głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej przyznaję nie chciałam Cię wtedy znać. miałam tylko jedno marzenie: byś nie istniał. nie chciałam jakichkolwiek telefonów rozmów spotkań.chciałam byś wyniósł si

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
przyznaję nie chciałam Cię wtedy znać. miałam tylko jedno marzenie: byś nie istniał. nie chciałam jakichkolwiek telefonów rozmów spotkań.chciałam byś wyniósł się
przyznaję   nie chciałam Cię wtedy... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

przyznaję - nie chciałam Cię wtedy znać. miałam tylko jedno marzenie: byś nie istniał. nie chciałam jakichkolwiek telefonów, rozmów, spotkań.chciałam byś wyniósł się z mojego życia raz na zawsze. wystarczył jeden głupi uśmiech w moją stronę - i wszystko prysło. cały schemat, który układałam sobie w głowie rozjebał się w drobny mak. nie istniało już nic - tylko piękno Twojego spojrzenia.

dlaczego zdajemy sobie sprawę z... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

dlaczego zdajemy sobie sprawę z istnienia niesamowitych więzi wtedy, gdy je akurat zrywamy?

gdy mówisz o rodzicach 'starzy' to... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

gdy mówisz o rodzicach 'starzy' to nawet nie zaczynaj ze mną jakiej kolwiek konwersacji, bo wiedz, że gardzę tobą jeśli nie masz szacunku do kogoś kto dał ci życie

wyznaczyłam sobie nowy cel. nosi... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

wyznaczyłam sobie nowy cel. nosi Twoje imie i nazwisko. i jestem w stanie zrobić wszystko by go osiągnąć

rozgrzewaj mnie  tak jak rosół w... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

rozgrzewaj mnie, tak jak rosół w niedzielne popołudnie.

my kobiety  lubimy sobie... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

my kobiety, lubimy sobie dowartościować. to na pewno jakaś inteligentna kobieta stworzyła szpilki, a połączenie smaku szampana i truskawek nie pojawiło się przypadkiem. bynajmniej facet powinien uwielbiać kobietę za samą istotę, za jej ukrytą eteryczność i delikatność - powinien, ale niestety facet jako szowinistyczny dupek, woli coś co jedynie przypomina kobietę, a w rzeczywistości jest z plastiku.

To nie jest moja wina. Naprawdę bym... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

To nie jest moja wina. Naprawdę bym chciała "mieć wyjebane", ale im dłużej cie nie widzę tym bardziej za tobą szaleję. Muzyka której słuchasz i twoje zainteresowania sprawiają że mnie intrygujesz Jak wariatka śledzę każdy twój wpis na fejsie, z każdą twoją wypowiedzią, kolejną informacją zdobytą na twój temat jestem bardziej zakochana. Nie potrafię się przed tym obronić.

Nie kochałam go . Nigdy . Jak się... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

Nie kochałam go . Nigdy . Jak się kogos kocha , to chce się przebywać z ta osobą , mnie spotkania z nim męczyły . Z osobą którą się kocha ma się tematy do rozmów, my nigdy nie mieliśmy , czasem opowiadałeś o silnikach , nowych samochodach , cenie paliw . Czasem szliśmy około 30 minut milcząc , a każde z nas zastanawiało się co powiedzieć . Gdybym go kochała , to nasz ' związek ' nie trwałby trzech tygodni . Ukochana osoba jest Twoim przyjacielem , on był conajwyżej kolegą .. Dla osoby , którą się kocha jest się w stanie poświęcić wszystko. ja nie byłam ..

opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam, jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność , jak każde słowo wypowiedziane z ust Twojej persony tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości , jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla Ciebie . opowiem Ci , kiedy serce nie będzie przyspieszało, przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę .

na twój widok czuje się   jakby... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

na twój widok czuje się , jakby serce naćpało rozum.

nie lubię  gdy na dźwięk Twojego... teksty

zmadrzeej dodano: 14 września 2011

nie lubię, gdy na dźwięk Twojego imienia się uśmiecham. nie cierpię tego, jak tracę oddech. gdy mierzysz mnie, tym cudownym spojrzeniem. nie znoszę Cię głuptasie. nie znoszę, ale tak wiele oddałabym, abyś tu teraz ze mną był. I chcę napawać się Twoją obecnością..

Przepraszam   że mam taką naturę... teksty

zmadrzeej dodano: 13 września 2011

Przepraszam , że mam taką naturę , że czasem nie zastanawiam się nad tym co mówię .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV