głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej po prostu powiedz 'wypierdalaj' a nie grasz ze mną w tę pieprzoną grę i podsycasz nadzieję żeby później znów ją rozkruszyć. Znowu razem trzymając się za ręce pę

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
po prostu powiedz 'wypierdalaj' a nie grasz ze mną w tę pieprzoną grę i podsycasz nadzieję żeby później znów ją rozkruszyć.
po prostu powiedz 'wypierdalaj'  a... teksty

zmadrzeej dodano: 15 stycznia 2011

po prostu powiedz 'wypierdalaj', a nie grasz ze mną w tę pieprzoną grę i podsycasz nadzieję, żeby później znów ją rozkruszyć.

Znowu razem  trzymając się za ręce... teksty

zmadrzeej dodano: 15 stycznia 2011

Znowu razem, trzymając się za ręce, pędziliśmy w stronę niepewnego jutra

Przywykłam do twoich słów  do tonu... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2011

Przywykłam do twoich słów, do tonu twojego głosu, do myśli, które były zawsze moimi. Przywykłam do ciebie.

niedojrzała miłość mówi: kocham... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2011

niedojrzała miłość mówi: kocham cię, ponieważ cię potrzebuję. dojrzała mówi: potrzebuję cię, ponieważ cię kocham.

wiruje świat po piwach i wódki... teksty

zmadrzeej dodano: 14 stycznia 2011

wiruje świat po piwach i wódki szlkance.

Patrzyła na wszystkie zakochane... teksty

zmadrzeej dodano: 13 stycznia 2011

Patrzyła na wszystkie zakochane, szczęśliwe koleżanki, przyjaciółki myśląc sobie w duchu "głupie, za kilka lub kilkanaście miesięcy i tak będą same", przecież to jasne, że wszyscy mężczyźni są identyczni. Egoiści.

Polonistka wywołała do odpowiedzi.... teksty

zmadrzeej dodano: 12 stycznia 2011

Polonistka wywołała do odpowiedzi. 'Numer 15 i 25!' Zapraszam.' Wstaliśmy oboje z zajebiście wściekłymi minami. 'Nie będę Was dziś pytać. Wyobraźcie sobie, że jest między Wami konflikt dotyczący czegoś ważnego. Zagrajcie to.' Spojrzeliśmy na nią zdziwieni, wciąż staliśmy w ciszy. 'No już. Zacznij od słów: Jak mogłeś?!' Pogoniła mnie. 'Jak mogłeś?' Oczy momentalnie mi się zaszkliły. Nie odpowiedział. 'Jak mogłeś to zrobić?!' Wziął głęboki wdech. 'Przepraszam.' Wykrztusił gryząc wargę. 'I co? Mam Ci się rzucić na szyję? Nie przepraszaj, jeśli nie rozumiesz definicji tego słowa.' Wkurzył się. 'Dobrze wiesz, że to nie moja wina! To była impreza. Byłem nawalony, z resztą nie byliśmy ze sobą.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie? Aaa, to sorry. Pomyliłam bieg zdarzeń. ' Nauczycielka patrzyła na nas z niedowierzaniem. 'Dobrze. Usiądźcie do ławek. Muszę Wam powiedzieć, że było widać w tym prawdę.' Spojrzał na moją twarz wykrzywioną bólem. Musiałam wyjść z sali.

było jej bardzo źle  zamkneła się... teksty

zmadrzeej dodano: 11 stycznia 2011

było jej bardzo źle, zamkneła się w pokoju,wzieła poduszkę , płakała. nie chciała nic, udawała , że wszystko jest w jak najlpszym porządku, i turz do rzęs ciągle osadza jej się tam w oczkach, i to wywołuje łzy, kto wiedział , że ona po porstu nie ma isły, na siebie , na życie, na wspomnienia

Powiedz  jakbyś się czuł  gdyby... teksty

zmadrzeej dodano: 11 stycznia 2011

Powiedz, jakbyś się czuł, gdyby miał ją ktoś inny?

Masz też tak? Myślisz  że wszystko... teksty

zmadrzeej dodano: 11 stycznia 2011

Masz też tak? Myślisz, że wszystko się układa, i wszystko jest ok, a chwilę potem uświadamiasz sobie, że po raz kolejny się mylisz?

po obejrzeniu kolejnej romantycznej... teksty

zmadrzeej dodano: 11 stycznia 2011

po obejrzeniu kolejnej romantycznej komedii podczas której opróżniłam połowę słoika nutelli płacząc przy wyznaniach miłości głównych bohaterów , włożyłam słuchawki w uszy wsłuchując się w dołującą piosenkę i idąc za pobliski market usiadłam na krawężniku , na którym spędzaliśmy razem mnóstwo czasu . przypomniałam sobie te ostatnie wspólne chwile . jego szarmancki uśmiech kiedy zakładał mi na palec plastikową 'obrączkę' obiecując , że nigdy mnie nie skrzywdzi . zamykając oczy w podświadomości poczułam jego oddech na swoich wargach . skapująca łza zadała ból przeszywający po raz kolejny moje kruche serce . wracając do domu ujrzałam go idącego z naprzeciwka . - co Ty tu robisz ? - tylko tyle byłam w stanie wyjąkać na jego widok . - to samo co Ty . - odparł odgarniając mój niesforny kosmyk włosów za ramię . - też tęsknię.

rzadko kiedy przyswajam jakieś ' nie... teksty

zmadrzeej dodano: 9 stycznia 2011

rzadko kiedy przyswajam jakieś ' nie '. ale Twoje naprawdę bolało. myślałam, że będzie to mój najszczęśliwszy dzień w roku, a ty bezczelnie powiedziałeś nie kocham. to zraniło bardziej, niż wszystkie smutki razem wzięte

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV