głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu cudowny wpis . : Opowiem ci bajkę z życia wziętą... Żartujesz? Bajki kończą się szczęśliwie a życie to jeden pieprzony horror. Krew pot i łzy.. Zawsze kończy si

izuu

izuu.moblo.pl
cudowny wpis . :
cudowny wpis . :    teksty izuu dodał komentarz: cudowny wpis . : )) do wpisu 28 marca 2010
 Opowiem ci bajkę z życia... teksty

izuu dodano: 26 marca 2010

"Opowiem ci bajkę z życia wziętą... Żartujesz? Bajki kończą się szczęśliwie , a życie to jeden pieprzony horror. Krew, pot i łzy.. Zawsze kończy się tragicznie"

  Pamiętasz jak jakiś czas temu... teksty

izuu dodano: 26 marca 2010

- Pamiętasz jak jakiś czas temu, powiedziałeś mi żebym zawsze walczyła o swoje i nigdy się nie poddawała? - Tak, pamiętam. - Postanowiłam posłuchać twojej rady. Od teraz będę walczyła aż do skutku. - Cieszę się że mogłem jakoś pomóc. A o co chcesz walczyć, jeśli mogę wiedzieć? - O Ciebie... - O mnie? - Tak. Już raz odrzuciłeś moje uczucia, mówiąc że nie chcesz się teraz z nikim wiązać. Ale tak jak powiedziałeś, nie poddam się. Będę się starać aby zdobyć twoje zaufanie i sprawić, żebyś był bardziej otwarty... - Wybacz, ale ja nie... - Wiem. Dlatego powiedziałam że będę walczyć.

wiesz jak to jest budzić się... teksty

izuu dodano: 25 marca 2010

wiesz jak to jest budzić się każdego ranka z poczuciem, tej pieprzonej beznadziejności? jak to jest, gdy nawet kawa nie jest w stanie postawić Cię na nogi? nie. więc, nie mów, że wiesz jak się czuję.. / abstracion

wzięłam kubek  zielonej herbaty do... teksty

izuu dodano: 22 marca 2010

wzięłam kubek, zielonej herbaty do ręki, usiadłam po turecku, na dywanie i postanowiłam sobie, że pora zapomnieć. / abstracion - posiadaczka wspaniałych opisów :)

Poprzednia 60 61 62 63
64
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV