 |
|
Gdy komuś naprawdę zależy to nie pozwala odejść osobie, która wiele dla niego znaczy. Nie jest co do niej obojętny, tęskni, żałuje, walczy. Nie jest Tobą.
|
|
 |
|
Tak łatwo stracić kogoś bliskiego, zranić jednym słowem, odebrać wcześniej daną nadzieję niszcząc przy tym całe życie, lecz zastanów się co czynisz bo tego wszystkiego nie da się tak łatwo naprawić.
|
|
 |
|
Nie ma nic gorszego niż zawieść się na człowieku, wobec którego miałeś największe oczekiwania.
|
|
 |
|
I łzy w oczach pojawiły się jej po raz pierwszy, kiedy zrozumiała, że tak na prawdę nic dla niego nie znaczy.
|
|
 |
|
Do tej pory nie wiedziałam jak boli utrata czegoś,
co tak naprawdę nigdy do Ciebie nie należało.
|
|
 |
|
Jak długo można tęsknić ?
|
|
 |
|
To smutne, a zarazem tak bardzo frustrujące, że poświęciłaś mu każdą minutę swojego wolnego czasu, byłaś na każde jego zawołanie, gdy było mu źle, martwiłaś się o jego życie, mając gdzieś swoje własne. Byłaś dla niego zawsze i wszędzie, a on odchodząc nie poświęcił Ci nawet dwóch minut, by wyjaśnić swoją decyzję.
|
|
 |
|
najtrudniejsza dieta, nie jest ta od czekolady, ale od drugiego człowieka.
|
|
 |
|
Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie pamiętasz? Czy wspominasz tak samo, jak ja te chwile, w których byliśmy tak cholernie szczęśliwi? Czy czasami żałujesz, że to wszystko tak marnie się skończyło? Czy zdarzają się dni, w których jednak za mną tęsknisz? Czy myślisz o mnie wieczorem, zanim zaśniesz? Czy masz czasem tak, że chciałbyś do mnie zadzwonić, ale nie masz pojęcia co powiedzieć? Czy jeszcze w jakimś stopniu się dla Ciebie liczę? Czy czasem, w chwili słabości, chciałbyś wrócić, ale boisz się mojej reakcji? Powiedz mi, czy nie radzisz sobie, tak samo jak ja?
|
|
 |
|
MOBLOWICZE! WPIS SPECJALNY, IŻ DOSTAJE WIELE WIADOMOŚCI ODNOŚNIE PLUSIKA. NIESTETY, JA TAKŻE CHCIAŁAM PRZEDŁUŻYĆ PROFIL PLUSIK (mimo, iż mam aktywnego jeszcze do 15 sierpnia) I TO DWA RAZY, NIESTETY NIE PRZEDŁUŻYLI MI GO, ALE PIENIĄŻKI Z KONTA ZAJEBA... ZABRALI. Z TEGO CO WIEM, PROBLEM TRWA JUŻ OKOŁO TRZECH TYGODNI. ICH KOMUNIKAT: ''Jeśli pojawi się problem, możesz skontaktować się z nami na adres kontakt@moblo.pl'' - JEDNO WIELKIE KŁAMSTWO, GDYŻ ONI W OGÓLE NIE REAGUJĄ NA NASZE WIADOMOŚCI. WYDAJE MI SIĘ, ŻE TA POCZTA JEST DLA PICU. JEDNYM SŁOWEM, NIE WYKUPUJCIE PLUSIKA, DOPÓKI SYTUACJA SIĘ NIE WYJAŚNI! NO CHYBA, ŻE CHCECIE RYZYKOWAĆ. GDY KTOŚ JEDNAK MIMO TYCH PROBLEMÓW PLUSIKA OTRZYMA, PISZCIE NA DOLE W KOMENTARZACH.. BUŹKA ;)
|
|
 |
|
Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.
|
|
 |
|
Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta.
|
|
|
|