głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dzekson Chciałabym Cię znaleźć i bez słowa po prostu spojrzeć Ci w oczy. Myślę że byłoby to bardziej smutne niż jakiekolwiek słowa. Tęsknię za tymi rozmowami. Kiedyś gd

dzekson

dzekson.moblo.pl
Chciałabym Cię znaleźć i bez słowa po prostu spojrzeć Ci w oczy. Myślę że byłoby to bardziej smutne niż jakiekolwiek słowa.
Chciałabym Cię znaleźć i bez... teksty

dzekson dodano: 1 tydzień temu

Chciałabym Cię znaleźć i bez słowa po prostu spojrzeć Ci w oczy. Myślę, że byłoby to bardziej smutne niż jakiekolwiek słowa.

Tęsknię za tymi rozmowami. Kiedyś... teksty

dzekson dodano: 1 tydzień temu

Tęsknię za tymi rozmowami. Kiedyś, gdy odzywalam się do Ciebie tylko z laptopa miałam Cię bliżej niż teraz, gdy wyciągając telefon można mieć przy sobie każdego z drugiego krańca świata. Ja Ciebie nie mam..

Wiesz  że kiedy dzwoni do mnie... teksty

dzekson dodano: 1 tydzień temu

Wiesz, że kiedy dzwoni do mnie telefon i nikt się nie odzywa, po czym słyszę westchnięcie to mam nadzieję, że to Ty? Ale tak nie jest. Bo wtedy się budzę i myślę tylko o Tobie.

Chciałabym Ci opowiedzieć o swoim... teksty

dzekson dodano: 1 tydzień temu

Chciałabym Ci opowiedzieć o swoim życiu i posłuchać o Twoim. O tych prostych rzeczach. Już raz Cię poznałam. Pragnę móc zrobić to jeszcze raz. Znowu zapytać ile masz lat, mimo, że pamiętam. Zapytać czy lubisz gofry, bo ja je uwielbiam i tak jak Ty raz na jakiś czas kupuję w centrum handlowym. Chciałabym dostać wiadomość i po otwarciu zobaczyć Twoją buzię i poczuć te przyspieszone bicie serca widząc Twoje brązowe oczy. Przez te kilka lat, gdy nie rozmawialiśmy, chciałabym móc znów Ciebie poznać. Przekonać się, czy wciąż Cię kocham czy tęsknię za miłością do Ciebie sprzed lat.

Mój ulubiony człowiek. Mam nadzieję  że kiedyś tu zajrzysz i się odezwiesz na priv teksty dzekson dodał komentarz: Mój ulubiony człowiek. Mam nadzieję, że kiedyś tu zajrzysz i się odezwiesz na priv do wpisu 1 tydzień temu
:  teksty dzekson dodał komentarz: :) do wpisu 1 tydzień temu
Chyba tu wrócę. teksty

dzekson dodano: 1 tydzień temu

Chyba tu wrócę.

Kurewsko tęsknię za Naszymi... teksty

dzekson dodano: 1 tydzień temu

Kurewsko tęsknię za Naszymi rozmowami w środku nocy. Wspólnym planowaniu przyszłości, która nigdy nie nadeszła. Kupując mieszkanie zaopatrzyłam się w dwa komplety kluczy. Żałuję, że są na zapas w razie, gdybym zgubiła. Łudzę się, że któregoś dnia dam je Tobie, by móc zasypiać nad Twoim sercem. Moje bije dla Ciebie na czwartym piętrze. Znajdź kiedyś drogę do mojego domu. Niech będzie Nasz.

Czasami chciałabym cofnąć się do... teksty

dzekson dodano: 1 tydzień temu

Czasami chciałabym cofnąć się do 2012 i nigdy Ci nie odpisać.

🖤🖤🖤 teksty dzekson dodał komentarz: 🖤🖤🖤 do wpisu 1 tydzień temu
Hej! teksty dzekson dodał komentarz: Hej! do wpisu 1 tydzień temu
O rany  Ty tutaj. Buziaki!!!🖤🖤 teksty dzekson dodał komentarz: O rany, Ty tutaj. Buziaki!!!🖤🖤 do wpisu 1 tydzień temu
Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV