głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znogamiwchmurach Teraz nie wierzysz w miłość. Ale jeszcze spotkasz kogoś przy kim zapomnisz jak się oddycha zaufaj mi . Charlotte Nieszyn Jasińska ''Mam na imię Matylda. Udaję

znogamiwchmurach

znogamiwchmurach.moblo.pl
Teraz nie wierzysz w miłość. Ale jeszcze spotkasz kogoś przy kim zapomnisz jak się oddycha zaufaj mi . Charlotte Nieszyn Jasińska ''Mam na imię Matylda. Udaję
  Teraz nie wierzysz w miłość.... teksty

znogamiwchmurach dodano: 29 listopada 2015

"- Teraz nie wierzysz w miłość. Ale jeszcze spotkasz kogoś, przy kim zapomnisz jak się oddycha, zaufaj mi". ~ Charlotte Nieszyn Jasińska ''Mam na imię Matylda. Udaję, że żyję"

“Po czwarte nauczyłem się że... teksty

znogamiwchmurach dodano: 29 listopada 2015

“Po czwarte, nauczyłem się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze, a kto od czasu do czasu". ~ Ignacy Karpowicz "Gesty"

 Kto ci powiedział że wolno się... teksty

znogamiwchmurach dodano: 26 listopada 2015

"Kto ci powiedział, że wolno się przyzwyczajać? Kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze?" — Stanisław Barańczak

Gdyby człowiek wiedział że się... teksty

znogamiwchmurach dodano: 22 listopada 2015

Gdyby człowiek wiedział, że się wyjebie, to by sobie usiadł.

 Może właśnie dlatego to tak boli.... teksty

znogamiwchmurach dodano: 18 listopada 2015

"Może właśnie dlatego to tak boli. Bo nigdy tak naprawdę Ciebie nie miałam, a na dodatek Cię straciłam."

 Udawałem że to nie było nic... teksty

znogamiwchmurach dodano: 18 listopada 2015

"Udawałem, że to nie było nic wielkiego, kiedy tak naprawdę złamało mi serce."

 Więc nie rań jej nie zmieniaj jej... teksty

znogamiwchmurach dodano: 18 listopada 2015

"Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej, i nie oczekuj od niej więcej niż możesz dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy Cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma. Jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, walcz o Nią i daj jej jak najwięcej."

 Nie czekaj aż będzie łatwiej... teksty

znogamiwchmurach dodano: 18 listopada 2015

"Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz, nie jutro. Bo możesz nie zdążyć, może nie być żadnego jutra."

Zawsze jest ten jeden który... teksty

znogamiwchmurach dodano: 18 listopada 2015

Zawsze jest ten jeden, który będzie. Wszyscy inni się zmienią, a to wciąż on będzie adresatem każdego najpiękniejszego marzenia. Każda spadająca gwiazda będzie miała jego imię, każda rozmowa z nim, najkrótsza wymiana zdań będzie dawała morze nadziei. Każdą przyjaciółkę okłamiesz, że nic do niego nie czujesz, że to historia."

 Zawsze jest ten jeden który nie... teksty

znogamiwchmurach dodano: 18 listopada 2015

"Zawsze jest ten jeden, który nie umiał cię pokochać, lub nie chciał, lub nie miał czasu, mieszkał kilkaset kilometrów od twojego czwartego piętra. Który nie chciał, żebyś kupowała bilet w jedną stronę i nie chciał Ci pokazać ulubionego miejsca z dzieciństwa. Zawsze jest ten jeden, który na jedno skinienie mógłby Cię mieć. Z innymi chłopcami nieźle się bawiłaś. Wodziłaś na pokuszenie, odwoływałaś randki piętnaście minut przed, bo tak. Bo Ci się odechciało. W nich Ci przeszkadza to, że nie mają metr dziewięćdziesiąt czy więcej, że nie rozumieją żartów, ironii. Zawsze jest ten jeden, przy którym chciałaś być. Dla którego mogłabyś rzucić wszystko. Przeprowadzić się, wprowadzić, rozważyć karierę gospodyni domowej, zaplanować imię dziecka czy noc z pokerem i whisky. Chciałaś kupować wtedy bilety do kina, na samolot, do teatru, na koncert. Bilet do szczęścia, w jedną stronę. Zawsze jest ten jeden, który nie pokochał Ciebie tak, jak Ty jego.

 Pamiętaj że czasami nasze... teksty

znogamiwchmurach dodano: 18 listopada 2015

"Pamiętaj, że czasami nasze wyobrażenie drugiej osoby niewiele ma wspólnego z tym, kim ona naprawdę jest." — John Green, "Papierowe miasta"

 Kiedy znajdziesz kogoś kto sprawia... teksty

znogamiwchmurach dodano: 13 listopada 2015

"Kiedy znajdziesz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, a nawet śmiejesz, i przy kim czujesz się bezpiecznie... nie możesz tak po prostu pozwolić mu odejść, tylko dlatego, że się boisz." Megan Hart

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV