głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Powiedz jakbyś się czuł gdyby miał ją ktoś inny? Masz też tak? Myślisz że wszystko się układa i wszystko jest ok a chwilę potem uświadamiasz sobie że po raz kol

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Powiedz jakbyś się czuł gdyby miał ją ktoś inny?
Powiedz  jakbyś się czuł  gdyby... teksty

zmadrzeej dodano: 11 stycznia 2011

Powiedz, jakbyś się czuł, gdyby miał ją ktoś inny?

Masz też tak? Myślisz  że wszystko... teksty

zmadrzeej dodano: 11 stycznia 2011

Masz też tak? Myślisz, że wszystko się układa, i wszystko jest ok, a chwilę potem uświadamiasz sobie, że po raz kolejny się mylisz?

po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

zmadrzeej dodano: 11 stycznia 2011

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniłam połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów , włożyłam słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadłam na krawężniku , na którym spędzaliśmy razem mnóstwo czasu . przypomniałam sobie te ostatnie wspólne chwile . jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał mi na palec plastikową 'obrączkę' obiecując , że nigdy mnie nie skrzywdzi . zamykając oczy w podświadomości poczułam jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny moje kruche serce . wracając do domu ujrzałam go idącego z naprzeciwka . - co Ty tu robisz ? - tylko tyle byłam w stanie wyjąkać na jego widok . - to samo co Ty . - odparł odgarniając mój niesforny kosmyk włosów za ramię . - też tęsknię.

rzadko kiedy przyswajam jakieś ' nie... teksty

zmadrzeej dodano: 9 stycznia 2011

rzadko kiedy przyswajam jakieś ' nie '. ale Twoje naprawdę bolało. myślałam, że będzie to mój najszczęśliwszy dzień w roku, a ty bezczelnie powiedziałeś nie kocham. to zraniło bardziej, niż wszystkie smutki razem wzięte

 Co ludzie robią na randkach?   Na... teksty

zmadrzeej dodano: 9 stycznia 2011

-Co ludzie robią na randkach? -Na pierwszej randce ludzie zazwyczaj mówią sobie kłamstwa, i są one tak ciekawe, że umawiają się na drugą randkę.

Wiesz  kiedy rozum i serce potrafią... teksty

zmadrzeej dodano: 9 stycznia 2011

Wiesz, kiedy rozum i serce potrafią się dogadać ? W reklamie.

jest na świecie taki rodzaj smutku... teksty

zmadrzeej dodano: 8 stycznia 2011

jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

spoglądasz w lustro . widzisz... teksty

zmadrzeej dodano: 7 stycznia 2011

spoglądasz w lustro . widzisz przekrwione , podkrążone oczy , czarne smugi na policzkach od tuszu do rzęs , popękane usta i roztrzepane włosy . efekty uboczne nieodwzajemnionej miłości .

była księżniczką jedyną w swoim... teksty

zmadrzeej dodano: 6 stycznia 2011

była księżniczką jedyną w swoim rodzaju, wielu chłopców się o nią starało, a ona była dla nich niedostępna, jak najdroższy samochód świata. W pewnej chwili jednak podszedł książę, od razu, gdy go zobaczyła, już wiedziała, że to on. Podszedł do niej, beż żadnych słów wyciągnął księżniczkę na bal, przetańczyli pół nocy... -i co zakochali się w sobie? - hahaha pojebało Cię? Księżniczka wzięła za rękę księcia, poprowadziła do toalety, klęknęła, w dzisiejszych bajkach to kobiety klękają przed facetami kochana, Zrobiła mu loda, podziękowała i wróciła na swój bal pełnych DJ- ów, czekać na kolejnego specjalnego księcia.

uważała  że w jej wieku... teksty

zmadrzeej dodano: 6 stycznia 2011

uważała, że w jej wieku szczęście nie istnieje. że po prostu nie może być szczęśliwa. chłopaki potrafią tylko ranić, a zwierzęta do których się przywiąże kiedyś odejdą. zamknęła więc w niebieskiej, blaszanej skrzynce po cukierkach z napisem: emocje, najpiękniejsze chwile beztroskiego życia. włożyła tam wszystkie walentynki z podstawówki, dyplomy , małą zabawkę po ojcu, zdjęcia, suche kwiatki, które kiedyś dostała od kolegi. uznała, że jak teraz nie zazna szczęścia, nie zazna też bólu.

A sposób w jaki obdarowywał ją... teksty

zmadrzeej dodano: 6 stycznia 2011

A sposób w jaki obdarowywał ją swoimi spojrzeniami, był po prostu nie do opisania.

a idź w pizdu .    twoje zajebiste... teksty

zmadrzeej dodano: 6 stycznia 2011

a idź w pizdu . twoje zajebiste niebieskie oczy też. i ten zniewalający uśmiech również. zniknij uciekaj nie będę płakała

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV