 |
"Nie odbiorą tylko moich uczuć, uczuć i miłości. To życie to sen, trzeba je do końca dośnić."
|
|
 |
"To ważne by czasem poczuć się nikim, by zdeptany z chodnikiem usiąść i pomyśleć."
|
|
 |
" Kazde z nas dobrze wie, że krwawię tuszem na papierze, a Ty porywasz tą krew płynąc wartko ludziom wbrew. Tętnicami, w fale nadajników przez żyły do głośników, bijąc serca jedną miarą przepełnionej mej krwi czarą."
|
|
 |
"Podajmy sobie dłonie na zgode , ja i ty, niech to będzie znak pokoju nie tylko na mszy, wiec zostaw kariere , poświec czasu więcej, bo nie liczy się złoto tylko złote serce"
|
|
 |
"Boję się o jutro, bo mam życie w rękach Od kiedy ją kocham stała się częścią mego serca"
|
|
 |
" Ty nadzieje miej, ona ostatnia pryska. Tutaj nikt nie ma imienia, nazwiska, dziś możesz stracić wszystko, jutro odzyskać. "
|
|
 |
"Nie potrafię wyrazić swoich uczuć, mój stan emocjonalny wciąż tkwi w bezruchu."
|
|
 |
"Tu zwykłe "przybij pięć" jest oznaką szacunku A międzyludzkie więzy są trwałe jak ściany bunkru Wizerunku synu nie zbudujesz na kłamstwie.."
|
|
 |
"A wpierdol to nauka, którą dostaniesz za darmo, więc zastanów się czy warto udawać bohatera, bo niejeden pseudo-kozak już kły z gleby zbierał."
|
|
 |
Nie chcę tracić czasu, tak wiele jeszcze przede mną dzięki Ci, że jesteś, bo wiem, że jesteś ze mną
Taaaa..
|
|
 |
Taka odpowiedź, nasze ranne kurestwo trzymaj fason, brat, nawet kiedy w życiu ciężko
|
|
 |
Nie umiem Cię pocieszyć, kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą.
|
|
|
|