głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej koniec. wyleczyłam się. w końcu udało mi się Ciebie pozbyć. moja podświadomość jest wolna. a ja w końcu zaczynam żyć życiem nie nim. moje serce doszło do siebie

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
koniec. wyleczyłam się. w końcu udało mi się Ciebie pozbyć. moja podświadomość jest wolna. a ja w końcu zaczynam żyć życiem nie nim. moje serce doszło do siebie ale t
koniec. wyleczyłam się. w końcu... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2010

koniec. wyleczyłam się. w końcu udało mi się Ciebie pozbyć. moja podświadomość jest wolna. a ja w końcu zaczynam żyć, życiem nie nim. moje serce, doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. o nie! już więcej nie zaryzykuję, zbyt wiele mnie to kosztowało, zbyt wiele brutalnych wspomnień, które powodowały, bezsenność.

Marzyła o tym żeby pofrunąć... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2010

Marzyła o tym żeby pofrunąć, żeby uciec jak najdalej stąd.. Miała już dosyć problemów i tego przereklamowanego świata.

miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2010

miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms zachowane z przed paru miesięcy, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świąt i wmawiałaś innym, że masz wyjebane? miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okropne uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? no właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi ,że rozumiesz.

Jestem dobra w marnowaniu czasu. teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2010

Jestem dobra w marnowaniu czasu.

Pamiętaj  że nie warto jest się... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2010

Pamiętaj, że nie warto jest się zakochiwać. A kiedy powiesz, że warto próbować wykrzycze ci prosto w ten niedoświadczony ryj, że nie masz pojęcia o czym mówisz. To tak jak spróbować skoczyć z mostu i zobaczyć czy się utopisz czy nie. Więc zastanów się jeszcze raz - warto ?!

kocham go nawet kiedy gra na... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2010

kocham go nawet kiedy gra na komputerze i zapomina, że istnieję

stwierdziłam  że jestem naprawdę... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2010

stwierdziłam, że jestem naprawdę zakochana, gdy zamiast wpisać hasło, po raz setny wpisałam Jego imię .

I nagle przychodzi taki dzień  kiedy... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2010

I nagle przychodzi taki dzień, kiedy zdajesz sobie sprawę, że już Go nie kochasz. Nie kochasz Go, ale jednak jest dla Ciebie wszystkim.

Pamiętasz gdy rozmawialiśmy  że... teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2010

Pamiętasz gdy rozmawialiśmy, że nawet jeśli się skończy to, co było pomiędzy Nami, będziemy dobrymi znajomymi? Na pewno to pamiętasz, sam to mówiłeś. Dziś co, nagle stałam się niezauważalna?

Ktoś kiedyś powiedział  że w... teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2010

Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze ...

odchodzisz i wracasz . traktujesz jak... teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2010

odchodzisz i wracasz . traktujesz jak księżniczkę, traktujesz jak zabawkę.więc może byś się wreszcie zastanowił jaką role w moim życiu chcesz grać

Boisz się tego  że gdy on mówi... teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2010

Boisz się tego, że gdy on mówi, że zależy mu na Tobie zostawi Cię właśnie wtedy, gdy będzie Ci na nim naprawdę zależało, że zostawi Cię właśnie wtedy, gdy Ty go pokochasz i będziesz pewna, że do szczęścia tylko on Ci wystarczy.. Właśnie dlatego nie potrafisz mu powiedzieć tak, ponieważ boisz się, że zostawi Cię wtedy, gdy będzie Ci bardziej potrzebny niż tlen..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV