głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znogamiwchmurach Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc chciałby zrobić dla niej wszystko a tak naprawdę do pełni szczęścia wystarczy aby stanął z nią mocno na zi

znogamiwchmurach

znogamiwchmurach.moblo.pl
Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc chciałby zrobić dla niej wszystko a tak naprawdę do pełni szczęścia wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi.
 Czasami mężczyzna chciałby... teksty

znogamiwchmurach dodano: 27 września 2016

"Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi."

 Dostrzegaj różnicę między... teksty

znogamiwchmurach dodano: 7 września 2016

"Dostrzegaj różnicę między ludźmi, którzy rozmawiają z tobą w wolnym czasie, a tymi, którzy poświęcają swój wolny czas, aby rozmawiać z tobą"

 Zobaczyłem  że pod tą pewną... teksty

znogamiwchmurach dodano: 6 września 2016

"Zobaczyłem, że pod tą pewną siebie, odważną i upartą kobietą, kryje się mała dziewczynka, która potrzebuje ciepła, pomocy, ciągłych zapewnień o miłości. I pomimo tego, że ma charakter lidera, to podświadomie chce, żeby był ktoś, kto bedzie potrafił być jej liderem i oparciem - prawdziwym mężczyzną, który ją utuli i obroni przed całym światem."

Zadzwoń albo ja zadzwonię  ale... teksty

znogamiwchmurach dodano: 6 stycznia 2016

Zadzwoń albo ja zadzwonię, ale jedno z nas na pewno zadzwoni, dobra? To znaczy, to żadne zawody. Nie przegrasz, jeśli zadzwonisz pierwsza. - David Nicholls "Jeden dzień"

Do cholery  chłopie! Nie zakochuj... teksty

znogamiwchmurach dodano: 6 stycznia 2016

Do cholery, chłopie! Nie zakochuj się w kobiecie tylko dlatego, że ma ładny tyłek lub niezła trójkę do oddychania. Nie zakochuj się tylko dlatego, że ma piękne kształty. Zakochaj się raczej w zapachu jej skóry, w emocjach, które daje ci jej uśmiech. Zakochaj się raczej w jej uściskach i pieszczotach. Zakochaj się w jej niedoskonałościach, spraw aby były unikatowe i niepowtarzalne. Uchwyć jej prawdziwa istotę, upij się nią. Nie zwracaj uwagi na zasady, zagłęb się w jej duszę i osiągnij centrum jej serca. Zakochaj się w tym, ponieważ jest to jedyna rzecz, która będziesz mógł znaleźć zawsze. - Bob Marley

W kółko słyszę tylko:  kobiety... teksty

znogamiwchmurach dodano: 6 stycznia 2016

W kółko słyszę tylko: "kobiety nie wiedzą czego chcą". Wiedzą, kurwa. Oczywiście, że wiedzą. Wiedzą lepiej od ciebie. Problem w tym, że gdyby zaczęły sięgać po to, czego naprawdę potrzebują, mogłoby się okazać, że ty niekoniecznie jesteś na tej liście.

Użalanie się nad swoim losem nie... teksty

znogamiwchmurach dodano: 6 stycznia 2016

Użalanie się nad swoim losem nie rozwiąże twoich problemów. Sprawi tylko, że ludzie będą Ci współczuć a uwierz mi nie ma nic gorszego niż współczucie i litość. - Pietruch

Czy nie le­piej byłoby za­miast... teksty

znogamiwchmurach dodano: 27 grudnia 2015

Czy nie le­piej byłoby za­miast tępić zło szerzyć dobro? - Antoine de Saint-Exupéry

Poza tym chciałbym już zobaczyć... teksty

znogamiwchmurach dodano: 26 grudnia 2015

Poza tym chciałbym już zobaczyć twoją mordę. Ktoś, kto nie boi się ośmieszenia napisałby: tęsknię. - Ryszard Lassota w liście do Agnieszki Osieckiej.

Jeżeli ktoś zachowuje się  jakby... teksty

znogamiwchmurach dodano: 26 grudnia 2015

Jeżeli ktoś zachowuje się, jakby mu nie zależało, po prostu mu uwierz.

  ...  milczeć nie musiał  ale niby... teksty

znogamiwchmurach dodano: 22 grudnia 2015

"(...) milczeć nie musiał, ale niby co miał mówić, jak było mu smutno i źle, (...)." Marek Hłasko "Wilk"

Nie poddawaj sie  nigdy nie... teksty

znogamiwchmurach dodano: 22 grudnia 2015

Nie poddawaj sie, nigdy nie przestawaj wierzyć w siebie, nie rezygnuj z marzeń i nie wycofuj się z życia. Zamknięty z powodu strachu niczego nie osiągniesz, choćbyś bardzo chciał. Jeżeli podajesz się już na starcie z powodu braku wiary ze strony innych cały czas będziesz w pozycji startowej, a przecież nikt nie jest odpowiedzialny za Twoje szczęście. Każdy z nas miał gorsze i lepsze momenty w życiu to one właśnie pozwalają nam cieszyć się z małych rzeczy i uczą walki i uporu w trudnych chwilach o to właśnie chodzi, całe życie to nauka. Wiec wstań i naucz się walczyć, walczyć o siebie!

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 51 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV