głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zet Są w życiu chwile gdy myśli się że jest tak źle iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może. Kiedy jesteś przy mnie niczego mi nie

zet

zet.moblo.pl
Są w życiu chwile gdy myśli się że jest tak źle iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może.
 Są w życiu chwile gdy myśli się... teksty

zet dodano: 11 października 2011

"Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może."

Kiedy jesteś przy mnie niczego mi... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Kiedy jesteś przy mnie niczego mi nie trzeba. Mam wrażenie ze trafiłem do siódmego nieba. Bo tylko dzięki Tobie naprawdę chcę żyć. Zapomnieć o problemach w euforie się wzbić. To obłęd sercowy bez porównania z niczym. Kiedy jesteś przy mnie nic innego się nie liczy. Pragnę jedynie tego by na zawsze tak zostało, aby wszystko się udało.To jedyne me marzenie. Oddał bym co mam za jego spełnienie, niech raz po mojej stronie stanie przeznaczenie.

Kawa musi być gorąca jak piekło... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość.- Charles-Maurice de Talleyrand

Lubię gdy muzyka mnie niszczy gdy... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Lubię, gdy muzyka mnie niszczy; gdy - słuchając jej - nie wiem, jak się nazywam. Przestaję myśleć, jestem zagubiona w tych cudownych, psychodelicznych dźwiękach i słowach, którego wgłębiają się we mnie coraz mocniej, wprost proporcjonalnie do nastawionej głośności w słuchawkach. Lubię, gdy mnie otacza i nie ma od niej żadnej ucieczki. Dociskam słuchawki mocniej i gubię się, gubię się, nie chcę się już nigdy odnaleźć. Odnajdywać się w rzeczywistości. Moja muzyka niszczy mnie i nie zostaje nic, ja sama jestem niczym. Bo lepiej być niczym niż nikim.

Nie ma żadnej możliwości by... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Nie ma żadnej możliwości, by sprawdzić, która decyzja jest lepsza, bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania. To tak, jakby aktor grał przedstawienie bez żadnej próby. Cóż może być warte życie jeśli pierwsza próba już jest życiem ostatecznym? Dlatego życie zawsze przypomina szkic. A nawet szkic nie jest właściwym określeniem, bo szkic jest zawsze zarysem czegoś, przygotowaniem do obrazu, gdy tymczasem szkic, jakim jest nasze życie, jest szkicem bez obrazu, szkicem do czegoś, czego nie będzie.

Bywa że trzeba ... każdego... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Bywa, że trzeba (...) każdego poranka przekonywać się do sensowności rzeczy najprostszych, zaraz po przebudzeniu, samotnie w łóżku o wiele za dużym mówić do siebie jak pielęgniarka do niedołężnego pacjenta: "A teraz wstaniemy, otworzymy okna, wywietrzymy mieszkanko, umyjemy się"; Róża się boi, bo z czasem może dojść do tego, że przestraszona nagłym bezdechem będzie musiała sobie po kilka razy dziennie przypominać: "Oj, musimy oddychać, jeśli przestaniemy oddychać, to już nie pożyjemy, a przecież chcemy sobie jeszcze trochę pożyć, mimo wszystko, prawda?

Chłopcy z dynamitu  utkani ze szmat. teksty

zet dodano: 1 października 2011

Chłopcy z dynamitu utkani ze szmat.

I won’t tell anyone that Your voice... teksty

zet dodano: 1 października 2011

I won’t tell anyone that Your voice is my favorite sound.// nikomu nie powiem że Twój głos jest moim ulubionym dźwiękiem.

Co nie boli to nie życie co nie... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Co nie boli, to nie życie, co nie przemija, to nie szczęście.

Może za często przeklinam bywam... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Może za często przeklinam, bywam wredna, mam cięte riposty, ale tak naprawdę wrażliwość to najbardziej dostrzegalna przez bliskich mi ludzi, cecha mojego charakteru. Chociaż wydaje się, że jestem tak okropnie silna, nie potrafię radzić sobie z najprostszymi dla innych problemami. Dostrzegam zbyt wiele rzeczy, których nie powinnam. Nienawidzę rasizmu i egoizmu. Cenię mężczyzn, którzy potrafią kochać.

‎ ...zachwycić się choć przez... teksty

zet dodano: 1 października 2011

‎"...zachwycić się choć przez chwilę innym, nieznanym mi jeszcze człowiekiem, odkryć w nim coś nowego, czego nikt inny nie zna, pozwolić się prowadzić uczuciom i emocjom, nie oceniać i nie szufladkować, nie krytykować i nie przerywać, milczeć i słuchać, co ma do powiedzenia, spojrzeć w oczy i wiedzieć, że tak, że ty będziesz wiele znaczył w moim życiu."

Umysły i charaktery mężczyzn i... teksty

zet dodano: 21 września 2011

Umysły i charaktery mężczyzn i kobiet rozjeżdżają się w kompletnie różne strony. Każdy ma swoje zdanie i twardo go broni, a tymczasem hormony buzują i choć się opieramy intelektem, w końcu wygrywa biologia. I nie wiemy, dlaczego ulegamy. To mocowanie się jest fascynujące. Potem rodzi się namiętność, która może się mienić rożnymi odcieniami. Gdy partnerzy mają żywy temperament, chęć zabawy i radości, to ich związek i seks też inaczej się układają. Czasem chciałbym zepchnąć w kąt nasz „intelektualizm” i zbliżyć się witalnością do człowieka epoki kamienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV