głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 99times

Wiesz  to cholernie dobre uczucie  gdy ma się ludzi  którzy czekają na Ciebie.

klaudusiaak dodano: 22 sierpnia 2013

Wiesz, to cholernie dobre uczucie, gdy ma się ludzi, którzy czekają na Ciebie.

z dnia robię noc  czarne okna  śpię  z nocy dzień  chodzę  czytam  jem

klaudusiaak dodano: 21 sierpnia 2013

z dnia robię noc czarne okna, śpię z nocy dzień chodzę, czytam, jem

Bo ludzie z pozoru najbardziej beznadziejni  cisi i pokorni są zdolni zrobić więcej niż ci się wydaje. Trzeba tylko umieć ich do tego sprowokować. Nigdy się prawdopodobnie nie dowiesz  że ta niepozorna osoba lubi się czasem bawić żyletką  że lubi czasem nie jeść  że uwielbia zwiedzać stare ruiny całkiem sama  że potrafi nieźle przeklinać i że kocha się w kimś... i z kimś. Nie dowiesz się. Bo nie zasłużyłeś. Bo jej nie doceniasz.

klaudusiaak dodano: 21 sierpnia 2013

Bo ludzie z pozoru najbardziej beznadziejni, cisi i pokorni są zdolni zrobić więcej niż ci się wydaje. Trzeba tylko umieć ich do tego sprowokować. Nigdy się prawdopodobnie nie dowiesz, że ta niepozorna osoba lubi się czasem bawić żyletką, że lubi czasem nie jeść, że uwielbia zwiedzać stare ruiny całkiem sama, że potrafi nieźle przeklinać i że kocha się w kimś... i z kimś. Nie dowiesz się. Bo nie zasłużyłeś. Bo jej nie doceniasz.

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego  że pożegnałam Cię już oficjalnie   dla świata oraz Twojej podświadomości  nie żegnam Cię tu  w sercu  podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

definicjamiloscii dodano: 20 sierpnia 2013

Tamtego poranka nie chciałam się z Tobą żegnać. Nadal nie chcę. I tylko dlatego, że pożegnałam Cię już oficjalnie - dla świata oraz Twojej podświadomości, nie żegnam Cię tu, w sercu, podświadomie łaknąc choć jednego grama Twojej obecności.

Utrzymujemy się na tej cienkiej granicy przyzwoitości doskonale świadomi tego  że kolejny krok może wszystko rozsypać  może wywołać tu burzę  może doprowadzić do zdarzeń  zmian w relacjach  których oboje nie chcemy  oboje się boimy. I wiemy  że to wszystko   każdy oddech  ruch i myśli idą w niewłaściwym kierunku  jeśli to ma się skończyć spokojnie  lecz brniemy w to  bo zachcianki naszych serc oraz ciał mają swój kierunek. I prawdopodobnie popełniamy jeden z większych błędów naszego życia  lecz jest tak cudownie  tak idealnie  że jeśli to ma wyglądać za każdym razem w ten sposób to chcę więcej  dużo więcej i Ciebie  Ciebie ciągle. Chodź tu już. Przysuń się bliżej i na tę chwilę zapomnijmy o moralności  być może potem będzie łatwiej się pożegnać.

definicjamiloscii dodano: 20 sierpnia 2013

Utrzymujemy się na tej cienkiej granicy przyzwoitości doskonale świadomi tego, że kolejny krok może wszystko rozsypać, może wywołać tu burzę, może doprowadzić do zdarzeń, zmian w relacjach, których oboje nie chcemy, oboje się boimy. I wiemy, że to wszystko - każdy oddech, ruch i myśli idą w niewłaściwym kierunku, jeśli to ma się skończyć spokojnie, lecz brniemy w to, bo zachcianki naszych serc oraz ciał mają swój kierunek. I prawdopodobnie popełniamy jeden z większych błędów naszego życia, lecz jest tak cudownie, tak idealnie, że jeśli to ma wyglądać za każdym razem w ten sposób to chcę więcej, dużo więcej i Ciebie, Ciebie ciągle. Chodź tu już. Przysuń się bliżej i na tę chwilę zapomnijmy o moralności, być może potem będzie łatwiej się pożegnać.

ciężko zapomnieć kogoś kto dał Ci tyle do zapamiętania. wiesz  że bez niego oszalejesz  ale z nim jeszcze bardziej. jednak czasem lepiej być samemu niż z kimś kto sprawia  że i tak czujesz się samotnie.

abstracion dodano: 19 sierpnia 2013

ciężko zapomnieć kogoś kto dał Ci tyle do zapamiętania. wiesz, że bez niego oszalejesz, ale z nim jeszcze bardziej. jednak czasem lepiej być samemu niż z kimś kto sprawia, że i tak czujesz się samotnie.

brak powodów  żeby zostać to dobry powód  żeby odejść.

abstracion dodano: 19 sierpnia 2013

brak powodów, żeby zostać to dobry powód, żeby odejść.

umiera i chce być pamiętany tu na dole  na pewno. ale czy ta chęć jest na tyle ogromna  żeby chcieć  aby ta osoba nigdy nie zapomniała  cierpiała z każdym oddechem tak  aby nie mogła i nie chciała pokochać już nigdy  nikogo?

abstracion dodano: 17 sierpnia 2013

umiera i chce być pamiętany tu na dole, na pewno. ale czy ta chęć jest na tyle ogromna, żeby chcieć, aby ta osoba nigdy nie zapomniała, cierpiała z każdym oddechem tak, aby nie mogła i nie chciała pokochać już nigdy, nikogo?

Wiesz czasami z ludźmi nie warto dyskutować nie warto im tłumaczyć jedyne co warto to zostawić ich i odejść.Osamotnienie jest jedną z najcięższych kar na które człowiek może skazać człowieka.

klaudusiaak dodano: 17 sierpnia 2013

Wiesz,czasami z ludźmi nie warto dyskutować,nie warto im tłumaczyć,jedyne,co warto,to zostawić ich i odejść.Osamotnienie jest jedną z najcięższych kar,na które człowiek może skazać człowieka.

Twoje pocałunki za każdym razem moim życiowym ewenementem.

definicjamiloscii dodano: 17 sierpnia 2013

Twoje pocałunki za każdym razem moim życiowym ewenementem.

“   Jestem taka samotna  nikt ze mną nie chce być.        Ja mogę z Tobą być.        Nie.      ”     — z jakiegoś programu na Nickelodeon

klaudusiaak dodano: 16 sierpnia 2013

“ - Jestem taka samotna, nikt ze mną nie chce być. - Ja mogę z Tobą być. - Nie. ” — z jakiegoś programu na Nickelodeon

Znam Cię dobrze  lepiej niż siebie samego.

klaudusiaak dodano: 16 sierpnia 2013

Znam Cię dobrze, lepiej niż siebie samego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć