głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika alekswoon

W życiu pewne są tylko rozczarowania.

miss_nothing96 dodano: 13 kwietnia 2018

W życiu pewne są tylko rozczarowania.

I can't move on I can't relax.

miss_nothing96 dodano: 13 kwietnia 2018

I can't move on, I can't relax.

Started taking pills and now I'm livin' alright besides the constant numbness and the thoughts of suicide.

miss_nothing96 dodano: 13 kwietnia 2018

Started taking pills and now I'm livin' alright, besides the constant numbness and the thoughts of suicide.

Wiem że nie przyjdziesz. Wiem ale i tak zawsze podchodzę do drzwi nasłuchując dźwięków na korytarzu. I tak zawsze po wejściu do domu sprawdzam czy nie ma dodatkowej pary butów. I tak zwrócę uwagę na każdego rowerzystę w okolicy. I każdego w czarnym kapturze. W ogóle każdego w czarnej bluzie czy ciemnych włosach. I tak będę wyglądała codziennie na tą przeklętą ścieżkę. I tak będę notorycznie sprawdzała telefon czy może jednak nie dzwoniłeś. Czy to już obsesja?

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

Wiem, że nie przyjdziesz. Wiem, ale i tak zawsze podchodzę do drzwi, nasłuchując dźwięków na korytarzu. I tak zawsze po wejściu do domu sprawdzam, czy nie ma dodatkowej pary butów. I tak zwrócę uwagę na każdego rowerzystę w okolicy. I każdego w czarnym kapturze. W ogóle każdego w czarnej bluzie czy ciemnych włosach. I tak będę wyglądała codziennie na tą przeklętą ścieżkę. I tak będę notorycznie sprawdzała telefon, czy może jednak nie dzwoniłeś. Czy to już obsesja?

Nie mogę zmrużyć oka od kiedy zniknąłeś. Ciekawe co wykończy mnie pierwsze zmęczenie samotność czy depresja? A mówią że na złamane serce się nie umiera...

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

Nie mogę zmrużyć oka, od kiedy zniknąłeś. Ciekawe co wykończy mnie pierwsze- zmęczenie, samotność czy depresja? A mówią, że na złamane serce się nie umiera...

Ile razy można patrzeć w telefon gdy milczy?

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

Ile razy można patrzeć w telefon, gdy milczy?

Czekałam na Ciebie. Pamiętam jak dziś była zimna noc  ale usiadłam w otwartym oknie na parapecie i wpatrywałam się w ścieżkę którą zawsze szedłeś. W jednej dłoni miałam drinka który miał ukoić mój ból a w drugiej papierosa który przypominał mi o Twoim wypalającym się uczuciu. Byłam ciągle w tych ciuchach w których widzieliśmy się po raz ostatni tylko były bardziej pomięte z plamami łez na koszulce. Na twarzy już nie było makijażu może jakieś nikłe smugi które niegdyś tym makijażem były. Oczy miałam ledwo otwarte całe opuchnięte od godzin płaczu ale dzielnie je trzymałam co jeśli jednak wrócisz? Czekałam całą noc. Wypaliłam całą paczkę fajków a wraz z ostatnim wypaliła się i moja nadzieja zeszłam z okna i zgasiłam światło.

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

Czekałam na Ciebie. Pamiętam jak dziś, była zimna noc, ale usiadłam w otwartym oknie na parapecie i wpatrywałam się w ścieżkę, którą zawsze szedłeś. W jednej dłoni miałam drinka, który miał ukoić mój ból, a w drugiej papierosa, który przypominał mi o Twoim wypalającym się uczuciu. Byłam ciągle w tych ciuchach, w których widzieliśmy się po raz ostatni- tylko były bardziej pomięte, z plamami łez na koszulce. Na twarzy już nie było makijażu- może jakieś nikłe smugi, które niegdyś tym makijażem były. Oczy miałam ledwo otwarte- całe opuchnięte od godzin płaczu, ale dzielnie je trzymałam- co, jeśli jednak wrócisz? Czekałam całą noc. Wypaliłam całą paczkę fajków, a wraz z ostatnim wypaliła się i moja nadzieja- zeszłam z okna i zgasiłam światło.

 On już dawno smacznie śpi. On nie tęskni on nie marzy o tobie on nawet o tobie nie myśli. Dlatego odłóż ten telefon nie poniżaj się.

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

"On już dawno smacznie śpi. On nie tęskni, on nie marzy o tobie, on nawet o tobie nie myśli. Dlatego odłóż ten telefon, nie poniżaj się."

 Mała pozwól odejść temu który odzywa się raz na jakiś czas. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny który musi usłyszeć cię codziennie żeby nie zwariować.  Pozwól odejść temu który nie ma ci nic do powiedzenia. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny który chce ci opowiedzieć każdy swój dzień. Pozwól odejść temu który ucieka od problemów. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny który każdy konflikt chce rozwiązać bo relacja z tobą jest dla niego zbyt ważna by ryzykować jej utratę. Pozwól odejść temu który już dawno pozwolił odejść tobie. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny który zrobi wszystko by cię zatrzymać. Pozwól odejść ze swojego życia temu który nie potrafi cię kochać. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny któremu łatwiej byłoby przestać oddychać niż ciebie nie kochać.  Listy do Małej.

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

"Mała, pozwól odejść temu, który odzywa się raz na jakiś czas. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który musi usłyszeć cię codziennie, żeby nie zwariować. Pozwól odejść temu, który nie ma ci nic do powiedzenia. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który chce ci opowiedzieć każdy swój dzień. Pozwól odejść temu, który ucieka od problemów. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który każdy konflikt chce rozwiązać, bo relacja z tobą jest dla niego zbyt ważna, by ryzykować jej utratę. Pozwól odejść temu, który już dawno pozwolił odejść tobie. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, który zrobi wszystko, by cię zatrzymać. Pozwól odejść ze swojego życia temu, który nie potrafi cię kochać. Zrobisz wtedy miejsce dla mężczyzny, któremu łatwiej byłoby przestać oddychać, niż ciebie nie kochać." - Listy do Małej.

I może dobrze że los nie postawił na nas w tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania.

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

I może dobrze, że los nie postawił na nas, w tym, czego szukam, nie ma nic- prócz rozczarowania.

Jeśli mnie kochasz pozwól mi wiedzieć nie czekaj do jutra jutro mnie nie będzie.

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

Jeśli mnie kochasz, pozwól mi wiedzieć, nie czekaj do jutra, jutro mnie nie będzie.

Nie mogę sprawić że mnie pokochasz jeśli tak nie jest nie zmuszę Twojego serca by poczuło coś czego nie czuje.

miss_nothing96 dodano: 9 kwietnia 2018

Nie mogę sprawić, że mnie pokochasz, jeśli tak nie jest- nie zmuszę Twojego serca, by poczuło coś, czego nie czuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV