głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej wiedziałam tylko że muszę żyć dalej muszę być silna i muszę się uśmiechać bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat. I padło to ostatnie spojrzenie którego

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
wiedziałam tylko że muszę żyć dalej muszę być silna i muszę się uśmiechać bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.
wiedziałam tylko  że muszę żyć... teksty

zmadrzeej dodano: 27 października 2010

wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać bo nikogo nie obchodzi że posypał mi się świat.

I padło to ostatnie spojrzenie... teksty

zmadrzeej dodano: 27 października 2010

I padło to ostatnie spojrzenie, którego się tak obawiała.. teraz nie zostało już nic.. trzeba było wrócić do domu i udawać ze nic się nie stało..

założyła ciepły sweter  zrobiła... teksty

zmadrzeej dodano: 27 października 2010

założyła ciepły sweter, zrobiła sobie ciepłą herbatę, usiadła przy ciepłym kominku i doszła do wniosku, że nic nie daje jej tyle ciepła ile Ty jej dawałeś.

zdecydowanie zmieniła się .... teksty

zmadrzeej dodano: 26 października 2010

zdecydowanie zmieniła się . wydoroślała. potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji, przebywała w starszym od niej towarzystwie, zaciągała się paląc swoje ulubione papierosy, nie piła byle jakiego piwa tylko drinki, spotykała się z facetami, którzy traktowali ją jak królewnę, rozmawiała na poważne tematy. zauważała jeden minus w tej całej sytuacji - nie była sobą.

Dlaczego kiedy kobieta przechodzi ze... teksty

zmadrzeej dodano: 26 października 2010

Dlaczego kiedy kobieta przechodzi ze śmiechu w histeryczny płacz to wszyscy twierdzą, że ma okres? Dlaczego nikt nie pomyśli, że tęsknota rozdziera jej wnętrze tak bardzo, że nie jest w stanie tego dłużej ukrywać?

Ludzie są naiwni  widzą uśmiech i... teksty

zmadrzeej dodano: 26 października 2010

Ludzie są naiwni, widzą uśmiech i myślą że tak jest naprawdę .

Uwielbiała  gdy przepuszczał ją w... teksty

zmadrzeej dodano: 25 października 2010

Uwielbiała, gdy przepuszczał ją w drzwiach. Ubóstwiała noszenie jego bluz. Wkurzała się, gdy zasypiał podczas pisania sms'ów. Śmiała się z jego opowieści, jak za bardzo wczuwał się w rolę. Lubiła prowadzić z nim wielogodzinne rozmowy. Kochała Jego zapach. Irytowała się, gdy ją poprawiał. Przepadała za patrzeniem w jego czekoladowe oczy. Polubiła przez Niego chodzenie do szkoły. Chciała po prostu, żeby był.

też chciałabym mieć wszytko w... teksty

zmadrzeej dodano: 25 października 2010

też chciałabym mieć wszytko w dupie , uwież .

gdyby nie to  że pojawił się ktoś... teksty

zmadrzeej dodano: 25 października 2010

gdyby nie to, że pojawił się ktoś inny nigdy nie poczułabym, że jesteś dla mnie tak ważny

Nic się nie zmieniło i nic się nie... teksty

zmadrzeej dodano: 24 października 2010

Nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni. Oboje to wiemy../kochaaam

było setki chłopaków  którzy... teksty

zmadrzeej dodano: 24 października 2010

było setki chłopaków, którzy chcieliby chodź raz Cię pocałować, chodź raz poczuć Cię swoich ramionach, lecz Ty i tak czekałaś na niego. wciąż miałaś nadzieję, że może jeszcze napisze, zadzwoni

To wina kobiet  że bardziej niż... teksty

zmadrzeej dodano: 23 października 2010

To wina kobiet, że bardziej niż siebie potrzebują mężczyzn. To wina kobiet, że święcie wierzą, że największym szczęściem jest drugi człowiek. Wina kobiet, że czują, za dużo myślą i za mocno pragną.Wina kobiet, że są delikatne i ich obowiązek, żeby to maskować.I ich rola dopasowywać się do nich. Wina kobiet, że zamiast się poddawać i bronić jak mężczyzna, zacięcie brną na przód z nową siłą. Ciągle wierzą od początku, ze słowami na ustach 'nigdy więcej'. I kiedy tak mocno zdają się być kimś innym, niż są - stają się jeszcze bardziej wrażliwsze i smutniejsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV