głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej hektolitry wódki i tysiące papierosów oto do czego mnie doprowadziłeś . Była zwykłą nastolatką a zarazem niezwykłą. Uwielbiała długie spacery donikąd pijąc mali

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
hektolitry wódki i tysiące papierosów oto do czego mnie doprowadziłeś .
hektolitry wódki i tysiące... teksty

zmadrzeej dodano: 10 października 2011

hektolitry wódki i tysiące papierosów - oto do czego mnie doprowadziłeś .

Była zwykłą nastolatką  a zarazem... teksty

zmadrzeej dodano: 10 października 2011

Była zwykłą nastolatką, a zarazem niezwykłą. Uwielbiała długie spacery donikąd, pijąc malinowego Kubusia. Kochała godzinami opowiadać o swoich uczuciach i wygłaszać swoje poglądy o życiu. Często upadała, ale robiła wszystko by wstać, przez co była silniejsza. Kochała żyć chwilą,cieszyć się każdym porankiem i kroplami deszczu.. Płakała, często płakała gdy przestawała wierzyć w cokolwiek, ale szybko ocierała łzy i wszystko naprawiała. I za to wszystko, była jego ideałem, który kochał ponad życie.

Nie przepraszaj  mam to w dupie... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

Nie przepraszaj, mam to w dupie, przeproś siebie

wszystko powoli dochodzi do mnie... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

wszystko powoli dochodzi do mnie, otrząsam się z goryczy najlepszych wspomnień

nie mów mi  że postępuje źle... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

nie mów mi, że postępuje źle, wiem to

Szanuję szczerość  a kłamstw nie... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

Szanuję szczerość, a kłamstw nie wybaczam.

i gwarantuję Ci  że kiedyś... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

i gwarantuję Ci, że kiedyś będziesz prosił , żebym wróciła, ale zrobię tak jak Ty zrobiłeś . będę zimną suką bez uczuć tak jak Ty zimnym sukinsynem , który chuja wie o miłości , będę słodko pierdolić, że w ogóle mnie nie interesujesz .

Oddech   zostawiał ślad na oknie .... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

Oddech , zostawiał ślad na oknie . Zachmurzone niebo , dominowało tego dnia ponownie . Pogoda nie zmieniała się już od tygodnia , wraz z nią jej nastrój także . Usłyszała pukanie do drzwi - nie ma mnie dla nikogo - cichu i piskliwy głosik przedarł się do drzwi przez powierzchnię pokoju . - Chodź na obiad , czekamy na ciebie - głos matki , przypominał o porze obiadowej . Wzruszyła tylko ramionami , nakreślając na szybie małe serce . Przyłożyła dłoń do kołatającego serca , coraz powolniejszego , coraz bardziej zmęczonego życiem jak ona . - Wiem że cię to boli , ja też to czuję , gdyby tylko wiedział że bijesz dzięki niemu , a ja oddycham , na pewno by nie odszedł . - otarła szybko spadające łzy , które były oznaką słabości , słabości jaka po nim została . - Ale nie przejmuj się , poradzimy sobie , przecież została nam jeszcze wiara , bo nadzieja odeszła wraz z nim . - podkuliła nogi zakrywając twarz , a dłonią otuliła tak bardzo tęskniące za nim serce .

w ustach smak papierosa   w oczach... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

w ustach smak papierosa , w oczach łzy . wizja pięciolatki o świecie prysła w jednej chwili.

 będziesz ze mną chodzić?   nie... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

-będziesz ze mną chodzić? - nie posiedze jeszcze.

korzystaj z życia  taka młoda jak... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

korzystaj z życia, taka młoda jak teraz nie będziesz już nigdy

  jesteś cała przemoknięta!... teksty

zmadrzeej dodano: 9 października 2011

- jesteś cała przemoknięta! - krzyknął, widząc ją w progu mieszkania. - rozbieraj się, natychmiast! - nie tak szybko, kochanie. - powiedziała, drwiąco. - zrzucaj to mokre ubranie, ja nie żartuję. przecież się przeziębisz. - powiedział z troską w oczach. rozebrała się do naga, a później niechlujnie zarzuciła na siebie, za duży sweter. - wyglądam jak własna babcia, powiedziała, siadając w fotelu. - lubię dojrzałe kobiety. - zażartował, podając jej ręcznik. wycierała swoje miedziane włosy. klęknął przed nią. - co Ty wyprawiasz? - zapytała. masz takie zmarznięte stopy. chcesz zachorować? - spytał, ubierając na jej nogi wielkie, pluszowe kapcie. - nienawidzę kiedy się tak obsesyjnie o mnie troszczysz. zdenerwowany, podniósł ją, przerzucił sobie przez ramię i wystawił za drzwi. - co Ty wyprawiasz?! - spytała. - musisz się rozchorować. - że co?! - dopiero, gdy będziesz chora, a ja będę mógł siedzieć przy Tobie przez 24/h podając Ci syrop, zobaczysz co to troska. - oszalałeś? - nie. zwyczajnie lubię Cię irytować, kochanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV