głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej w ustach smak papierosa w oczach łzy . wizja pięciolatki o świecie prysła w jednej chwili. będziesz ze mną chodzić? nie posiedze jeszcze. korzystaj z życia taka

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
w ustach smak papierosa w oczach łzy . wizja pięciolatki o świecie prysła w jednej chwili.
w ustach smak papierosa   w oczach... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

w ustach smak papierosa , w oczach łzy . wizja pięciolatki o świecie prysła w jednej chwili.

 będziesz ze mną chodzić?   nie... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

-będziesz ze mną chodzić? - nie posiedze jeszcze.

korzystaj z życia  taka młoda jak... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

korzystaj z życia, taka młoda jak teraz nie będziesz już nigdy

  jesteś cała przemoknięta!... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

- jesteś cała przemoknięta! - krzyknął, widząc ją w progu mieszkania. - rozbieraj się, natychmiast! - nie tak szybko, kochanie. - powiedziała, drwiąco. - zrzucaj to mokre ubranie, ja nie żartuję. przecież się przeziębisz. - powiedział z troską w oczach. rozebrała się do naga, a później niechlujnie zarzuciła na siebie, za duży sweter. - wyglądam jak własna babcia, powiedziała, siadając w fotelu. - lubię dojrzałe kobiety. - zażartował, podając jej ręcznik. wycierała swoje miedziane włosy. klęknął przed nią. - co Ty wyprawiasz? - zapytała. masz takie zmarznięte stopy. chcesz zachorować? - spytał, ubierając na jej nogi wielkie, pluszowe kapcie. - nienawidzę kiedy się tak obsesyjnie o mnie troszczysz. zdenerwowany, podniósł ją, przerzucił sobie przez ramię i wystawił za drzwi. - co Ty wyprawiasz?! - spytała. - musisz się rozchorować. - że co?! - dopiero, gdy będziesz chora, a ja będę mógł siedzieć przy Tobie przez 24/h podając Ci syrop, zobaczysz co to troska. - oszalałeś? - nie. zwyczajnie lubię Cię irytować, kochanie.

Może nadszedł już czas by... teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2011

Może nadszedł już czas by pogodzić się z faktem , że nawzajem robimy sobie w głowie niepotrzebny burdel i po prostu się pożegnać ?

 kurwa!  jak ładna to pozdrów. teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2011

-kurwa! -jak ładna to pozdrów.

Proszę powróćmy do tego co było... teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2011

Proszę powróćmy do tego co było tak niedawno. Do tego czułego przytulania, całusa na pożegnanie, niekończących się rozmów, całodziennego esemesowania, do oglądania razem filmów, naśmiewania się z tego, że mówi o nas całe miasto, do tego wszystkiego co przecież sprawiało, że na naszych twarzach pojawiał się uśmiech.

znowu siedzę pod kocem wijąc się z... teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2011

znowu siedzę pod kocem wijąc się z zimna , włosy szaleją od nadmiaru wilgoci i deszczu na dworze , ręce ogrzewa kubek ciepłej herbaty . siedzę tak i myślę , wiesz ? jeszcze niedawno , jeszcze przed chwilą również czekałam na święta . wydaje mi się , że było to jakby wczoraj . kilka rzeczy jednak się zmieniło w ciągu tego roku . poznałam nowych , naprawdę świetnych ludzi , przeżyłam wspaniałe chwile , za wakacje mogłabym oddać życie bo były niesamowite , kilka ludzi odeszło , jeden chłopak bardzo zranił . a ty ? nie wróciłeś , nie odezwałeś się - chociaż od poprzedniej jesieni tak wiele w sobie zmieniłam , chociaż tęsknie wciąż tak samo .

po prostu powiedz  wypierdalaj    a... teksty

zmadrzeej dodano: 8 października 2011

po prostu powiedz "wypierdalaj", a nie grasz ze mną w tę pieprzoną grę i podsycasz nadzieję, żeby później znów ją rozkruszyć.

Ludzie gubią się  gubią sens... teksty

zmadrzeej dodano: 7 października 2011

Ludzie gubią się, gubią sens, biegną za czymś co marnością jest, chcą mieć, zamiast być, gdzie jest sens? Szybki seks, sztuczni ludzie, wargi, cycki, botoks - kult ciała, zaniedbanie duszy, tylko po co ?

Jak niedopałek pod butem ginie... teksty

zmadrzeej dodano: 7 października 2011

Jak niedopałek pod butem ginie każda chwila.

potrzebuję snu  więcej czasu... teksty

zmadrzeej dodano: 7 października 2011

potrzebuję snu, więcej czasu, spaceru, Ciebie i mobilizacji

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV