głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
podobnodziwka Miłość ukryta w wełnianej czapce Serce z ketchupu na kanapce. Chcę żyć dziś tu i teraz Nie chcę być tym kim nie jestem Nie chcę być tam gdzie mnie nie ma To je

podobnodziwka

podobnodziwka.moblo.pl
Miłość ukryta w wełnianej czapce Serce z ketchupu na kanapce.
 Miłość ukryta w wełnianej czapce... teksty

podobnodziwka dodano: 14 listopada 2015

"Miłość ukryta w wełnianej czapce, Serce z ketchupu na kanapce."

 Chcę żyć dziś  tu i teraz  Nie... teksty

podobnodziwka dodano: 14 listopada 2015

"Chcę żyć dziś, tu i teraz Nie chcę być tym kim nie jestem Nie chcę być tam gdzie mnie nie ma To jest dzień i to jest miejsce !"

 Zgaś moje oczy  ja Cię widzieć... teksty

podobnodziwka dodano: 14 listopada 2015

"Zgaś moje oczy, ja Cię widzieć mogę Uszy zatrzaśnij, ja Ciebie usłyszę I ja do Ciebie bez nóg znajdę drogę I bez ust krzyk mój cisnę w Twoja ciszę"

 Tak jak każde z nas Dwie połowy... teksty

podobnodziwka dodano: 14 listopada 2015

"Tak jak każde z nas Dwie połowy masz Jedna twoja - druga to ja."

 Miłość to miłość  każda jest... teksty

podobnodziwka dodano: 14 listopada 2015

"Miłość to miłość, każda jest piękna ta która kwitnie jest najpiękniejsza. Lecz jestem pewien, że ta do Ciebie Jest w tej wyjątkowości pierwsza"

 Wystarczą oczy ciepłe  uśmiech... teksty

podobnodziwka dodano: 14 listopada 2015

"Wystarczą oczy ciepłe, uśmiech szczery By burzyć mury dzielące nas bariery Może to magia, a może życia sens... Gdy jesteś ze mną na dobre i na złe..."

 2  Cześć. To przypadek? To samo... teksty

podobnodziwka dodano: 12 listopada 2015

[2] Cześć. To przypadek? To samo słowo które kiedyś rozpoczelo ta historie dziś ja kończy. Dzisiaj to ja odchodze. Tak ja. Ja sama która juz kilka razy zostawilas z krwiawiacym sercem. Mała zamiana ról. Dzisiaj ja stojąc na rozstaniu dróg wybieram ta bez ciebie. Nie, to nie tak ze zapomniałam. Ale Zapominam. Zapominał każdy dzień z toba, każdy miesiąc, każdy rok. Każdy wspólny uśmiech jak i każdą wylana łzę. I może nie dzis , może Noe jutro ale to wszystko juz niedługo stanie się jedynie wspomnieniem. Nic nie znaczącym ulotnym cieniem z przeszłości. Cześć. Jak się teraz czujesz? Powiedz boli? Poczuje mój bol który ja czuła za każdym razem gdy odchodzilas. Wiesz tylko jest mała różnica. To odejście jest tym ostatnim. To nie przecinek. Nie średnik. To kropka w naszej historii. Dalej nic nie ma. Cześć. / podobnodziwka

 1  Cześć. Pisze do ciebie juz po... teksty

podobnodziwka dodano: 12 listopada 2015

[1] Cześć. Pisze do ciebie juz po raz ostatni, są to ostatnie słowa skierowane z Twoja stronę. Łzy, które dziś wyleje pisząc to, są ostatnimi łzami które spływają po moich policzkach z twojego powodu. Cześć. Pamiętasz mnie jeszcze ? Tak to ja. Twoja "przyjaciółka" która była zawsze. Która ocierala ci łzy gdy świat walil ci się na głowę. Tak to ja. Twoja "siostra" która zawsze czuła Twój bol na sobie. Tak to ja. Ta sama która zawsze stawiała twoje szczęście nad swoje. Cześć. Piękne słowo prawda? Pamiętasz to właśnie nim rozpoczęła się nasza znajomość. Kilka liter, trochę więcej lat, które dzisiaj juz widocznie nic nie znaczą. A czy kiedykolwiek znaczyły?

Złap moją dłoń  tak by jej nie... teksty

podobnodziwka dodano: 9 listopada 2015

Złap moją dłoń, tak by jej nie puścić i chodź ze mną. Pokaże Ci mój świat, do którego tak ciężko jest się dostać. Oprowadzę Cię moimi ścieżkami, i pokażę Ci część mojego życia. Pokażę Ci, jakie uczucia górują w moim sercu, i nauczę Cię, że nie zawsze trzeba robić to co podpowiada serce. Nauczę Cię, żeby czasem zacisnąć pięści i iść do przodu, choćby nie wiem jakby było ciężko. Nauczę Cię iść dalej, mimo bólu jaki czasem Cię ogarnia. Mimo słabości, które zapewne nie raz pokonywały Twoją duszę. Ale pomogę Ci przez to przejść, pokaże Ci moją drogę, w której uczucia zostają na ostatnim miejscu. W tym świecie, one się nie liczą, nie możesz ich wyrzucać,nie możesz pokazywać, jak wiele coś dla Ciebie znaczy. Nikt nie może widzieć, że coś Cię boli, uczucia zostawmy dla siebie. Nie możemy wyrzucać ich na światło dzienne, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto to wykorzysta. Pamiętaj - Żadnych uczuć, od teraz tak masz żyć.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

nie chcę Cię ranić dziś wiec... teksty

podobnodziwka dodano: 4 listopada 2015

nie chcę Cię ranić dziś wiec udaję, że lubię samotność, i sam przed sobą gram, że to jest udawany love song. / zrobsalut
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

My musimy być mocne i jasne.  Nam... teksty

podobnodziwka dodano: 27 października 2015

My musimy być mocne i jasne. Nam nie wolno płakać i nie wierzyć.
Autor cytatu: ejpatrzbrat

Beton jest szorstki jak nasze dłonie... teksty

podobnodziwka dodano: 26 października 2015

Beton jest szorstki jak nasze dłonie, chłodny jak usta kobiet. A historie które znam, mijają się z Bogiem.
Autor cytatu: ejpatrzbrat

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV