głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smerfikjestem

Wybaczyłam Ci bo wiem że nie miałeś nie chciałeś innego wyjścia ale chyba jeszcze sama w sobie tego nie przetrawiłam...Próbuje iść naprzód bez Ciebie chociaż nadal z Tobą. Staram się. Przecież codziennie się uśmiecham dbam o siebie pracuje i w dzień i dodatkowo w nocy by mieć mniej czasu na myślenie na ból. Na złamane serce praca dobrze robi chociaż ja tak cholernie tęsknie.

lojtkowa dodano: 3 luty 2020

Wybaczyłam Ci, bo wiem ,że nie miałeś, nie chciałeś innego wyjścia, ale chyba jeszcze sama w sobie tego nie przetrawiłam...Próbuje iść naprzód, bez Ciebie chociaż nadal z Tobą. Staram się. Przecież codziennie się uśmiecham, dbam o siebie, pracuje i w dzień i dodatkowo w nocy by mieć mniej czasu na myślenie, na ból. Na złamane serce praca dobrze robi, chociaż ja tak cholernie tęsknie.

Dziękuje za to wszystko ale nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie podziękować Ci za to ze ze mnie zrezygnowałeś.

lojtkowa dodano: 3 luty 2020

Dziękuje za to wszystko,ale nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie podziękować Ci za to ze ze mnie zrezygnowałeś.

Było pięknie. Była miłość emocje uczucia namiętność.Od razu dom dzieci obowiązki z tym związane. Przechodziliśmy razem przez trudne dla nas chwile i momenty . Musieliśmy stoczyć nie małą walkę z przeszłością która ciągle powracała jak w najgorszych nocnych koszmarach. Całe to gówno które Nas otaczało zaakceptowałam to od razu wiedząc na co się pisze. Twoja przeszłość rozwód w trakcie dzieci z poprzedniego związku. Nic nie było w stanie mnie postawić przeciwko Tobie żadna sytuacja nie postawiła mnie po przeciwnej stronie. Zawsze z Tobą zawsze przy Tobie. A najpiękniejsza była ta pewność ze to Ty  nikt inny tylko właśnie Ty  gdy po 6 latach wpadliśmy na siebie u znajomych ten błysk w oku i to iskrzenie. Ja już wtedy wiedziałam i sadze ze Ty chyba tez. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Od razu oddałam Ci całą siebie bez reszty bez ograniczenia z pełnym zaufaniem. Dziękuje dziękuje za dom za dzieci za miłość za wsparcie za spełnione marzenia.

lojtkowa dodano: 3 luty 2020

Było pięknie. Była miłość, emocje, uczucia, namiętność.Od razu dom, dzieci, obowiązki z tym związane. Przechodziliśmy razem przez trudne dla nas chwile i momenty . Musieliśmy stoczyć nie małą walkę z przeszłością, która ciągle powracała jak w najgorszych nocnych koszmarach. Całe to gówno które Nas otaczało,zaakceptowałam to od razu wiedząc na co się pisze. Twoja przeszłość, rozwód w trakcie, dzieci z poprzedniego związku. Nic nie było w stanie mnie postawić przeciwko Tobie, żadna sytuacja nie postawiła mnie po przeciwnej stronie. Zawsze z Tobą, zawsze przy Tobie. A najpiękniejsza była ta pewność ze to Ty , nikt inny tylko właśnie Ty , gdy po 6 latach wpadliśmy na siebie u znajomych, ten błysk w oku i to iskrzenie. Ja już wtedy wiedziałam i sadze ze Ty chyba tez. Wszystko potoczyło się bardzo szybko. Od razu oddałam Ci całą siebie bez reszty, bez ograniczenia z pełnym zaufaniem. Dziękuje, dziękuje za dom, za dzieci, za miłość, za wsparcie, za spełnione marzenia.

Czytam stare wpisy... Miłość do grobowej deski tęsknota ból po rozstaniu zarzekanie się że już nigdy więcej się nie zakocham już nikogo nie pokocham tak na serio na prawdę nikomu nie oddam nawet części siebie. Bzdura !! W jakim to byłam totalnym szoku jak spadło na mnie jak z grom z jasnego nieba gdzieś tam w głębi jednak wyczekiwane wymodlone wyproszone na górze . Fakt pierwsze miłości są wspaniałe wyjątkowe i może dla tego nie mogą nie mają prawa przetrwać. Doświadczenie wiedza dorosłość przychodzi z czasem. Prawdziwa dojrzała miłość przychodzi po tej pierwszej w niczym jej nie ujmując tez prawdziwej ale ulotnej. U mnie to było coś wyjątkowego  szalonego  spełnienie wszystkich marzeń i oczekiwań. W Końcu jest chce Ciebie niczego nie oczekuje po prostu jest !...

lojtkowa dodano: 3 luty 2020

Czytam stare wpisy... Miłość do grobowej deski, tęsknota, ból po rozstaniu, zarzekanie się że już nigdy więcej się nie zakocham, już nikogo nie pokocham tak na serio na prawdę,nikomu nie oddam nawet części siebie. Bzdura !! W jakim to byłam totalnym szoku, jak spadło na mnie jak z grom z jasnego nieba, gdzieś tam w głębi jednak wyczekiwane, wymodlone, wyproszone na górze . Fakt pierwsze miłości są wspaniałe, wyjątkowe i może dla tego nie mogą nie mają prawa przetrwać. Doświadczenie, wiedza, dorosłość przychodzi z czasem. Prawdziwa, dojrzała miłość przychodzi po tej pierwszej w niczym jej nie ujmując tez prawdziwej, ale ulotnej. U mnie to było coś wyjątkowego , szalonego , spełnienie wszystkich marzeń i oczekiwań. W Końcu jest, chce Ciebie, niczego nie oczekuje, po prostu jest !...

 Dzisiaj jestem już starsza o te kilka przygód kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu że może się nie udać.... O kilka niezałatwionych spraw które pokazały że mogą wrócić za jakiś czas ze zdwojoną siłą. O tych ludzi którzy zarzekając się że będą zawsze nie przewidzieli że ich 'zawsze' będzie miało swój koniec w dniu kiedy okaże się że nie jestem taka prosta jak myśleli... Jestem starsza o te zawiedzione zaufanie i wystawianą na próby wiarą nie tylko w siebie ale też innych ludzi. O wszystkie błędy które popełniłam i mówiłam że już nigdy więcej a potem i tak robiłam to samo. O tych kilka zauroczeń które mogę określić szczeniackimi miłościami i o wszystkie litry łez z ich powodu wylane. Dziś jestem starsza o ciebie i o tę jedną jedyną miłość która kazała mi wspinać się na szczyt by upadek połamał nie tylko kości ale też serce.

lojtkowa dodano: 3 luty 2020

"Dzisiaj jestem już starsza, o te kilka przygód, kiedy krew buzowała w żyłach w napięciu i strachu, że może się nie udać.... O kilka niezałatwionych spraw, które pokazały, że mogą wrócić za jakiś czas ze zdwojoną siłą. O tych ludzi, którzy zarzekając się, że będą zawsze, nie przewidzieli, że ich 'zawsze' będzie miało swój koniec w dniu, kiedy okaże się, że nie jestem taka prosta, jak myśleli... Jestem starsza o te zawiedzione zaufanie i wystawianą na próby wiarą nie tylko w siebie, ale też innych ludzi. O wszystkie błędy, które popełniłam i mówiłam, że już nigdy więcej, a potem i tak robiłam to samo. O tych kilka zauroczeń, które mogę określić szczeniackimi miłościami i o wszystkie litry łez z ich powodu wylane. Dziś jestem starsza o ciebie i o tę jedną, jedyną miłość, która kazała mi wspinać się na szczyt, by upadek połamał nie tylko kości, ale też serce."

Poczułam to samo witaj w klubie teksty lojtkowa dodał komentarz: Poczułam to samo, witaj w klubie do wpisu 3 luty 2020
Pewnego dnia zapyta mnie o Ciebie... Gdzieś przy filiżance herbaty przypadkowo padnie pytanie... I nagle herbata wyda mi się gorzko gorzka... Nie można kłamać w takich chwilach. Będę musiał Jej powiedzieć... Wstanę od stołu spuszczę wzrok do ziemi wezmę coś nerwowo w palce... I nagle uronię łzę... Poddam się nieświadomie. I wtedy zrozumie że jest dla Ciebie tylko zastępstwem... Ona sama wolałaby prawdopodobnie nic nie wiedzieć. Pożałuję później ale tych słów nie będzie można cofnąć... Nie jestem jeszcze gotowy żeby ktoś o Ciebie zapytał...

lojtkowa dodano: 3 luty 2020

Pewnego dnia zapyta mnie o Ciebie... Gdzieś przy filiżance herbaty przypadkowo padnie pytanie... I nagle herbata wyda mi się gorzko gorzka... Nie można kłamać w takich chwilach. Będę musiał Jej powiedzieć... Wstanę od stołu, spuszczę wzrok do ziemi, wezmę coś nerwowo w palce... I nagle uronię łzę... Poddam się nieświadomie. I wtedy zrozumie, że jest dla Ciebie tylko zastępstwem... Ona sama wolałaby prawdopodobnie nic nie wiedzieć. Pożałuję później, ale tych słów nie będzie można cofnąć... Nie jestem jeszcze gotowy, żeby ktoś o Ciebie zapytał...

W sedno. teksty lojtkowa dodał komentarz: W sedno. do wpisu 31 października 2017
Przejmuj się tym co mówią inni a zawsze będziesz ich więźniem

agusiaczek dodano: 27 sierpnia 2017

Przejmuj się tym, co mówią inni a zawsze będziesz ich więźniem

Los to wymówka dla tych którzy nie chcą wziąć odpowiedzialności za własne życie.

agusiaczek dodano: 26 kwietnia 2017

Los to wymówka dla tych, którzy nie chcą wziąć odpowiedzialności za własne życie.

私、あなたに会えて、本当に嬉しいなの。あたしの名前を呼んでくれて、ありがとう。秘密のに、あたしの思い出しを全部貴方に伝わって欲しい。消えないでくれ。あたしの世界に生きていて、一緒に将来へ幸せに連れて行ってくれますか?

malydebil dodano: 10 kwietnia 2017

私、あなたに会えて、本当に嬉しいなの。あたしの名前を呼んでくれて、ありがとう。秘密のに、あたしの思い出しを全部貴方に伝わって欲しい。消えないでくれ。あたしの世界に生きていて、一緒に将来へ幸せに連れて行ってくれますか?

Tak się mijamy Nie zwracając na siebie w ogóle uwagi  Kuban

twojaprzytulankax3 dodano: 30 marca 2017

Tak się mijamy Nie zwracając na siebie w ogóle uwagi || Kuban

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV