głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej uwielbiam ten moment w którym wracasz ze szkoly kładziesz się na kanapie i przytulasz mnie mocno. nabierasz powietrza w płuca i mówisz kocham Twój zapach jest p

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
uwielbiam ten moment w którym wracasz ze szkoly kładziesz się na kanapie i przytulasz mnie mocno. nabierasz powietrza w płuca i mówisz kocham Twój zapach jest przes
uwielbiam ten moment  w którym... teksty

zmadrzeej dodano: 18 października 2010

uwielbiam ten moment, w którym wracasz ze szkoly, kładziesz się na kanapie i przytulasz mnie mocno. nabierasz powietrza w płuca i mówisz - kocham Twój zapach, jest przesiąknięty moją miłością.

gdy kobieta jest w wielkim gniewie... teksty

zmadrzeej dodano: 18 października 2010

gdy kobieta jest w wielkim gniewie, pocałunek nie pomoże. trzeba ją pocałować przynajmniej cztery razy.

uwielbiałam się z Tobą kłócić... teksty

zmadrzeej dodano: 18 października 2010

uwielbiałam się z Tobą kłócić, chodzić w Twojej bluzie, zasypiać na ramieniu, bić bez powodu. czułam się Twoją małą dziewczynką, bezpieczną i szczęśliwą. a gdy obdarzałeś mnie tym swoim łobuzerskim uśmiechem, wiedziałam, że jesteś tym jedynym.. pierwszym, któremu oddałam serce.

gdy się miało szczęście  które... teksty

zmadrzeej dodano: 18 października 2010

gdy się miało szczęście, które się nie trafia .

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

zmadrzeej dodano: 18 października 2010

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła.

Od kilku dni pisał inaczej ..... teksty

zmadrzeej dodano: 17 października 2010

Od kilku dni pisał inaczej .. Żadnego czułego słówka, żadnego głupiego dwukropka i gwiazdki .. nic . Po czasie napisał , że to koniec, że nie znaczę już nic .

Dopóki nie siedzę sama w domu jest... teksty

zmadrzeej dodano: 17 października 2010

Dopóki nie siedzę sama w domu jest fantastycznie . O niczym nie myślę, tylko dobrze się bawię, rozmawiam, uśmiecham .. Jakby nic się nie stało, ale wracam do domu, zmęczona .. Wchodzę do pokoju, posiedzę trochę w necie, poszperam .. Pouczę się później .. Ale tak naprawdę wtedy dzieje się wiele rzeczy , po prostu załamuję się .. I nie mogę się skupić na tym co robię , nic mi wtedy nie wychodzi , a to tylko dlatego , że Wy faceci umiecie tylko ranić

Myśli targają moimi uczuciami  a... teksty

zmadrzeej dodano: 17 października 2010

Myśli targają moimi uczuciami, a uczucia targają moim sercem . Czuję wręcz, że z tęsknoty za Tobą rozrywa je, niczym wafelek łamany w pół ..

  Jak się czujesz ?      Zależy o... teksty

zmadrzeej dodano: 17 października 2010

- Jak się czujesz ? - Zależy o co pytasz .. - O szkołę ? - Świetnie, codziennie go widzę . - Rodzina ? - Świetnie, codziennie wyobrażam sobie go w niej .. - Znajomi ? - Świetnie, w końcu opowiadam im co robił dziś na lekcjach .. - Zadania domowe ? - Świetnie, bo robię je z myślą o nim. - Wy wróciliście do siebie? - Skądże, a dlaczego takie podejżenia ? - Bo wciąż o nim mówisz ! - To tylko tęsknota ..

A teraz piję czekoladową wódkę... teksty

zmadrzeej dodano: 17 października 2010

A teraz piję czekoladową wódkę, która mnie zmdli, zamuli i upije . Wtedy będę się śmiać, paląc papierosa, a przechodnie stwierdzą, że jestem porąbana. Ale tak naprawdę uśmiech pojawi się, bo przypomnę sobie wszystkie Twoje słowa, które będę wyśmiewać i komentować po kolei .

I wiesz jak się teraz czuję ? Nie... teksty

zmadrzeej dodano: 17 października 2010

I wiesz jak się teraz czuję ? Nie, bo nawet nie raczysz mi napisać jednego głupiego sms'a. A czy ja wiem, jak Ty się czujesz ? Tak , bo wciąż pytam o to Twoich znajomych.

  pa. trzymaj się.   ok. ty też... teksty

zmadrzeej dodano: 17 października 2010

- pa. trzymaj się. - ok. ty też się nie puszczaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV