głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana I możesz być pewien ze pomimo tego co mi zrobiłeś że wylałam litry łez a ty będziesz chciał do mnie wrócić.. to pozwolę Ci na to. a mówili mi ze będę przez nieg

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
I możesz być pewien ze pomimo tego co mi zrobiłeś że wylałam litry łez a ty będziesz chciał do mnie wrócić.. to pozwolę Ci na to.
I możesz być pewien ze pomimo tego... teksty

zdezelowana dodano: 4 maja 2014

I możesz być pewien ze pomimo tego co mi zrobiłeś, że wylałam litry łez, a ty będziesz chciał do mnie wrócić.. to pozwolę Ci na to.

a mówili mi ze będę przez niego... teksty

zdezelowana dodano: 4 maja 2014

a mówili mi ze będę przez niego cierpiała.. nie słuchałam bo jego oczy mówiły mi zupełnie coś innego...jego dłonie pokazywały mi o wiele więcej niż widziałam... a jego ciało mówiło jak bardzo mnie kocha...

Umówmy się tak  ja daję Ci... teksty

zdezelowana dodano: 4 maja 2014

Umówmy się tak, ja daję Ci kawałek orzechowej milki, którą tak uwielbiasz, a Ty w ramach rekompensaty kochasz mnie do końca świata, okej ?

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

zdezelowana dodano: 4 maja 2014

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane

I znów bajka trwa :  weekend = bajka... teksty

zdezelowana dodano: 4 maja 2014

I znów bajka trwa :) weekend = bajka :D moja bajka... Może dlatego tak bardzo wyczekuje upragnionego weekendu?

pobawię się w obojętność  może... teksty

zdezelowana dodano: 3 maja 2014

pobawię się w obojętność- może wtedy zacznie Ci zależeć.

Zatęsknij za mną i dojdź do... teksty

zdezelowana dodano: 3 maja 2014

Zatęsknij za mną i dojdź do wniosku, że beze mnie jest Ci źle.

kiedyś upije się tak   że przyjdę... teksty

zdezelowana dodano: 3 maja 2014

kiedyś upije się tak , że przyjdę do Ciebie i przy kolegach wykrzyczę Ci wszystkie twoje błędy, to jak namieszałeś w moim życiu, że tak bardzo Cię nienawidzę, że mam ochotę zabić i siebie i Ciebie. a na końcu podejdę i szepnę że Cię kocham.

A teraz to ja będę ranić. Bez... teksty

zdezelowana dodano: 3 maja 2014

A teraz to ja będę ranić. Bez skrupułów rozkocham w sobie każdego dupka, nie zastanawiając się nad jego uczuciami. Będę łamać serca i niszczyć. Sprawię, żeby oni cierpieli i będę na to patrzeć z uśmiechem. I wiesz ? Wtedy będziesz mógł nazwać mnie zimną suką bez uczuć, ale miej świadomość, że to przez Ciebie tak będzie.

lubię   gdy nazywa mnie swoją teksty

zdezelowana dodano: 3 maja 2014

lubię , gdy nazywa mnie swoją

nie potrafiła opanować gwałtownego... teksty

zdezelowana dodano: 3 maja 2014

nie potrafiła opanować gwałtownego bicia serca , kiedy ją dotykał . nie umiała powstrzymać się przed szukaniem go wzrokiem . nie potrafiła usunąć go z myśli . lubiła z nim być , podobało jej się to , jak się przy nim czuła , uwielbiała jego milczenie i jego słowa .

  Głupia jesteś.   Nie możesz... teksty

zdezelowana dodano: 3 maja 2014

- Głupia jesteś. - Nie możesz powiedzieć , że jestem głupia. Możesz powiedzieć, że twoim zdaniem jestem głupia. - Moim zdaniem jesteś głupia. - Mam w dupie twoje zdanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV