głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Kwiaty są dla ciebie. Ona już dostała. Przed tobą. No tak. Przed nią... Wszystko działo się albo przed nią albo za nią. Za późno lub za wcześnie. Myślę że to si

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Kwiaty są dla ciebie. Ona już dostała. Przed tobą. No tak. Przed nią... Wszystko działo się albo przed nią albo za nią. Za późno lub za wcześnie.
Kwiaty są dla ciebie. Ona już... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

Kwiaty są dla ciebie. Ona już dostała. Przed tobą. -No tak. Przed nią... Wszystko działo się albo przed nią, albo za nią. Za późno lub za wcześnie.

Myślę  że to się nie uda.    Ale... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

Myślę, że to się nie uda. - Ale przecież ty kochasz mnie, a ja kocham ciebie, prawda? - Nie wiem. Jeśli zapytasz, czy lubię być z tobą, to odpowiem, że tak. Jeśli jednak będziesz chciała wiedzieć, czy jestem w stanie żyć bez ciebie, to też odpowiem, że tak.[...] - Lubisz być ze mną, ale nie cierpisz być sam ze sobą. Ciągle szukasz nowych wrażeń, żeby uciec od tego, co istotne. Wciąż potrzebujesz adrenaliny w żyłach i zapominasz, że tam powinna płynąć krew, nic więcej.

Jeśli przyjdzie nam sie spotkać... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

Jeśli przyjdzie nam sie spotkać jeszcze raz, proszę, powiedz, zebym odeszła. Twoje milczenie rozbudzi tę nadzieje, którą zgasiłam nocami przelanych łez. Nie próbuj jej zapalać jeśli nie kochasz. Nie próbuj kłamać, bo choć bede wiedziała, ze to nie prawda, uwierzę Cię. Wiesz czemu ? Bo oddałabym wszystkie moje pieprzone anioły, żeby z Tobą móc przeżyc następny dzień.

mówią 'ona jest taka szczęśliwa'... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

mówią 'ona jest taka szczęśliwa' a w tym momencie pieprzy jej się całe życie./just_kapsel

'Bo wiesz  on już zawsze pozostanie... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

'Bo wiesz, on już zawsze pozostanie częścią mojego życia.. Był jak mój nauczyciel, wprowadzający mnie w dorosłość.. On codziennie mówił mi jak mam żyć i był jedyną osobą, której w tej kwestii słuchałam. I wiesz, to chyba właśnie tego najbardziej mi teraz brakuje.. Bo nagle w ciągu kilku sekund czar prysł i musiałam zacząć uczyć się żyć sama. Wiesz jakie to trudne? To tak, jakby ktoś przez długi czas szedł z Tobą za rękę, a pewnego dnia puszcza i mówi, że się tym zmęczył.. To okropnie boli.. Ale coś w środku mnie, z każdym dniem powtarzał 'weź się w garść, masz dla kogo kretynko!' i tak do teraz, siedzę w oknie z kubkiem kakao i czekam.. Bo wiem, że on i tak wkońcu się pojawi..'

 nie mów nikomu że płaczę jutro... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

-nie mów nikomu,że płaczę,jutro znów będę szczęśliwa..

Jak już będę u Ciebie na pierwszym... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

Jak już będę u Ciebie na pierwszym miejscu, to powiedz.;]

Zawsze był. Zawsze. Czy za oknem... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

Zawsze był. Zawsze. Czy za oknem padał deszcz, hulał wiatr. Czy śpiewały ptaki czy też spadały liście. Ale był. A teraz? Mój uśmiech skłamał, że wychodzi na spacer i już nie wrócił.

Aż tak bawi Cię zabawa uczuciami .? teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

Aż tak bawi Cię zabawa uczuciami .?

 Mówi Ci że jesteś śliczna  wtedy... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

-Mówi Ci że jesteś śliczna, wtedy gdy Ty się nie wymalowałaś, nie uczesałaś i jesteś w rozciągniętym dresie, bierze Cię za rękę gdy z przeciwka idzie dziewczyna, której się podoba, przytula Cię i mówi że nie możesz się poddawać , wtedy gdy Ty zwątpiłaś już we wszystko, bez powodu zrywa Ci polnego kwiatka i dając Ci go, mówi że Cię nie opuści aż do śmierci, całuje w czółko byś czuła się bezpieczna, daje Ci swoją bluzę gdy jest Ci zimno, przenosi Cię na rękach przez kałużę, wierzy w Ciebie z całych sił, mimo iż Ty już przestałaś wierzyć w siebie, gdy nie chcesz rozmawiać milczy razem z Tobą, a nie ma pretensji, że jak zwykle o coś Ci chodzi, zanosi Cię na rękach, gdy marudzisz że Cię boli noga, nie ma pretensji gdy rozmawiasz z kolegą...bo ufa Ci z caaałych sił..

  wiem.. postąpiłem nieładnie.... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

- wiem.. postąpiłem nieładnie. - Postąpiłeś nieładnie!? Nieładnie to się można ubrać. Ty postąpiłeś jak dupek!

głupie spojrzenie twej dziewczyny... teksty

zmadrzeej dodano: 14 czerwca 2010

głupie spojrzenie twej dziewczyny , szyderczy uśmiech , obgadywanie za plecami . ty zero reakcji , delikatnie spuszczasz głowę na dół , kierując każde możliwe spojrzenie w moją stronę . doskonale wiesz jak uwielbiam twoje oczy , twój uśmiech . gdy ona nie widzi robisz to tak często jak tylko możesz . ja ze łzami w oczach uśmiecham się do innych udając , że nie zwracam uwagi na twoje zachowanie . życząc wam szczęścia , przeszłam dumnie po schodach . gdy tylko straciłam was z oczu coś we mnie umarło . jakaś cząstka mej duszy . ona pewna siebie myśli , że nie dam rady , że popłaczę się na jej oczach jak tylko zobaczę was razem . myli się ... będzie ciężko ale dam radę . z biegiem czasu przyzwyczaję się do bólu i zacznę normalnie żyć ./czytajmnieukradkiem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV