głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika againalone

 1  Bo kiedy ktoś był ważny to pomimo bólu  który nam zadał wciąż będzie mieszkał w naszym serduszku  będzie sobie wchodził w nasze myśli kiedy mu się będzie podobać i nigdy do końca nie zniknie z naszego życia. I wystarczy wtedy jedna wiadomość  żeby oczy wypełniły się łzami  serduszko zakuło  a nas przepełnił strach. Jeśli ktoś był ważny to pomimo wszystko i tak będziemy się martwić i mimo woli myśleć   co robi  co czuje  czy jest szczęśliwy. Tylko wtedy zrozumiemy jak dużą część nas samych nam zabrał. Tylko wtedy zrozumiemy jak bardzo wypełniał pustkę w naszym życiu i jak ważny był. To wtedy zrozumiemy  że tak cholernie tęsknimy. Ale mimo pozorów nie tęsknimy za tym co było tylko za tym co mogło być.

podobnodziwka dodano: 9 stycznia 2014

[1] Bo kiedy ktoś był ważny to pomimo bólu, który nam zadał wciąż będzie mieszkał w naszym serduszku, będzie sobie wchodził w nasze myśli kiedy mu się będzie podobać i nigdy do końca nie zniknie z naszego życia. I wystarczy wtedy jedna wiadomość, żeby oczy wypełniły się łzami, serduszko zakuło, a nas przepełnił strach. Jeśli ktoś był ważny to pomimo wszystko i tak będziemy się martwić i mimo woli myśleć - co robi, co czuje, czy jest szczęśliwy. Tylko wtedy zrozumiemy jak dużą część nas samych nam zabrał. Tylko wtedy zrozumiemy jak bardzo wypełniał pustkę w naszym życiu i jak ważny był. To wtedy zrozumiemy, że tak cholernie tęsknimy. Ale mimo pozorów nie tęsknimy za tym co było tylko za tym co mogło być.

Nasza głowa potrafi wyprodukować znacznie więcej piekła niż najgorsza rzeczywistość.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 8 stycznia 2014

Nasza głowa potrafi wyprodukować znacznie więcej piekła niż najgorsza rzeczywistość.

Nie trać czasu  by zatrzymać kogoś  kogo nie obchodzi to  że traci Ciebie.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 8 stycznia 2014

Nie trać czasu, by zatrzymać kogoś, kogo nie obchodzi to, że traci Ciebie.

Nigdy nie pomyślałabym  że zakocham się w Tobie z taką siłą  z jaką to zrobiłam. I jest mi z tym wspaniale. Jestem szczęśliwa.

o_fuck dodano: 7 stycznia 2014

Nigdy nie pomyślałabym, że zakocham się w Tobie z taką siłą, z jaką to zrobiłam. I jest mi z tym wspaniale. Jestem szczęśliwa.

 Nie będę kimś innym  pokornym  niewinnym.  Bo będę znów sobą   bez Ciebie czy z Tobą.  Nie będę cierpiała   za Tobą płakała.  Nie żałuje wcale   bo chce się jeszcze wyszaleć!

podobnodziwka dodano: 7 stycznia 2014

"Nie będę kimś innym pokornym, niewinnym. Bo będę znów sobą, bez Ciebie czy z Tobą. Nie będę cierpiała, za Tobą płakała. Nie żałuje wcale, bo chce się jeszcze wyszaleć!"

Wiem  że nie jestem idealna  że popełniam błędy i nigdy nie będę taka jaką byś chciał bym była. Ale mam serce i uczucia wiesz ? I kiedy mówię  ze kocham to możesz być pewny  że jest to szczere .   podobnodziwka

podobnodziwka dodano: 6 stycznia 2014

Wiem, że nie jestem idealna, że popełniam błędy i nigdy nie będę taka jaką byś chciał bym była. Ale mam serce i uczucia wiesz ? I kiedy mówię, ze kocham to możesz być pewny, że jest to szczere . / podobnodziwka

Powiedz mi  jak to jest  że skoro chcesz iść za głosem rozumu i tak to pieprzone serce pójdzie górą. Powiedz mi  jak to jest  że skoro chcesz się szczerze uśmiechać  jedyne co szczerze Ci wychodzi to wieczorny płacz w poduszkę. Powiedz mi  jak to jest  że choć próbujemy być tak cholernie szczęśliwi  to jedynie jesteśmy cholernie smutni.   podobnodziwka

podobnodziwka dodano: 6 stycznia 2014

Powiedz mi, jak to jest, że skoro chcesz iść za głosem rozumu i tak to pieprzone serce pójdzie górą. Powiedz mi, jak to jest, że skoro chcesz się szczerze uśmiechać, jedyne co szczerze Ci wychodzi to wieczorny płacz w poduszkę. Powiedz mi, jak to jest, że choć próbujemy być tak cholernie szczęśliwi, to jedynie jesteśmy cholernie smutni. / podobnodziwka

Raz w życiu pomyliły mi się kroki i od tego czasu chodzę krzywo.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 6 stycznia 2014

Raz w życiu pomyliły mi się kroki i od tego czasu chodzę krzywo.

i choć noc przepalała mu płuca  samotność wdzierała się w duszę a tęsknota głęboko ukryła się w jego sercu  on zamykając oczy  myślami był przy Niej. inaczej nie mógłby zasnąć.

podobnodziwka dodano: 6 stycznia 2014

i choć noc przepalała mu płuca, samotność wdzierała się w duszę a tęsknota głęboko ukryła się w jego sercu, on zamykając oczy, myślami był przy Niej. inaczej nie mógłby zasnąć.
Autor cytatu: solve

Ty skaczesz   ja skaczę. Nie mogę odejść nie wiedząc czy dasz sobie radę.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 5 stycznia 2014

Ty skaczesz - ja skaczę. Nie mogę odejść nie wiedząc czy dasz sobie radę.

Szkoda ze pomimo tego ze podobno tak bardzo mnie kochales nawet nie walczyles  nie walczyles o nas  a przeciez mielismy walczyc oboje  mielismy byc szczesliwi i miec gromadke dzieci. Przeciez obiecywales ze tym razem mnie nie zostawisz... Tylko gdzie te obietnice ? Gdzie te wszystkie slowa... Zniknelo ? Tak poprosto.... Tak nagle to wszystko zniknelo  jak tlen  ktorym oddychalam. Nie chce juz nic  juz w nic nie wierze. Doszlo do mnie  ze zylam w wymyslonym swiecie. W swiecie gdzie jestes moj  gdzie jestem szczesliwa.... Dla mnie widocznie nie ma milosci... Nawet nie wiem czy ty naprawde kiedykolwiek mnie kochales... Wiesz  wierze  ze chociaz ty bedziesz szczesliwy  ze ty znajdziesz milosc  ze wszystko ci sie ulozy i swiat wynagrodzi ci to wszystko zle co przezyles. Dostaniesz wtedy kolejne serce... Ale prosze  nie zapomnij  ze nosisz tez moje....  podobnodziwka

podobnodziwka dodano: 5 stycznia 2014

Szkoda ze pomimo tego ze podobno tak bardzo mnie kochales nawet nie walczyles, nie walczyles o nas, a przeciez mielismy walczyc oboje, mielismy byc szczesliwi i miec gromadke dzieci. Przeciez obiecywales ze tym razem mnie nie zostawisz... Tylko gdzie te obietnice ? Gdzie te wszystkie slowa... Zniknelo ? Tak poprosto.... Tak nagle to wszystko zniknelo, jak tlen, ktorym oddychalam. Nie chce juz nic, juz w nic nie wierze. Doszlo do mnie, ze zylam w wymyslonym swiecie. W swiecie gdzie jestes moj, gdzie jestem szczesliwa.... Dla mnie widocznie nie ma milosci... Nawet nie wiem czy ty naprawde kiedykolwiek mnie kochales... Wiesz, wierze, ze chociaz ty bedziesz szczesliwy, ze ty znajdziesz milosc, ze wszystko ci sie ulozy i swiat wynagrodzi ci to wszystko zle co przezyles. Dostaniesz wtedy kolejne serce... Ale prosze, nie zapomnij, ze nosisz tez moje..../ podobnodziwka

UDAŁO SIĘ ! http:  psssyycho.blogspot.com 2014 01 po raz dziesiaty.html NOWY NOOOOWY !! :

podobnodziwka dodano: 5 stycznia 2014

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć