głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Sytuacja jedna w odbiorze myśli różne . Ty widzisz kwadratowo ja widzę podłużnie . Na jednym świecie i tak nam przyszło żyć . Życie bez miłości nic nie jest war

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Sytuacja jedna w odbiorze myśli różne . Ty widzisz kwadratowo ja widzę podłużnie . Na jednym świecie i tak nam przyszło żyć . Życie bez miłości nic nie jest warte
Sytuacja jedna w odbiorze   myśli... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

Sytuacja jedna w odbiorze , myśli różne . Ty widzisz kwadratowo , ja widzę podłużnie . Na jednym świecie i tak nam przyszło żyć . Życie bez miłości nic nie jest warte , nic .

Idę na balkon  w ręku szlug... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

Idę na balkon, w ręku szlug, telefon w drugiej, i napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów, zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem, że tego nie chcesz, wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknię.

los stawia nam w życiu różnych... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

los stawia nam w życiu różnych ludzi. jednych tylko na chwile drugich już na zawsze. jedno jest pewne. każda ta osoba czegoś nas uczy.

nie zmienimy tego że kogoś kochamy.... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

nie zmienimy tego że kogoś kochamy. Nie zmienimy tego ,że kogoś nie umiemy pokochać.

Pozory często mylą  łatwo zmylić... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

Pozory często mylą, łatwo zmylić drogę, a najlepszy przyjaciel staje się największym wrogiem.

Zaciśnij zęby  sam niczego nie... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

Zaciśnij zęby, sam niczego nie zmienisz, uśmiechnij się, ręce schowaj do kieszeni.

zawalił mi się cały świat   jest... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

zawalił mi się cały świat - jest nieistotne, no tak.

Któregoś lipcowego dnia wyjdę z... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

Któregoś lipcowego dnia wyjdę z domu z butelką wódki pod pachą i tą zaufaną osobą przy boku. Zawędrujemy w park, usiądziemy na trawie i spijemy się oglądając chmury i chrzcząc je najdziwniejszymi w świecie imionami. Trzeźwiejąc wrócimy wieczorem do domów z odbitą na plecach zielenią. Szczęśliwe i od nowa puste. Puste a jednak przepełnione świadomością, że owe chwile są właśnie tymi które dają szczęście. Te chwile, podczas których na głos wypowiada się marzenia by być bliżej nich choć o jeden krok.

Przepraszam  że nie jestem... teksty

zmadrzeej dodano: 11 marca 2012

Przepraszam, że nie jestem perfekcyjna. Nie mam pięknej sylwetki, długich blond włosów, że zamiast być kulturalna, to lubię przeklinać. Że zamiast iść z koleżankami na spokojny spacerek , wole z nimi wypić piwo i zapalić papierosa. Przepraszam, za to że nie jestem idealna.

a to wszystko co się stało ?... teksty

zmadrzeej dodano: 10 marca 2012

a to wszystko co się stało ? wydarzyło się zdecydowanie za szybko . w pewnym momencie zapomniałam o granicy , która jest , zapomniałam o zasadach , które od dziecka gdzieś we mnie tkwiły . straciłam głowe dla jednego człowieka , który niewątpliwie zrobił bałagan w moim życiu . bałagan , który pokochałam wbrew wszystkiemu i wszystkim .

ułamek sekundy. usta przy ustach.... teksty

zmadrzeej dodano: 10 marca 2012

ułamek sekundy. usta przy ustach. moja dłoń penetrująca Twój brzuch, delikatnie muskająca zarysy mięśni. Twoja ręka błądząca po moim biodrze. skupienie się jedynie na własnych, nerwowych oddechach. oddanie się chwili, pragnąc żeby trwała wiecznie. nagłe odsunięcie się od siebie i pytanie błądzące po głowie; 'co my robimy?'. nabranie oddechu i ponowne zderzenie ustami. przecież przesiąknięcie do cna pożądaniem bez obaw o nadchodzącym uczuciu, które później przerodzi się jedynie w cierpienie, jest czymś niemal idealnym. to jak opychanie się słodyczami bez konsekwencji. smaczna konsumpcja, bez obaw o szerokich biodrach.

Pijesz  ćpasz  palisz i mieszkasz w... teksty

zmadrzeej dodano: 10 marca 2012

Pijesz, ćpasz, palisz i mieszkasz w moim sercu od kiedy tylko pamiętam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV