głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [56] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [56]

i chyba nic bardziej wspanialszego nie było od tego jak na mnie patrzyłeś.

ansomia dodano: 9 marca 2021

i chyba nic bardziej wspanialszego nie było, od tego jak na mnie patrzyłeś.

lubię jak lubisz gdy Ci przeszkadzam.

beautifulsmile dodano: 9 marca 2021

lubię, jak lubisz, gdy Ci przeszkadzam.

Jeśli Twoja nieobecność nie martwiła ich. To Twoja obecność nigdy nic nie znaczyła.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Jeśli Twoja nieobecność nie martwiła ich. To Twoja obecność nigdy nic nie znaczyła.

To że straciłeś mnie jako przyjaciela nie oznacza że zyskałeś jako wroga. Jestem ponad to wciąż chce widzieć jak jesz tylko nie przy moim stole.

memoirs dodano: 9 marca 2021

To, że straciłeś mnie jako przyjaciela nie oznacza, że zyskałeś jako wroga. Jestem ponad to, wciąż chce widzieć jak jesz, tylko nie przy moim stole.

Nigdy nie prosiłam żebyś mnie kochasz. Nigdy nie prosiłam żebyś mnie potrzebował. Nigdy Cię o to nie prosiłam. Poprosiłam żebyś został abym nie zatraciła siebie ponownie. Przez Ciebie.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Nigdy nie prosiłam, żebyś mnie kochasz. Nigdy nie prosiłam, żebyś mnie potrzebował. Nigdy Cię o to nie prosiłam. Poprosiłam żebyś został, abym nie zatraciła siebie ponownie. Przez Ciebie.

Śmierć nie jest końcem wszystkiego. Przeszedłem tylko do sąsiedniego pokoju. Nadal jestem sobą. I dla siebie jesteśmy tym samym czym byliśmy przedtem. Zatem nazywaj mnie jak zawsze. Nie zmieniaj tonu głosu nie rób poważnej i smutnej miny. Śmiej się tak jak dawniej robiliśmy to razem. Uśmiechaj się myśl o mnie módl się za mnie. Niech moje imię będzie wciąż wymawiane. Ale tak jak było zawsze zwyczajnie i bez oznak zmieszania. Życie przecież oznacza to samo co przedtem. Jest tym samym czym zawsze było. Żadna nić nie została przerwana. Dlaczego więc miałbym być nieobecny w Twoich myślach. Tylko dlatego że nie możesz mnie zobaczyć? Czekam na Ciebie bardzo blisko. Tuż tuż. Po drugiej stronie progu. Dzieli nas tylko czas bo ja doszedłem Ty wciąż jesteś w drodze.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Śmierć nie jest końcem wszystkiego. Przeszedłem tylko do sąsiedniego pokoju. Nadal jestem sobą. I dla siebie jesteśmy tym samym, czym byliśmy przedtem. Zatem nazywaj mnie jak zawsze. Nie zmieniaj tonu głosu, nie rób poważnej i smutnej miny. Śmiej się tak, jak dawniej robiliśmy to razem. Uśmiechaj się, myśl o mnie, módl się za mnie. Niech moje imię będzie wciąż wymawiane. Ale tak, jak było zawsze, zwyczajnie i bez oznak zmieszania. Życie przecież oznacza to samo, co przedtem. Jest tym samym, czym zawsze było. Żadna nić nie została przerwana. Dlaczego więc miałbym być nieobecny w Twoich myślach. Tylko dlatego, że nie możesz mnie zobaczyć? Czekam na Ciebie bardzo blisko. Tuż, tuż. Po drugiej stronie progu. Dzieli nas tylko czas, bo ja doszedłem, Ty wciąż jesteś w drodze.

Będziemy się mijać bez gestu i bez słowa nie pamiętając że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Będziemy się mijać bez gestu i bez słowa, nie pamiętając, że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

Najpiękniejsza znajomość to ta której nikt się nie spodziewał która pojawiła się nagle jakby znikąd  była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. Najpiękniejsza znajomość to ta która sprawiła że zaczęłaś rozumieć co znaczy kochać.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał, która pojawiła się nagle, jakby znikąd - była pełna cudownych emocji i mnóstwa uśmiechu. Najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać.

Ktokolwiek przychodzi niech przyjdzie. Kto chce zostać niech zostanie. Kto chce odejść niech odejdzie. Życie nie zdarza się Tobie a dla Ciebie. Życie zabiera z Twojego życia pewne osoby żeby na ich miejsce postawić nowych. Nie bez powodu.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Ktokolwiek przychodzi, niech przyjdzie. Kto chce zostać, niech zostanie. Kto chce odejść, niech odejdzie. Życie nie zdarza się Tobie, a dla Ciebie. Życie zabiera z Twojego życia pewne osoby, żeby na ich miejsce postawić nowych. Nie bez powodu.

Nie jestem już w Tobie zakochany ale zawsze będę Cię kochać. I zawsze będziesz w moim sercu ale nigdy więcej nie pozwolę Ci się zbliżyć do mojego serca.

memoirs dodano: 9 marca 2021

Nie jestem już w Tobie zakochany, ale zawsze będę Cię kochać. I zawsze będziesz w moim sercu, ale nigdy więcej nie pozwolę Ci się zbliżyć do mojego serca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV