |
Nie rezygnuj ze swojej rzeczywistości przez fikcje kogoś innego
/chuck bass
|
|
 |
eeiiuzalezniasz /
na co dzień nienawidzę odpuszczać, ale chyba doszłam do wniosku, że nie jesteś wart mojego uporu.
|
|
 |
eeiiuzalezniasz /
Każdy z nas spieprzył kilka niezłych opcji.
|
|
|
|