głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika MarcinCinekXC

W końcu ile razy można czyjeś serce przepuścić przez magiel? Mimo że wiele przeszłam  żadne z moich doświadczeń mnie nie zahartowało. Czułam się przeraźliwie krucha  jakby można było mnie zniszczyć jednym słowem.

slodkizapachwanili dodano: 8 listopada 2009

W końcu ile razy można czyjeś serce przepuścić przez magiel? Mimo że wiele przeszłam, żadne z moich doświadczeń mnie nie zahartowało. Czułam się przeraźliwie krucha, jakby można było mnie zniszczyć jednym słowem.

Od ponad kwartału starałam się o nim nie myśleć  nie oznaczało to jednak  że starałam się o nim zapomnieć.  ...  Wzdrygałam się na myśl o tym  że pewnego dnia już nie przypomnę sobie koloru jego oczu  chłodu jego skóry  tembru jego głosu. Nie wolno mi było tych cech wspominać  ale moim obowiązkiem było o nich pamiętać.

slodkizapachwanili dodano: 8 listopada 2009

Od ponad kwartału starałam się o nim nie myśleć, nie oznaczało to jednak, że starałam się o nim zapomnieć. [...] Wzdrygałam się na myśl o tym, że pewnego dnia już nie przypomnę sobie koloru jego oczu, chłodu jego skóry, tembru jego głosu. Nie wolno mi było tych cech wspominać, ale moim obowiązkiem było o nich pamiętać.

Nieśmiało budziła się we mnie nadzieja  że oto stąpam po wodzie  zamiast w niej tonąć.

slodkizapachwanili dodano: 8 listopada 2009

Nieśmiało budziła się we mnie nadzieja, że oto stąpam po wodzie, zamiast w niej tonąć.

Chętna uczynić z młodości zmierzch swojego życia. Gotowa wyrzec się wszystkiego.

slodkizapachwanili dodano: 8 listopada 2009

Chętna uczynić z młodości zmierzch swojego życia. Gotowa wyrzec się wszystkiego.

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki  jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała  a na ile umysłu? Ile w niej przypadku  a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają  a te pozornie niemożliwie trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma.

slodkizapachwanili dodano: 8 listopada 2009

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwie trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest albo jej nie ma.

Jeśli ma się do dyspozycji całą wieczność  można przeszukać cały stóg siana poszukując tej jeden igły.

slodkizapachwanili dodano: 8 listopada 2009

Jeśli ma się do dyspozycji całą wieczność, można przeszukać cały stóg siana poszukując tej jeden igły.

najeżonaaa.

anusz dodano: 7 listopada 2009

najeżonaaa.

daj mi pewność  że Ty jesteś wszystkim za czym tęsknię.

anusz dodano: 6 listopada 2009

daj mi pewność, że Ty jesteś wszystkim za czym tęsknię.

daj mi pewność   że Ty jesteś wszystkim za czym tęsknię.

anusz dodano: 6 listopada 2009

daj mi pewność , że Ty jesteś wszystkim za czym tęsknię.

Za każdym razem  kiedy patrzyłam na idealne rysy mojego towarzysza  serce zaczynało mi bić mocniej  upewniając mnie  że jest na swoim miejscu.

slodkizapachwanili dodano: 6 listopada 2009

Za każdym razem, kiedy patrzyłam na idealne rysy mojego towarzysza, serce zaczynało mi bić mocniej, upewniając mnie, że jest na swoim miejscu.

Za bardzo go kochałam  a miłość nie rządziła się zasadami logiki.

slodkizapachwanili dodano: 6 listopada 2009

Za bardzo go kochałam, a miłość nie rządziła się zasadami logiki.

Byłam bezsilna  bezbronna. Nie miałam gdzie się schować. Nie miał mi kto pomóc.

slodkizapachwanili dodano: 6 listopada 2009

Byłam bezsilna, bezbronna. Nie miałam gdzie się schować. Nie miał mi kto pomóc.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć