głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zozolandia noszę w sercu piosenkę którą mi zadedykowałeś. ileś tam lat temu. a co jeśli wiem że nie jesteś wart tego bólu a mimo to nadal kocham? codzienną filiżankę szale

zozolandia

zozolandia.moblo.pl
noszę w sercu piosenkę którą mi zadedykowałeś. ileś tam lat temu.
noszę w sercu piosenkę którą mi... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2011

noszę w sercu piosenkę, którą mi zadedykowałeś. ileś tam lat temu.

a co jeśli wiem że nie jesteś... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2011

a co jeśli wiem, że nie jesteś wart tego bólu, a mimo to - nadal kocham?

codzienną filiżankę szaleństwa... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2011

codzienną filiżankę szaleństwa poproszę.

mówię  co myślę. nie to co mi... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2011

mówię, co myślę. nie to co mi kazano.

podejrzewam że wakacje... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2011

podejrzewam, że wakacje spędziłabym lepiej, gdybym nie musiała codziennie oglądać Twojej mordy.

rzeczywistość pogodę i wakacje to... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2011

rzeczywistość, pogodę i wakacje to my za pięknych nie mamy.

każdy z nas ma kilka takich... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2011

każdy z nas, ma kilka takich wspomnieć do których nie lubi wracać, nie chce ich też zapomnieć, wymazać z pamięci bezpowrotnie. one są. nienaruszone, zakurzone, ukryte pod stertą innych wspomnień, ale są, muszą być - po prostu.

gorącą czekoladę powinno się pić... teksty

zozolandia dodano: 10 sierpnia 2011

gorącą czekoladę powinno się pić tylko z osobą, którą się kocha, i to najlepiej w chłodniejsze dni.

 Nie rozumiem. Dlaczego gdy mówię... teksty

zozolandia dodano: 8 sierpnia 2011

- Nie rozumiem. Dlaczego, gdy mówię, że Cię kocham, nie robi to na Tobie żadnego wrażenia? - A sądzisz, że prawdziwe są słowa prostytutki, która mówi dzisiejszemu klientowi, że go kocha?

 1 Wchodzi do pokoju wie że tu... teksty

zozolandia dodano: 8 sierpnia 2011

[1]Wchodzi do pokoju, wie, że tu jestem. Siada obok na łóżku nic nie mówiąc. Nie zerkam na niego. Wiem, że jak tylko się poruszę zburzę ten dystans, który nas dzieli. Nie wiem, czy chcę go zniszczyć. Nie wiem już nic. Jestem wyprana z wszystkich uczuć. Chcę, po prostu żeby siedział, tu, obok, przy mnie jak najdłużej się da. Chcę czuć jego ciepło, już zawsze. A wiem, że tak być nie może. I to spostrzeżenie mnie wyniszcza. Rozdziera wszystkie wewnętrzne narządy na drobne kawałki. I wybucham płaczem, który tłumiłam w sobie przez ten cały czas. A on mnie obejmuje. Mocno przyciska do siebie, jakby chciał nas ze sobą połączyć, fizycznie, na siłę, bo inaczej się już nie da. Płaczę teraz głośno w jego koszulkę. On głaszcze mnie po włosach, plecach. Mówi, że będzie dobrze, że jeszcze się wszystko ułoży.

 2 Nie ufam już nikomu zwłaszcza... teksty

zozolandia dodano: 8 sierpnia 2011

[2] Nie ufam już nikomu, zwłaszcza jemu. Na potwierdzenie swojej teorii, całuje mnie. Całuje mnie, by mnie pocieszyć. Całuje mnie, bym mu tym razem uwierzyła. Całuje mnie, tak zachłannie i namiętnie, jakby to miało być ostatnie spotkanie naszych ust. Wpadam w taką histerię, że wyrywam się z jego objęć, nie wiem już sama co robię. Tak bardzo pragnę znów być tylko jego , że krzyczę, że go nienawidzę. Nienawidzę najbardziej na świecie. Podchodzi bliżej, odsuwam się, plecami dotykam szafy, opanowuję płacz i mówię "Wyjdź". Zero reakcji. Krzyczę -WYNOŚ SIĘ STĄD. –Skoro takie jest Twoje ostatnie życzenie – Patrzy mi prosto w oczy, bezczelnie wzbudza we mnie te chore wyrzuty sumienia i wychodzi. Osuwam się na podłogę. Płaczę. Pozwalam łzą spływać po twarzy i skapywać na bluzkę, tak jak pozwoliłam mu, by mnie zostawił. Samą, na podłodze, z wykrwawionym sercem.

wiem że bardzo Ci przeszkadza to... teksty

zozolandia dodano: 8 sierpnia 2011

wiem, że bardzo Ci przeszkadza to, że mam kogoś innego. Wkurza Cię to, że tak szybko o Tobie zapomniałam, że tak łatwo udało mi się wyleczyć z Twojego zapachu, brązowych oczy i miękkich ust. Irytujesz się, gdy inni mówią o mnie i o nim w Twoim towarzystwie. Tak bardzo byłeś pewien, że wrócę do Ciebie, rzucę się do kolan i będę błagać byś mnie pokochał. A tu taka niespodzianka. Jesteś zły, że jestem najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, bez Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV