głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika abstracion

Dziś wpadłem na ciebie przez przypadek. Dawno się tak nie czułem  zawstydzasz mnie  jesteś śliczna.

onna dodano: 22 września 2016

Dziś wpadłem na ciebie przez przypadek. Dawno się tak nie czułem, zawstydzasz mnie, jesteś śliczna.

Budzeni pocałunkiem wstają z łóżka właściwą nogą.

onna dodano: 21 września 2016

Budzeni pocałunkiem wstają z łóżka właściwą nogą.

Znajduje się wtedy  gdy się nie szuka.

onna dodano: 21 września 2016

Znajduje się wtedy, gdy się nie szuka.

 Czas zdecydować  czy wolisz oszukać i okraść ją z tych wspólnie spędzonych lat  które minęły  czy chcesz okradać i oszukiwać siebie do końca życia.

tygryseeek dodano: 20 września 2016

`Czas zdecydować, czy wolisz oszukać i okraść ją z tych wspólnie spędzonych lat, które minęły, czy chcesz okradać i oszukiwać siebie do końca życia.`

 Wiele czasu mi zajęło nim zrozumiałam  że już nie warto na Ciebie czekać

tygryseeek dodano: 19 września 2016

"Wiele czasu mi zajęło nim zrozumiałam, że już nie warto na Ciebie czekać`

 To najgorsza z chwil  osoba która kiedyś była blisko Ci  i nie ma dziś  to jedna z podstawowych zmian między kiedyś  a teraz

ponaadwszystko dodano: 19 września 2016

"To najgorsza z chwil, osoba która kiedyś była blisko Ci, i nie ma dziś, to jedna z podstawowych zmian między kiedyś, a teraz"

 Ale ja nie chcę rozmawiać o bzdurach. Napisz do mnie  bez mówienia “cześć”  opowiedz dlaczego rozzłościłeś się na swoją siostrę dziś rano. Powiedz mi  dlaczego masz bliznę w kształcie Europy na szyi. Wyślij mi felieton o tym  jak spędziłeś swoje wakacje u babci. Zadzwoń  kiedy już prawię śpię i wyjaśnij  dlaczego wierzysz w Boga. Opowiedz mi o tym  jak po raz pierwszy zobaczyłeś swojego płaczącego tatę. I opowiadaj tak godzinami o rzeczach  które dla ciebie może nie są ważne  ale ja  przysięgam  będę wyłapywać każde twoje słowo. Opowiedz mi wszystko. Nie chcę kogoś  kto mówi tylko o pogodzie.

tygryseeek dodano: 18 września 2016

`Ale ja nie chcę rozmawiać o bzdurach. Napisz do mnie, bez mówienia “cześć”, opowiedz dlaczego rozzłościłeś się na swoją siostrę dziś rano. Powiedz mi, dlaczego masz bliznę w kształcie Europy na szyi. Wyślij mi felieton o tym, jak spędziłeś swoje wakacje u babci. Zadzwoń, kiedy już prawię śpię i wyjaśnij, dlaczego wierzysz w Boga. Opowiedz mi o tym, jak po raz pierwszy zobaczyłeś swojego płaczącego tatę. I opowiadaj tak godzinami o rzeczach, które dla ciebie może nie są ważne, ale ja, przysięgam, będę wyłapywać każde twoje słowo. Opowiedz mi wszystko. Nie chcę kogoś, kto mówi tylko o pogodzie.`

 Zawsze coś będzie łączyło ludzi  którzy choć przez chwilę byli ze sobą szczęśliwi

tygryseeek dodano: 18 września 2016

`Zawsze coś będzie łączyło ludzi, którzy choć przez chwilę byli ze sobą szczęśliwi`

 Tak skończyła się nasza historia. Trochę dłużej wyobrazalam sobie nasze ‘na zawsze’. Lecz widocznie tak musiało być. Mimo wszystko zawsze znajdziesz miejsce w moim sercu  albo w tym co z niego zostało  bo dużą jego część zabrałeś ze sobą odchodząc. Dbaj o nią  proszę. Żegnaj.   D..

tygryseeek dodano: 18 września 2016

`Tak skończyła się nasza historia. Trochę dłużej wyobrazalam sobie nasze ‘na zawsze’. Lecz widocznie tak musiało być. Mimo wszystko zawsze znajdziesz miejsce w moim sercu, albo w tym co z niego zostało, bo dużą jego część zabrałeś ze sobą odchodząc. Dbaj o nią, proszę. Żegnaj. ` D..

Nie ma granic w przyjaźni między kobietą i mężczyzną  zawsze z tej przyjaźni ktoś wychodzi z blizną.

ponaadwszystko dodano: 16 września 2016

Nie ma granic w przyjaźni między kobietą i mężczyzną, zawsze z tej przyjaźni ktoś wychodzi z blizną.

W srebrzyste pola chciałbym z Tobą iść i marzyć cicho o nieznanym bycie  w którym byś była moją samotnością  i w noc tę prześnić całe moje życie.

tygryseeek dodano: 13 września 2016

W srebrzyste pola chciałbym z Tobą iść i marzyć cicho o nieznanym bycie, w którym byś była moją samotnością, i w noc tę prześnić całe moje życie.

Prosiłam w myślach o szczęście i dostałam Ciebie

tygryseeek dodano: 13 września 2016

Prosiłam w myślach o szczęście i dostałam Ciebie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć