 |
A teraz pójdę zrobię sobie herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawracania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.
|
|
 |
Dla mnie miłość to ucieczka dwojga ludzi przed samotnością. Podobno miłość jest bezinteresowna, a nie ma nic bardziej egoistycznego.
|
|
 |
jesteś miłością mojego życia,i chcę się z Tobą skarbie zestarzeć!
|
|
 |
Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz to jedna osoba...
|
|
 |
' wszystko się pozmieniało. Ja się zmieniłam, ludzie się zmienili, otoczenie także. Wszystko jest inaczej niż sobie to wyobrażam kilka lat wstecz. Nie mówię że jest źle, o nie. Mam cudownych przyjaciół, którzy zawsze są przy mnie, kochającego mnie chłopaka i rodzinę, która nie jest idealna, ale zawsze jest. Lecz życie nie jest bajką, nie wszytko układa się po naszej myśli nie ważne jak bardzo byśmy tego chcieli' | revenge_angel
|
|
 |
To trudne wiesz,obiecywać coś,co trudne jest do nie złamania..ale jeśli będziesz przy mnie zawsze,wiesz,się postaram,bo to leży w psychice,ale bądź i tyle,po prostu,bądź,nigdy już nie zrań a na czas teraźniejszy ja kończę z ranami na ciele
|
|
 |
Ja kocham każdy moment, bo jest niepowtarzalny. I choć daje nam w dupe, to przeżycia jest warty.
|
|
 |
Jeden dzień,jeden dzień bez tego związku,a już sam widział w jaki stan popadłam..
|
|
 |
i w sumie chuj mnie obchodzi jak chodzisz chłopcze ubrany tylko prosze cie nie rób z siebie pierdolonej damy !
|
|
 |
chłop ma być chłopem a nie jakąś kurwa ciotą o to chodzi w tych rymach że normalna rodzina to jest chłopak i dziewczyna bo bez tego dzieci ni ma!
|
|
|
|