głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zet dlaczego zrobiłaś pięć herbat? Bo mi źle... dobra . niszcz zabijaj poniżaj baw się uczuciami dalej ale najpierw powiedz czym sobie na to zasłużyłam ? chciałaby

zet

zet.moblo.pl
dlaczego zrobiłaś pięć herbat? Bo mi źle...
 dlaczego zrobiłaś pięć herbat?... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

- dlaczego zrobiłaś pięć herbat? - Bo mi źle...

dobra . niszcz  zabijaj  poniżaj... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

dobra . niszcz , zabijaj , poniżaj , baw się uczuciami , dalej ale najpierw powiedz , czym sobie na to zasłużyłam ? chciałabym w przyszłości , uniknąć takich sytuacji , więc uzasadnienie byłoby mile widziane .

przecież miłość to nie automat .... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

przecież miłość to nie automat . tego nie da się kupić. to można tylko zdobyć. w automacie wrzucając monetę otrzymujesz co zechcesz kawa, herbata z cukrem lub bez, gorąca czekolada najlepsza na zimne dni. natomiast żeby otrzymać miłość musisz wrzucić serce.

 postąpiłem źle.  źle to... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

- postąpiłem źle. - źle to można się ubrać. ty postąpiłeś jak D U P E K !!

może tu właśnie chodzi o to że ja... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

może tu właśnie chodzi o to że ja wcale nie jestem taka na jaką wyglądam? może Ty, tak naprawdę mnie jeszcze w ogóle nie znasz? może tak naprawdę jestem niepoukładana jak moje włosy rano, kiedy wstaję z łóżka? może mam pewne przyzwyczajenia, których nie zmienię, i masę wad, o których nikt nie wie? może tak naprawdę za moimi brązowymi oczami nie chowa się radość i szczęście, tylko ból i łzy które moczą moją poduszkę? może właśnie wszystko się u mnie sypie, a Tobie i tak nadal wydaje się że jest wszystko w porządku, bo mam tusz na swoim miejscu, i wargi w całości? nie słyszałeś nigdy jak moje serce pęka,rozpada się kiedy to po raz kolejny słyszę że coś spieprzyłam, że to wszystko moja wina. a starałam się całą sobą. nie mianuj się więc z durnym uśmieszkiem na twarzy moim przyjacielem, bo do cholery nic o mnie nie wiesz. nie znasz mnie.

“ Ludzie. Przeklęci głupi ludzie... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

“ Ludzie. Przeklęci, głupi ludzie, którzy zawsze mają zbyt mało własnego piekiełka i wtrącają się w cudze. ”

Możemy zapomnieć o ludziach ale... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

Możemy zapomnieć o ludziach, ale pamiętamy o słowach. Pamiętamy o radach, jakie są nam udzielane, wytkniętych wadach, komplementach. Prawdy i gównoprawdy. Wypowiedziane mniej lub bardziej bezmyślnie. Zostają w nas na zawsze, nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy. Ale gdy spojrzycie wstecz na swoje życie, gdy poszukacie wokół siebie setek ludzi, którzy od początków waszego życia, wyrażali o was opinię, spostrzeżecie, że większości z nich już nie ma przy was. Wszyscy odchodzą. Zostają po nich tylko słowa.Poszli swoją drogą. A my się dla nich zmienialiśmy. Dla rodziców, dla nauczycieli, dla przyjaciół i tych, których serca należały do nas.

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Są rzeczy które pamięta się do... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

Są rzeczy, które pamięta się do śmierci, rzeczy najzwyklejsze, nieplanowane, zadziwiające, radosne, spontaniczne i nieoczekiwane. Pamięta się wtedy każde słowo, każdy gest, kolor obrusa w restauracji, zapach mydła w toalecie i zapach ten już do końca życia kojarzyć się będzie z osobą, z którą się wtedy było, z myślami, z uczuciami, jakimi się tę osobę darzyło.

Źle jest być samotnym  ale byle... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

Źle jest być samotnym , ale byle szmatą dziury nie zacerujesz .

 To nie w nowościach lecz w... teksty

zet dodano: 13 listopada 2011

" To nie w nowościach, lecz w przyzwyczajeniach znajdujemy największe przyjemności.''

 Smacznego.   Ale ja niczego nie... teksty

zet dodano: 12 listopada 2011

- Smacznego. - Ale ja niczego nie jem. - No nie żartuj ! Przecież, widzę jak pożerasz mnie wzrokiem. :D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV