głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Najbardziej będę tęsknić za tą chwilą kiedy po powrocie do domu nadal czułam Twój zapach. dzień dobry panu już pana nie kocham.. ach proszę Pani cudownie pani w

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Najbardziej będę tęsknić za tą chwilą kiedy po powrocie do domu nadal czułam Twój zapach.
Najbardziej będę tęsknić za tą... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

Najbardziej będę tęsknić za tą chwilą, kiedy po powrocie do domu nadal czułam Twój zapach.

  dzień dobry panu  już pana nie... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

- dzień dobry panu, już pana nie kocham.. - ach, proszę Pani, cudownie pani wygląda jak pani kłamie..

Miała nadzieję  że już go nie... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

Miała nadzieję, że już go nie kocha, że to minęło. Tak bardzo się starała, żeby to minęło. Ostatniczas to był właściwie odwyk. Odwyk od niego, od jego wariackiej miłości, od pocałunków, jego fantazji, jego wygłupów, jego napadów melancholii, jego niezwykłości. Nie udało się. Owszem, może i o nim zapomniała, ale wcale nie przestała go kochać.

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery, samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu, złość kiedy ktoś mówi o Tobie, ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie.

Chcę żyć z myślą  że nadejdzie... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

Chcę żyć z myślą, że nadejdzie ten dzień kiedy przyjdziesz i powiesz "kochanie wróciłem, nie potrafię bez Ciebie żyć" .

I chociaż od tak dawna już do mnie... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

I chociaż od tak dawna już do mnie nie piszesz, na dźwięk każdej nowej wiadomości zamykam oczy i myślę sobie, 'a może tym razem to Ty ? '

Najgorsze jest zobaczyć... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

Najgorsze jest zobaczyć obojętność w oczach, które kochasz

Bądź zawsze i daj mi tą... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

Bądź zawsze i daj mi tą satysfakcję , że istniejesz tylko dla mnie

A mimo wszystko wciąż mam nadzieję... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

A mimo wszystko wciąż mam nadzieję, pieprzoną nadzieję, że kiedyś popatrzymy sobie w oczy, pocałujesz mnie i będzie tak cudownie, że aż nierealnie.

Widzę Cię w przyszłości ze mną... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

Widzę Cię w przyszłości ze mną, jako mojego męża. Widzę jak mamy problemy, jak się kochamy, jak mamy ciche dni, jak się uśmiechamy na widok naszego dziecka. Widzę, jak się kłócimy, jak podchodzisz do mnie i całujesz w szyję gdy robię Ci kolację, jak tulimy się do siebie gdy spotyka nas tragedia. Widzę Cię przychodzącego z pracy, szczęśliwego na mój widok i wychodzącego z domu, trzaskającego drzwiami po sprzeczce. Chcę tego wszystkiego, raju i piekła na ziemi, łez i śmiechu z Twojego powodu. Tego wszystkiego, i każdej lepszej i gorszej rzeczy.

To to uczucie  które mówi Ci  że... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

To to uczucie, które mówi Ci, że jesteś na właściwym miejscu. To ten dotyk, którego tak zachłannie pragnęłaś. To te oczy, których tak spazmatycznie szukałaś. To te ręce, które tak idealnie pasują do twoich. To ten sam bieg serc i uśmiech, który pokochałaś. Głos, który wyróżniał się na tle innych. To ten oddech, którego Ci tak brakowało. To on był tą częścią układanki, którą gdzieś, kiedyś zgubiłaś. To on jest twoim powodem, dla którego tu jesteś.

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

zdezelowana dodano: 27 kwietnia 2014

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy pośpiesznie zjedzony hamburger w Twoim towarzystwie. nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV