głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
 Koniec  boli mniej kiedy wypowiada... teksty

zatracony dodano: 6 stycznia 2021

"Koniec" boli mniej kiedy wypowiada się go razem. Powinien.

Dlaczego widzę smutek w Twoich... teksty

zatracony dodano: 4 stycznia 2021

Dlaczego widzę smutek w Twoich oczach, kiedy powinienem widzieć światło? Bo chcę, bo udajesz, czy popełniasz właśnie moje błędy? W którymś alternatywnym świecie może ratuję Cię przed nimi, bo samemu udało mi się ich uniknąć. A może to tylko zdjęcia, których nie powinienem przeglądać.

Wynurzyć się  zaczerpnąć... teksty

zatracony dodano: 3 stycznia 2021

Wynurzyć się, zaczerpnąć perspektywy, odetchnąć by dalej biec, do urwiska naszej radości. Nie zużyjmy tego tak szybko, pośród dudniących serc zapominamy, że nie przeskoczymy nawet na tych skrzydłach, że nasze oddechy są policzone. Nie schowasz mnie na wieczór, nie przywitasz porannym pocałunkiem. Staniemy bez tchu, zgrzani pragnieniami by paść na kolana przed doliną bezsilności. Nie pokonamy tego nawet miłością. A jutro w spojrzeniach, dotykach, upragnionych słowach zapomnimy, że zmierzamy gdziekolwiek.

Masz mnie choć nie. Smakujesz tak... teksty

zatracony dodano: 2 stycznia 2021

Masz mnie choć nie. Smakujesz tak intensywnie gdy od początku czekamy na koniec. Nie myślimy o jutro, gdy trzymamy swoje dłonie aby potem pływać w żalu nadchodzącego zachodu. Chciałaś tego, początku i końca, chciałaś choć stracisz, chciałaś szczecia, za które zapłacisz bólem. Chcieliśmy, chcemy, bo w życiu piękne są tylko chwile.

Jesteś jedynym powodem do witania... teksty

zatracony dodano: 1 stycznia 2021

Jesteś jedynym powodem do witania roku z nadzieją. Nie potrzebny alkohol gdy jestem pijany Tobą, po co fajerwerki gdy ogniem wybuchają we mnie twoje słowa, na co mi życzenia gdy wszystkie spełniają się na moich ustach.

Z każdym zdaniem unosisz mnie ponad... teksty

zatracony dodano: 31 grudnia 2020

Z każdym zdaniem unosisz mnie ponad żelazne chmury codzienności. Wczoraj Twoje oczy połykały mnie, usta były tak daleko jak ostatnie skrupuły tak blisko, że nie starczyło słów, tylko ciepło naszych ciał unoszące w oparach nasze pragnienia, dotykało nas delikatnymi cząstkami. Gubimy się w sobie tak jak w słowach usprawiedliwienia. Umiem sobie powiedzieć nie ale czy potrafię Tobie. Wchodzisz za mną do ciemnej, ślepej uliczki, pewnie masz plan. A może wiesz, że koniec jest tak szybki jak początek. Może zachłysnęłaś się mną a nie czujesz jeszcze gorzkiego posmaku. Chwytasz dzień razem ze mną, zbieram chwilę tak piękne jak Ty. Może to wystarczy gdy nie można dogonić marzeń.

Chyba nie wierzę w to co się stało... teksty

zatracony dodano: 29 grudnia 2020

Chyba nie wierzę w to co się stało, jeśli uwierzę, to nie Tobie. Jeśli słowa były prawdziwe, to brakuje szczęśliwych zakończeń. Wszystko kończy się na nie, poza moim spróbujmy.

Jesteś zbyt blisko  zbyt łatwo Cię... teksty

zatracony dodano: 29 grudnia 2020

Jesteś zbyt blisko, zbyt łatwo Cię zobaczyć, dotknąć. Zbyt mocno świeciły Ci oczy szaleństwem, które znam, które miesza radość z rozpaczą. Spotkanie to ostatnie czego chcemy, to wszystko czego pragniemy. Może powiem Ci nie, tak żebyś wiedziała, że chcę.

Odpisałem coś na przeczekanie.... teksty

zatracony dodano: 28 grudnia 2020

Odpisałem coś na przeczekanie. Odpowiedź bez odpowiedzi, która pozwoli poczekać na jutro. Coraz bardziej ten rok wydaje mi się dziwnym snem a ja nie wiem czy lepiej się budzić czy w nim utonąć.

I co mam odpisać? Nie chcę Cię... teksty

zatracony dodano: 28 grudnia 2020

I co mam odpisać? Nie chcę Cię ranić ciszą ale byłaś koleżanką, prawie siostrą bo tylko na tyle pozwolałem a teraz... W umyśle trwa przebudowa a ja nie wiem czy jej nie anulować. Może jutro będę w stanie to pozbierać w odpowiedź.

Dlaczego teraz  dlaczego ja? Znowu... teksty

zatracony dodano: 28 grudnia 2020

Dlaczego teraz, dlaczego ja? Znowu pogodziłem się z moją celą, cieszyłem się blaskiem krat, dekorówałem ją udawaną radością i znowu życie stawia obok wyzwanie, nadzieję, uśmiech. Skąd ten pomysł aby nagle mówić mi to wszystko, tak patrzeć w moje oczy, że nie sposób wątpić? Przecież możesz mieć każdego, kiedy nie powinnaś mieć mnie. Nie powinnaś z tyłu powodów. A jednak wierzę w Twoje uczucia, wierzę w uzasadnienia. Zrujnowałaś mój spokój aby tylko mi wyjawić to co nie ma racji bytu? Rozerwałaś mnie na rozum i serce. Wiem, że widziałaś prawdę w sowach serca, kłamstwa rozumu kończące rozmowę. Może chciałaś aby nasza historia była niemożliwa tylko z rozsądku a nie z braku tych uczuć. Próbowałem Cię nie zauważać a teraz próbuję widzieć cokolwiek innego.

Uczymy się żyć bez kłamstw  że... teksty

zatracony dodano: 25 grudnia 2020

Uczymy się żyć bez kłamstw, że jeszcze coś pozostało, że jest jakaś nadzieja żeby to ożywić. Prawda to cios, ale lepiej dostać porządnie niż truć się kłamstwami kolejne lata. Trzeba ustalić teraz zasady bez fałszywych pocałunków, ustalić wspólną trasę bez podstawiania sobie nóg.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV