 |
Bo o mnie się pamięta tylko w chwili własnej potrzeby.
|
|
 |
O ideale ? Gdy odchodzę od niego obrażona [idzie za mną] Gdy patrzę na jego usta [Całuje mnie] Gdy go popycham i biję [Chwyta mnie i nie puszcza] Gdy zaczynam do niego przeklinać [Całuje mnie i mówi, że kocha] Gdy jestem cicha [Pyta, co się stało] Gdy go ignoruję [Poświęca mi swoją uwagę] Gdy go odpycham [Przyciąga mnie do siebie] Gdy mnie widzi w najgorszym stanie [Mówi, że jestem piękna] Gdy zaczynam płakać [Przytula mnie i nie odzywa się słowem] Gdy widzi jak idę [Podkrada się za mną i przytula] Gdy się boję [Ochrania mnie] Gdy kładę głowę na jego ramieniu [Nachyla się i mnie całuje] Gdy kradnę jego ulubioną bluzę [Pozwala mi ją zatrzymać i spać z nią w nocy] Gdy mu dokuczam [On też mi dokucza, i sprawia, że się śmieję] Gdy nie odzywam się przez długi czas [Zapewnia mnie, że wszystko jest dobrze] Gdy patrzę na niego z wątpliwością [Uzasadnia] Gdy łapię go za rękę [Łapie moją]
|
|
 |
Czy jeśli wbiję mu ten widelec w oko będę miała kłopoty? - nie jeśli bedzie to wyglądało na wypadek.
|
|
 |
My dzieci dekadentów, córki, synowie rozpusty. | kom :)
|
|
 |
-Może tak byś ją przeprosiła?! -A kto tu kogo powinien przepraszać? -Może i pocałowała twojego chłopaka, ale to nie powód żeby ją bić.! -Wiesz co... Poproś swojego kumpla żeby strzelił Cię w twarz. I jednocześnie poproś swoją dziewczynę by podeszła do pierwszego lepszego faceta i go pocałowała. A potem wróć do mnie i powiedz co Cię bardziej zabolało..
|
|
 |
-Chciałabym się kochać z Tobą podczas deszczu, burzy, gdzie pioruny oświetlają nasze ciała a wiatr ociera się delikatnie o nasz zapach. -Więc w czym tkwi problem? -Nie ma deszczu i nie ma nas.
|
|
 |
i ślubujesz mi: usmiech przy porannej kawie. plac zabaw nocą. parasol w deszczu. i stokrotki na wiosnę?
opisy i ślubujesz mi: usmiech przy porannej kawie. plac zabaw nocą. parasol w deszczu. i stokrotki na wiosnę?
|
|
 |
Śniło mi się, że poszłam do lekarki, która powiedziała, że zostało mi osiem minut życia. Czekałam w pierdolonej poczekalni pół godziny!
|
|
 |
It's Alright, Ok. | grill , kom :)
|
|
 |
But still I have to say : It's Alright, Ok. | kom :)
|
|
 |
slalomem gubiąc krok wracam po dwóch głębszych późno w noc. | kom :)
|
|
 |
Budząc się codziennie rano, potykam się o własne życie. | kom.:)
|
|
|
|